Skocz do zawartości
alexiej

Tanie gry w dystrybucji elektronicznej

Polecane posty

Sprinkle jest strasznie nudne - kupiłam z ciekawości i odinstalowałam po kilku etapach. Za tydzień będą inne promocje :smile:

Oj to i tak nieźle, ja 2 pierwszych poziomów nie skończyłem :) quell reflect nawet fajne, ale wybitnym dziełem nie jest.

na steamie football manager 2012 60% taniej jeżeli nie posiadasz tej gry, a 75% taniej jeżeli posiadasz i kupujesz jako prezent.

Edytowano przez mrmiddling
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na forum steam giveaway Westland Angela. 1 i 2. Nie wiem, czy to jeszcze ważne, bo sam mam z bemine.

Byłbym wdzięczny, gdyby ktoś kto obszedł daty aktywacji w podzięce napisał na priv, czy w pełnej polskiej wersji ME3 na PC da się da się zmienić język napisów na angielski :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że wyłączyli DLC na stronie. Grę już mam w wersji pudełkowej, teraz dokupiłbym DLCki, ale oczywiście jest chyba blokada na Polskę.

Edit: Już chyba zaczynają odblokowywać, bo pojawiły się mapki z serii Cradle of Civilization, oraz DLC z Hiszpanią.

Od dziś do 12 marca na Steamie tytuły 2K Games mają obniżkę. Dziś Borderlands 75%.

Edytowano przez Exclusive
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z okazji przemianowania Android Market na Google Play można kupić trochę aplikacji i gier po 1,53 zł, m.in. Dead Space, Need for Speed Hot Pursuit, World of Goo, Osmos HD, Asphalt 6, SwiftKey X Keyboard, SoundHound ?.

Codziennie nowa rzecz z tej oferty jest przeceniona jeszcze bardziej. Wczoraj chyba było Sprinkle, dzisiaj jest Quell Reflect i kosztuje 0,79zł (zamiast 1,55).

Edytowano przez heydude
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na stronie http://www.bigfishgames.com/ można dostać każdą grę za 2,99$. Co prawda głównie są tam gierki casualowe, ale można też wyszukać coś ciekawszego, jak Plants vs. Zombies, czy obie części Puzzle Quest (właściwie to tylko te znalazłem, jeśli coś jeszcze ciekawego tam znajdziecie, to proszę o info).

Wpisując kod >NEW299< obniża nam koszt gry właśnie do 2,99$. Dodatkowo, jak się przejdzie do płatności, to pojawia się dodatkowa promocja, która obniża o dalsze 30-70%. Ostatecznie (po naliczeniu haraczu dla PayPala, albo innego visa/mastercarda) pojawiła mi się cena 1,97 euro (żeby było porównanie ze steam). Gry nie kupiłem, bo nawet płatność przez PayPal wymagała ode mnie podpiętej karty kredytowej.

P.S. Na stronę trafiłem za pośrednictwem TrialPay, o którym napisałem w TYM TEMACIE. Może ktoś z was będzie mógł mi pomóc?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście miałem problemy z Games for Windows LIVE (Chodzi o Bioshocka 2) ponieważ chciało ściągać nowszego patcha, który z powrotem zmieniał na angielski, ale wystarczyło grać na profilu online bez osiągnięć GFWL, dla mnie to nie był problem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...