Skocz do zawartości

Tanie gry w dystrybucji elektronicznej


alexiej

Polecane posty

Promocje, już się prawie skończyły więc czas na małe podsumowanie. To kompletna lista gier które zdobyłem:

-1.. 2.. 3.. Kick It

-Alien Breed 2

-Amnesia: The Dark Descent

-Audiosurf

-Bad Rats

-Bioshock

-Bioshock 2

-Blocks that matter

-Bunch of Heroes

-Call of cthulhu

-Call of duty 4

-DoD Source

-Dead Island

-Deus ex Human revolution

-Droplitz

-Dungeon Defenders

-Eufloria

-Evil genius

-FEAR + 2 dodatki

-FEAR 2 + dlc

-FEAR 3

-Fallout

-Fallout 2

-Fallout Tactics

-Garrys Mod

-Just Cause 2 + 3dlc

-Killing Floor

-Limbo

-Machinarium

-Mafia(wygrana w konursie, na blogu cda :))

-Metro 2033

-Oddworld:Abe's Odysee

-Osmos

-Pat & Mat

-Portal 2

-Prince of Persia:Sands of time

-Psychonauts

-Stalker Call of Pripyat

-Section8:Prejudice

-SEGA Claccis

-Sequence

-Shadowgrounds

-Shadowgrounds:survivor

-The ship

-Steel storm:Burning Retribution

-Strong BAd Episode 1-5

-Superme Ruler cold war

-Trine

-Tropico

-Tropico 2 Pirate cove

-Tropico 3 + absolute power

-Vegas: make it big

-The Witcher EE

-The Wonderful End of the World

-World Baskeball Manager 2010

-Worms Crazy golf

-Worms Ultimate Mayhem

-X3 : Albion Prelude

-X3 : Reunion

-x3 : Terran conflict

Oczywiście wszystkie wygrane/zcraftowane/zamienione, więc nie kosztowały mnie ani grosza. Bardzo spodobała mi się obecna promocja i liczę na podobne w przyszłości :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się dziwie jak można tyle gier zdobyć :laugh: Ja znalazłem jedynie HL2 którego wymieniłem potem. Crafciłem wegielki 3x i kupony... wymieniać, nie wymieniałem bo za drogo. Miałem przypadek oferty CoD;MW3 za 2 k węgielków xD. Rozdałem około 15 węgielków nie całe 2x więcej kuponów... No i co tu dużo mówic.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoja drogą nie trzeba o multi konta podejrzewać od razu. Same itemy z TF2 można na sporo węgla, gier wymienić. No i można wyżebrać zniżki, a potem sprzedawać ( wiem z doświadczenia )

Może i można ale żeby aż tyle wyfarmić to trzeba by siedzieć non stop 24 h na dobe przez 10 dni trwania promocji ;]

Edytowano przez NeverMiss
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka mała zmiana tematu (w końcu HIB i tak kilka razy przewinął się w tym temacie), próbuję dziś ściągnąć gry z HIB4 w wersji non-Steam (ze strony HIB, nie torrentem) i co chwilę zrywa mi transfer albo ściąga z prędkością odrętwiałego ślimaka - czy to normalne? Rozumiem, że w czasie trwania akcji serwery mogły przeżywać oblężenie, ale teraz?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka mała zmiana tematu (w końcu HIB i tak kilka razy przewinął się w tym temacie), próbuję dziś ściągnąć gry z HIB4 w wersji non-Steam (ze strony HIB, nie torrentem) i co chwilę zrywa mi transfer albo ściąga z prędkością odrętwiałego ślimaka - czy to normalne? Rozumiem, że w czasie trwania akcji serwery mogły przeżywać oblężenie, ale teraz?

Teraz dochodza do siebie wiec sie tak nie dziw ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To czas na moje podsumowanko. Za achievy, craft i trade też dostałem pare gierek. Oto lista:

AI War: Fleet Command

ArcaniA ? Gothic 4

BioShock? 2

BioShock?

CivCity: Rome

Darwinia

Day of Defeat: Source

Dead Island

DotA 2

Droplitz

Dungeon Defenders

Dungeons of Dredmor

Empire: Total War?

Fate of the World: Steam Special Edition

Half-Life

Lead and Gold: Gangs of the Wild West

Metro 2033

nail'd

Napoleon: Total War?

Oddworld: Stranger's Wrath

PAYDAY? The Heist

Portal 2

Shadowgrounds

STORM: Frontline Nation

The Ship

The Witcher: Enhanced Edition Director's Cut

The Witcher 2

Trainz? Simulator 12

Trine

Valve Complete 2011 Pack

Xotic

Mam nadzieję że podobne promocje bedą w przyszłości bo jeszcze paru gier nie udało mi się zdobyć ;(

Edytowano przez mac7
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, ale od chwalenia się uczciwości Ci nie przybędzie. Nie oszukujmy się, że gry zdobyłeś poprzez multi-konta. Nawet w przypadku, gdy zrobiłeś wszystkie achiki (ja zrobiłem ich większość) to mogłeś dostać maksymalnie 1/3 z tych gier, nawet pod uwagę biorąc handel. No cóż, ale mam nadzieje, że na przyszłość Valve coś wymyśli. Zresztą to nie o tym temat, więc kończę offtop.

Ja mimo wykonania (na dzień dzisiejszy) ponad połowy achików trafiłem jedynie jedną grę - Uplink. Kilka kuponów i sporo węgla, który obecnie opłaca się tylko zostawiać do losowania. Z promocji nabyłem: Batman: AC, Dungeons Defenders (jeszcze przed tym co kosztował < 3?...), Red Alerta 3 oraz Anomaly: Warzone Earth.

Kupony pewnie poleżą aż stracą ważność, bo są mega-lipne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem Magicka ze wszystkimi dodatkami (opłacało się kupować te dodatki ?), l4d 1 i 2, i dostałem Alien Breed. Chce kupić Garry Moda ale brakuje mi 58 gr na Paypal, jeżeli ktoś ma na zbyciu to chętnie przyjmę, a oddam 6 razy tyle do puszki WOŚP, dam też 2 węgielki i 2 zniżki na gry valve.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udało się !!! Nareszcie mam tego Snipera z Green Man Gaming;) Potwierdzam klucz nie da się do steama przypisać, ale to nic. Po całym dniu wciśkania "F5", nareszcie załapała strona i udało się. ja na promocji steamowej, wygrałem Amnesię, ale ją wymieniłem na DoD:Source...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sniper: Ghost Warrior zakupiony z Green Man Gaming (klucz przyszedł na skrzynkę e-mail'ową). Szkoda tylko, że nie można sobie ściągnąć na dysk całej instalki i później wypalić na płytce, tylko trzeba instalować te całe Capsule i aby grać, to ono chyba musi cały czas działać sobie w tle... No cóż, grę dostałem za darmo, więc nie będę narzekał ;) .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...