Skocz do zawartości
alexiej

Tanie gry w dystrybucji elektronicznej

Polecane posty

Uuu... jaka dzisiaj bida. Jedynie Terraria i PAM intrygują niską ceną, ale nie wiem o tym grach nic. Poczytam, pooglądam - jeśli mi podejdą - biorę. Tymczasem czekam na jutro i modlę się o powtórkę wszystkich ofert z 10 dni plus ewentualne nowe perełki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejsze promocje klasyfikacja moja (oczywiście subiektywna)

1.Terraria 2,50 euro (7,50 euro za czteropak-coś jak piwo :) )

2.Supreme Commander 2 ( 5 euro)

3.Prince of Persia (jedna część za 3 euro około)

4.Sam and Max niestety drogo, ale ja chcecie się pośmiać to cena bardzo interesująca.

ad. Angielski dubbing moim zdaniem lepszy niż polski, wręcz genialny

5.Dead Space- tyle że 3 miesiące temu było jeszcze taniej za niego.

Ogólnie ciekawy dzień. Zwłaszcza Terraria, która jest teraz na topie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up masa ludzi kupowała Terraria to podnieśli cenę... Ja sam czekałem na klucz jeden 3 godziny.

Ciekawa oferta: "Green Man Gaming declares war on VAT with a 20% discount this weekend with savings across the entire store! This 20% discount code lasts all weekend, solider! To join us in our valiant fight, use this voucher code at the checkout over the weekend: BEATT-HE20P-ECVAT". Jeżeli ktoś nie ma wszystkich DLC do Magicka to może sobie kupić tanio w tym sklepie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś na GOGu Knights and Merchants -60%, jak ktoś jest fanem Settlersów (z naciskiem na III i IV), to nic, tylko brać. I kolejne 6,68PLN uciekło z mojego konta, z przerażeniem przypominam sobie jedną z Zasad Zaboru Ferengi - "Beware of small expenses: a small leak will kill a ship" ;).

@Topic - nikt nie wie, jak z tym Serious 8? Bo u mnie nadal nic się nie wyświetla w kliencie Steama...

I chyba najwyższy czas wrzucić Oddboxa do koszyka, -66% to bardzo ładna przecena, a więcej raczej już nie będzie :).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, czekam jak wygłodniały pies na ozorki. TDU2, Borderlands, Just Cause 2, Red Alert 3 - tych gier najbardziej żałuję, ale tak to jest, jak się po paru dniach interesuje dopiero wyprzedażą.

PS: Może dadzą w dużym discouncie 'Orange Boxa'? :>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta wiem, wykrakaliście, anyway Retribution w jakiej cenie było wcześniej, nie jakoś drożej?

Była 50% obniżka - 14,99 euro. No właśnie też się zastanawiam na wzięciem. Tyle że już chyba zaczynają zmieniać cenę, gdyż na stronie głównej jeszcze pokazuje 75% obniżki ale już w sklepie znów 50%.

No i poprawili na 50% :dry: A miało być tak fajnie, po amerykańsku...

Edytowano przez Vagrant
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawiodłem się na promocjach w tym sezonie. Gwiazdkowe pamiętam jako o wiele bardziej atrakcyjne. A tak kupiłem tylko Just Cause 2 za 5 euro i paczkę dwóch epizodów Penny Arcade za 1,80 euro. To co było ciekawe szło za duże (jak na steamowe promocje) sumy a ja akurat zbliżam się do debetu na koncie...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wahadło, to słowo najwierniej odzwierciedla stan mojego ducha. Borderlands GOTY, Just Cause 2 kuszą swoimi cenami, ale muszę jeszcze porównać je z edycjami pudełkowymi. Damn, nie dali TDU 2, a tak na tę grę czekałem :/ Magicka w fajnej cenie, ale odrzuca mnie hardkorowość tej gry.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Borderlands GOTY to po prostu wersja z wszystkimi DLC, o ile się nie mylę. I do tej gry nie trzeba koniecznie nastawiać się na grę z innymi, ja grałem cały czas offline.

Z promocji jestem zadowolony, bo dużo kasy nie miałem, a że gry o wiele słabsze niż na gwiazdkę, to nie zadłużyłem się i nie mam poczucia, że mi śmignęła koło nosa fajna gra za małą kasę. Ale na pewno wyposażę się porządnie na święta.

Kupiłem tylko dwie gry: Audiosurf (którego nie mogę do końca ogarnąć, ktoś chętny wytłumaczyć kilka kwestii?) i Just Cause 2, które jest świetną grą i zapewnia zabawę na długie godziny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawiodłem się na promocjach w tym sezonie. Gwiazdkowe pamiętam jako o wiele bardziej atrakcyjne.

Bleh, jest praktycznie to samo co na gwiazdkę, tylko jeszcze taniej, bo takie np. The Last Remnant kupiłem za 15 euro, a teraz było 7,5. Prawda jest taka, przynajmniej w moim przypadku, że co chciałem kupić po niższej cenie, to kupiłem przed świętami, a że teraz przeceniono praktycznie te same gry, to nic mnie jakoś specjalnie nie interesowało. Chociaż i tak jestem zadowolony, bo wpadło m.in Transformers czy Magicka, którą już jakiś czas temu chciałem kupić. Boli tylko że nie zdążyłem z zakupem TDU2 po niższej cenie :(

I dziwi mnie narzekanie niektórych że powtórka. Było w 100% wiadome że będzie, zawsze przy takich przecenach w ostatni dzień (albo w niedzielę, przy dłuższych przecenach, jak np. w święta) jest podsumowanie i powtórka z najlepiej sprzedających się gier.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko odnośnie Borderlands.

Czy warto kupować jeżeli będę sam grał?

a drugie to moja obserwacja: Borderlands GOTY to 12,49 Euro

Borderlands 4,99 Euro + DLC Pack 5,99 Euro ~11 Euro. Czy GOTY ma coś więcej?

Dołączam się do pytania, bo co by nie było to jest 1,5 euro różnicy i nie wiem, czy warto kupować osobno, czy wersja GOTY ma jeszcze coś ekstra.

Od siebie polecam przecenione na 33% Section 8: Prejudice. Grzech nie brać za tą cenę. Czekałem na większą obniżkę, ale się nie doczekałem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...