Skocz do zawartości

Tanie gry w dystrybucji elektronicznej


alexiej

Polecane posty

Ja węgielki sprzedaje w TF2 za 1refa od sztuki, już zarobiłem 5refów a mam 2 węgle do sprzedania :D Planuje za to kupić sobie jakąś grę (np Portal 2 :wub:) niż craftować to i mieć kupon.

Kupiłem Portala 2 za 4 Klucze, czyli około 9ref, czyli 9 węgielków :D

Edytowano przez Dariusxq
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze przecenione są same niszowe gry. Poza tym jak zwykle tracimy na euro. A lepsze gry są przeceniane tylko o 50%, np. Red Orchestra 2 znalazłaby się u mnie gdyby zeszła do 75%. Tak samo Payday, za 20zł opłacałoby się wziąć. Na innym forum ktoś kupował czteropaki paydaya i odsprzedawał za 20zł, zapewne kupił za USD.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja węgielki sprzedaje w TF2 za 1refa od sztuki, już zarobiłem 5refów a mam 2 węgle do sprzedania :D Planuje za to kupić sobie jakąś grę (np Portal 2 :wub:) niż craftować to i mieć kupon.

Kupiłem Portala 2 za 4 Klucze, czyli około 9ref, czyli 9 węgielków :D

Jak kupować gry za te klucze ? Skąd te klucze zdobywać?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze przecenione są same niszowe gry. Poza tym jak zwykle tracimy na euro. A lepsze gry są przeceniane tylko o 50%, np. Red Orchestra 2 znalazłaby się u mnie gdyby zeszła do 75%. Tak samo Payday, za 20zł opłacałoby się wziąć. Na innym forum ktoś kupował czteropaki paydaya i odsprzedawał za 20zł, zapewne kupił za USD.

Kupiłem Wiedźmina za 20zł, i może kupię Neverwinter Nights 2 z dodatkami za kolejne dwadzieścia... Tak, słabe te promocje.

Powtórzę od razu moje pytanko:

Podpowie ktoś, czy warto kupić Neverwinter Nights 2 (Platinum)?

Od pierwszej części się odbiłem, ponieważ nudne było to szukanie składników do leku czy co to tam było. Podchodziłem z 4 razy różnymi postaciami, zawsze jeden składnik zdobyłem po czym kończyłem grę, gdyż dalej mi się nie chciało - nie widziałem żadnej motywacji.

Może tak: czy ten cały system D&D nie będzie dla mnie zbyt skomplikowany? W RPG liczę na jak najlepszą fabułę, dodatkowe rzeczy do roboty (słyszałem, że można mieć zamek w NWN2 - ?!lolwut ja też chcę!) oraz w najmniejszym stopniu na system walki. Powiedzmy, że chcę zostać magiem - czy idzie grać na jakimś niskim poziomie trudności i czerpać przyjemność z walk bez katorgi "o jeden wygrany rzut kością za mało"?

Naprawdę zaciekawił mnie ten zamek, no i ludzie mówią, że to taki KOTOR 2 w świecie Neverwinter - prawda to?

Pozdrawiam i czekam na odpowiedź,

Dravic

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Dravic - NN2 bym nie kupowal. Jedynke przeszedlem z dodatkami z marszu, dwojke zrobilem podstawke i mam dosc do konca kariery gracza (a mam jeszcze 3 dodatki). Interfejs ma tyle bledow i glupich pomyslow, ze szkoda gadac (nie zapamietuje twoich ustawien, wybieranie postaci czesto nie dziala, rozbrajanie pulapek czesto nie zaskakuje, klikanie pozycji czesto konczy sie wyslaniem ludzi w zle miejsce itp itd), AI lezy (wbiegaja w pulapki, ktore maja rozbroic albo ty rozbrajasz, blokuja sie w drzwiach, blokuja twojego bohatera i wiele innych).

Zamek jest przereklamowany - zeby go porzadnie rozwinac musisz wracac do niego caly czas, zeby przypadkiem nie przegapic momentu, kiedy mozesz cos zbudowac czy wydac nowe rozporzadzenie. Wiec gra sie wydluza, bo po kazdym quescie wracasz i sprawdzasz wszystkie opcje, czy juz mozesz cos postawic/naprawic.

Jesli masz czas na porzadna gre RPG, to lepiej zainwestowac go w cos innego.

Edytowano przez Jamz
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem Wiedźmina 1 i NWN 2 (jednak), ale coś jest nie tak.

Kupowałem za pomocą karty Visa, ale z mojego konta bankowego NIC nie ubyło (a powinno ubyć 40zł).

Co jest? Żeby się nie okazało, że mi zakupy cofnęli...

ocb?

PS NWN 2 kupiłem, bo szkoda nie kupić, jeśli jedna osoba odradza a aż pięć doradza. Zobaczymy, może w ogóle mi cofną zakup i się skończy...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...