Skocz do zawartości

Tanie gry w dystrybucji elektronicznej


alexiej

Polecane posty

Promocja na Mass Effect 1 i 2 na Amazon - obie gry po $5.99, ME2 Digital Deluxe za $8.99, a ME Dual Pack (ME1 + ME2 Digital Deluxe) za $11.99. Obie gry można aktywować na Origin, ale w przypadku ME1 trzeba skorzystać z tej strony, lub jeśli nie zadziała to z tej (jakby oba sposoby nie zadziałały to trzeba pogadać z pomocą EA).
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że wszystkie gry są po angielsku (a przynajmniej nie są po niemiecku jak na filmikach ;))

Na jakiej zasadzie działa to poniżej?

Give a Gala to your friends! And enjoy our Gift PACKS!

Click the "Is it a gift?" checkbox!

Give 2 gifts for more than:    
$6.98
Give 3 gifts for more than:    
$9.98
Give 4 gifts for more than:    
$12.97
Give 5 gifts for more than:    
$14.96
All gift packs ( Gift packs are listed on the left, when you buy in a single purchase more than 1 gift! ) are BIGSAVER GALA BUNDLES!

Kupując 2 gifty za 7$ (czyli po 3,5$ za sztukę) te gifty staną się BIGSAVER (czyli ze wszystkimi bonusami)? Natomiast kupując za mniej, to będą tylko podstawowe?

Jeszcze jedno. Czy pakiet kupiony teraz będzie się czymś różnił od pakietu zakupionego np. za 10 dni? Jakieś dodatki dla pierwszych kupujących, albo coś podobnego? Czy raczej będzie to samo, z tą różnicą, że teraz zapłacę mniej, ale nie znam wszystkiego co dostanę, a później zapłacę więcej, ale wszystkie pozycje już będą znane?

Edytowano przez heydude
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z obowiązku jedynie wspomnę:

http://indie.gamingallthetime.com/

Zapomnieli chyba marketingowca zatrudnić. Zdradzili gry tydzień przed pre-orderem. Później kolejny tydzień pre-ordera z mało kuszącą ceną, który już zdążył wszystkich znudzić, by na końcu wystartować akcję jedynie zwiększając cenę... Faktycznie face kick, jedna wielka porażka...

@Edit:

Na GG są DLC do Santcum za grosze. Szkoda, że trzeba płacić kartą/zweryfikowanym paypalem...

Edytowano przez dzikipytonzlasudeszczowego
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do HIB dodali Snuggle Truck.

Świetna wiadomość. W ogóle, jaki zbieg okoliczności, bo dzisiaj rano się przyglądałem tej pozycji i już planowałem jej kupno podczas wielkanocnej wyprzedaży. A tu taka niespodzianka.

Uwielbiam The Humble Indie Bundle. Dają tyle radości za tak niewiele :trollface: .

P.S. Gra automatycznie zintegrowała się z Biblioteką. Nie trzeba wpisywać żadnych nowych kluczy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy można kupić w jakimś sklepie Fallouta 1, 2?

Tak jak napisał Azgrel. Poza tym Fallouty 1, 2 i Tactics wyszły w u nas jako Saga Fallout (m.in. w extra klasyce) w cenie 20 zł za wszystkie trzy. Problem może być jednak z dostępnością, bo było to wydane jakiś czas temu już.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

noooo...ja bym obstawiał, że jeśli ruszy, to będzie to niedziela/poniedziałek, albo jeszcze ciut później, ale to tylko moje przypuszczenia na podstawie tego, jak długo trwały takie niebożonorodzeniowe promocje w zeszłych latach. Tego, że będzie jestem pewien :) Trzeba dokupić z jedno albo 2 DLC do New vegas (teraz mam tylko OWB, a LR nie bardzo mnie interesuje, więc pewnie padnie na Dead money w pierwszej kolejności i jeszcze na 90% na Honest Hearts). Niczego więcej nie ruszam, bo już chyba wszystko, co mogło mnie interesować, wykupiłem :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Steamie pojawiło się Age of Empires Online, gra jest "darmowa", z możliwością kupna DLC. Aktualnie na wyprzedaży po 4,99? są cywilizacje premium Celtów, Egipcjan, Persów i Greków. Jak już ktoś miał wcześniej zainstalowaną grę, to na Xbox Marketplace można kupić Celtów Premium za 20,50 zł.

Kane & Lynch 2: Dog Days za 3,74?.

Edytowano przez Azgrel
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypominam że jest to temat o tanich grach na Steamie a nie o tym co się tam dzieje!

Także nie zaczynajcie spamować zanim w ogóle promocje się zaczęły...

W ogóle proponuję już dodać modom wątek do dyskusji na temat gier z aktualnych promocji, bo później jest taka fala, że nie można znaleźć nic sensownego.

Manhunt na GG za 2,49$. Nie jest to wersja STEAM oczywiście, ale klasyk, może ktoś ma ochotę...

@Edit_dół:

Pisałem o tym na poprzedniej stronie, 2 dni temu...

Edytowano przez dzikipytonzlasudeszczowego
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...