Skocz do zawartości
alexiej

Tanie gry w dystrybucji elektronicznej

Polecane posty

Witam,

Używam Steam od ponad 2 lat i mam pytanie odnośnie instalacji spolszczeń do gier zakupionych na tej platformie: np: ostatnio trafił się PuzzleQuest - na Steam jest on po angielsku jednakże można ściągnąć do niej spolszczenie z jednego z serwisów zajmującego się tą tematyką. czy instalacja takiego spolszczenia powoduje jakieś konsekwencje ze strony Steam?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Steam'ie jest jakiś 5-cio dniowy event Paradox'u. Wszystkie gry tego wydawcy ścięte są o 50%, a dziś np. Cities in Motion (czy jakoś tak :P) o 75% - z czego codziennie przez te pięć dni inna gra/seria będą obcięte jeszcze bardziej, więc np. jeśli ktoś chce kupić Magickę, serię M&B, czy jakąkolwiek inną grę wydawaną przez Szwedów, lepiej poczekać, gdyż może zdarzyć się, że wpadnie chciana przez nas gra do jeszcze większej promocji. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na steamie przecena Star Wars Collection, niektóre tytuły z tej serii zostały ścięte też osobno np. KoTOR -4,49?. Na KoTORa sam się skusiłem ;)

@Kiciusiek: Banem raczej nie, ale jeżeli okaże się że to był błąd, mogą usunąć ci Portala z konta, ja osobiście sobie go wziąłem, "Jak dają to bierz, biją to uciekaj" :D

Edytowano przez Koksiarz
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na steamie przecena Star Wars Collection, niektóre tytuły z tej serii zostały ścięte też osobno np. KoTOR -4,49?. Na KoTORa sam się skusiłem ;)

Na summer sale byly wieksze obnizki na star warsy. Ja wtedy kupilem Kotora za 2,5 euro :P

Dlatego jak komuś się nie spieszy, niech poczeka do wyprzedaży świąteczno-noworocznej (już dużo czasu nie zostało).

Będzie w promocji na bank.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie. Czy można kupować gry na ruskiej strone steama ? Ponieważ są tam tytuły tańsze np o połowę ceny, tak jak wczoraj patrzyłem...

Tylko pod warunkiem, że masz tam konto bankowe/kartę kredytową wydaną w tym kraju. Inaczej nic z tego. Nawet jeśli uda Ci się kupić kombinując w ten sposób zapłacisz więcej (podwójne, czasami potrójne przewalutowanie - zależy od jakiej waluty wyjściowej startujesz) a prędzej czy później możesz odczuć przykre konsekwencje w postaci zablokowania konta/karty przez konto na steamie z banem włącznie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Help! Mam niby kartę Master Card Debit i konto w Pekao S.A. ale nie mogę wykonać transakcji na Steam. Odrzuca ją po prostu :( Nigdy nie robiłem takich transakcji i nawet nie wiem czy robię coś źle, a jak tak to co, a strasznie mi zależy na Darksiders.

Może ktoś mógłby kupić gifta i przesłać? Oczywiście przelewam pieniądze na konto.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...