Skocz do zawartości
alexiej

Tanie gry w dystrybucji elektronicznej

Polecane posty

CoD Modern Warfare 2 na Nuuvem za ok. 33 zł, gra wymaga Steam'a.

Edit: w jakimś tureckim sklepie MW2 jest obecnie w promocji za ok. 18 zł, nie wiem tylko, czy da się to kupić i aktywować w Polsce.

Turecka strona odpada.Żeby coś zakupić to trzeba potwierdzić zakup smsem z tureckim numerem telefonu.Nuuvem działa bez problemu ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tylko tyle - za 21 zeta macie zapewnione 200 - 300 godzin gry. Nie żartuję. Jak ktoś nie grał w te klasyki,a chciałby lepiej poznać gatunek RPG, to może brać bez wahania (sam bym wziął, ale już te wszystkie pozycje pokończyłem).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam miałem polskie wersje sagi BG i ID, ale na pewno są do tych gier spolszczenia, bo to klasyki gatunku. Jeśli grafika cię nie odrzuci to wsiąkniesz w czarną dziurę czasową. BG+ID+ saga Fallout stanowiły niegdyś zestaw "obowiązkowy" gracza, a dzisiaj są kanonem gatunku. Świat nie kończy się na nju wegaz ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Xbox Live Marketplace jest promocja -50% na cywilizacje premium do Age of Empires Online, kosztują po 20,50 zł.

Warhammer 40k: Space Marine za 46,58 zł.

Weekend deal: Trine za 1,60?, Trine 2 za 6,49?, Gotham City Impostors za 5,49?.

Edytowano przez Azgrel
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dawno nie było w promocji tak kiepskiej gry

A mnie akurat gra się podobała. Jeśli ktoś lubi humor jak w Borderlands, to może się tym dwupakiem zainteresować. Mechanika jest całkiem spoko, fabuła też ok, są achivementy, a dodatkowo to TURÓWKA, a takich gier ostatnio za wiele nie ma.

Na GG weekend Tropico.

Edytowano przez buggeer
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Trine 2 Collector's Edition Upgrade"

Ktoś mi może objaśnić o co biega? Pisze że zawiera pierwszą część, ale co dalej, zawiera też Trine 2? czy to tylko Trine plus dodatki z CE tj artwork itp.

Pewnie chodzi o to, że możesz zwykłą wersję Trine 2 ulepszyć do edycji kolekcjonerskiej, która dodatkowo zawiera soundtrack i cyfrowy artbook. No i dostaje się jako bonus pierwszą część Trine.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Indie Gala dodali FlatOut.

mam 5 gier z IG3 (kupiłem za średnią) - ale nie mam FO... nie rozumiem czemu

@down

dzięki ;) pewnie znów jakiegoś buga zaliczyli - szczególnie że zahamowali sprzedaż. Szkoda że sprzedaż elektroniczna często spotyka się z takimi problemami

Edytowano przez sonio
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@sonio

Jakąś godzinę temu napisali na Facebooku, że

Few hours and Flatout will unlock on all above average profiles ( and gifts ), of course also for new buyers ( Yes, it's on Steam too ;-) )

więc pewnie musisz jeszcze poczekać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warto zakupić Gotham City Impostors na Steamie? To znaczy jest z kimś pograć, czy też serwery świecą pustkami? Zwłaszcza że gra jest za 6 euro, to znowu nie tak wiele...

http://store.steampowered.com/stats/

zawsze sprawdzaj na tej stronie czy nie ma tej gry w 100tce. Aktualnie jest i widać że jest CHYBA całkiem nieźle. Co nie znaczy że to nie jest efekt wyprzedaży.... nuclear dawn sprzedało się tylko w jedną obniżkę 50tys. a jednak teraz nie widzę by gra się łapała do setki (może gra w porywach do 200osób, chociaż gra jest świetna)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...