Skocz do zawartości
alexiej

Tanie gry w dystrybucji elektronicznej

Polecane posty

Dobra, wiem, że teraz będzie, że hipokryzja, bo sam prosiłem o zaproszenie jakiś czas temu w tym temacie, ale ponieważ poszła lawina, to proponowałbym może, żeby osoby zainteresowane założyły odpowiedni temat dotyczący steamgifts np. w dziale przyjmę/kupię.

A co do minimalnej wartości konta - ona jest liczona od wartości gry nieuwzględniającej promocji, więc jeśli kupiło się kilka gierek na przecenach, to nie ma problemu z przekroczeniem limitu.

Pozdrawiam,

Edytowano przez Kulik
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aż żałuję, że wspomniałem o tym serwisie z giftami, bo teraz to dominujący temat w tym wątku;p

Ciekawy artykuł na temat tego, jakim to ładnym pseudorootkitem/spyware jest Origin od EA. - mam nadzieję, że ten post nie zostanie skasowany, mimo, że aktualnie na Origin promocji nie ma :)

Edytowano przez buggeer
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I co, można kupić za te 23 zł i za tyle Ci sprzedadzą? Była podobna sytuacja z cenami na empik.com, tylko ze tam anulowano i dano jakieś bonusowe kody do nastepnego zakupu..

Jak by to tu wyglądało, ktoś wie?

http://imageshack.us/photo/my-images/40/ss3h.png/

Teraz żałuję, że nie kupiłem Wiedźmina 2 za 33zł jak był podobny problem z ceną.

Edytowano przez Azgrel
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udało się komuś coś wygrać na tym Steamgifts.com ?

Mi jeszcze nie ale staary, przy grach wartych uwagi jest mniej, niż promil szansy - cierpliwości ;)

Pozdrawiam,

edit: na GamersGate, promocja m.in. na Sniper:Ghost Warrior za 7,49? i na Civilization V za 10,18?, wybaczcie brak linków ale za godzinę gra Legia a ja muszę się jeszcze przebić przez pół miasta z pracy ;)

Edytowano przez Kulik
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...