Skocz do zawartości

Co to za postać z gry 2


Rankin

Polecane posty

  • Odpowiedzi 8,2k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

HAH! Znajomość filmów (bardzo dobra, że się pochwalę) i książki (tylko tej pierwszej, przyznam ze skruchą) potrafią popłacać w takich sytuacjach. :) Bardzo mnie to zadowala. A swoją drogą - wygląda naprawdę bardzo podobnie... dzięki twórcom gry - za to ułatwienie dla mnie, rzecz jasna. :P

A teraz... co by tutaj zadać... hmm... To może coś prostego:

Ostatni łyk przed rowem.

Uznajmy, że to cytat, bowiem tak to zapamiętałem z gry (jeśli się pomyliłem, to bardzo nieznacznie) i fakt "niecytatowości" owego fragmentu nie powinien wpłynąć na poszukiwania postaci - kto kojarzy ową postać dostatecznie dobrze, ten nie będzie miał wątpliwości...

Dobra, koniec ględzenia, bom się rozgadał. Dla jasności - to prosta IMO zagadka. Ale i tak życzę powodzenia. ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh... kiedy go spotykamy, nosi taki "naszyjnik" (bądź "pierścień") - w takim okienku jest umieszczony: bukłak z jakimś rodzajem ostrego alkoholu, na którym jest napisane: "ostatni łyk przed rowem". Tak się nazywa sam przedmiot.

Mowa rzecz jasna o krasnoludzkim wojowniku, Oghrenie, który jest naszym kompanem w Dragon Age'u (i nie tylko... ale to by był spoiler ;]).

MrYoshi jak najbardziej zasłużył na zadawanie kolejnej zagadki.

PS: mówiłem, że prosta - prawidłowa odpowiedź padła po 12 minutach... mogłem wymyślić cosik trudnego. Następnym razem poszukam znowu kogoś z Mortala... :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dosyć mocny strzał, bowiem nie grałem, a kojarzę jedynie gameplay z początku gry - ucieczkę z zamkniętego ośrodka medycznego. Dodatkowo główny bohater miał amnezję... może był i doktorem...?

A ów strzał? Second Sigth.

EDIT: Nie ten dział... :D mam na myśli głównego bohatera tejże gry. Nieznanego imienia jak dla mnie niestety... :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh, przypomniałem sobie, że w pierwszej części Hitmana ostatni (albo przedostatni) rozdział ma miejsce w psychiatryku i tam właśnie zabijaliśmy jakiegoś doktorka :rolleyes: <gugl gugl> jeśli o to chodzi, to będzie to dr Odon Kovacs, o ten:

Doctor_kovacs.png

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sheala de Tancarville (błędy w pisowni wybacz...) oraz moment... kluczowy dla jej dalszej historii. Odpowiedź dokładna byłaby mocnym spoilerem do Wiedźmina 2, a nie chciałbym nikomu psuć zabawy.

Jako uwiarygodnienie swojej wiedzy w temacie powiem, że przeszedłem Witchera 2 (ścieżka Roche'a) i akurat w moim wypadku słowa twej zagadki faktycznie można postrzegać w czasie dokonanym... :icon_twisted:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...