Skocz do zawartości

Tanie gry w dystrybucji elektronicznej


alexiej

Polecane posty

Podpowie ktoś, czy warto kupić Neverwinter Nights 2 (Platinum)?

Od pierwszej części się odbiłem, ponieważ nudne było to szukanie składników do leku czy co to tam było. Podchodziłem z 4 razy różnymi postaciami, zawsze jeden składnik zdobyłem po czym kończyłem grę, gdyż dalej mi się nie chciało - nie widziałem żadnej motywacji.

Może tak: czy ten cały system D&D nie będzie dla mnie zbyt skomplikowany? W RPG liczę na jak najlepszą fabułę, dodatkowe rzeczy do roboty (słyszałem, że można mieć zamek w NWN2 - ?!lolwut ja też chcę!) oraz w najmniejszym stopniu na system walki. Powiedzmy, że chcę zostać magiem - czy idzie grać na jakimś niskim poziomie trudności i czerpać przyjemność z walk bez katorgi "o jeden wygrany rzut kością za mało"?

Naprawdę zaciekawił mnie ten zamek, no i ludzie mówią, że to taki KOTOR 2 w świecie Neverwinter - prawda to?

Pozdrawiam i czekam na odpowiedź,

Dravic

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@krzys6e, na chwilę obecną nie.

NWN2 jest bardzo fajne, co mogę więcej napisać :). Fabularnie bardziej mi pasowało, niż "jedynka" (chociaż HotU nie przebija). Zatrzymałam się na dodatku, ogólnie da się połapać i czerpać przyjemność z gry.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Defense Grid z DLC za grosiki, Yeah. Świetny Tower Defence, a już najpewniej najlepszy w takiej grafice. Poza tym nic waretego uwagi :P

Z acziwków oczywiście tylko wyngiel. Jak ktoś chce to mogę zamienić -33% valve i/lub -50%The Wonderful End of the World na wengiel :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wohooo! Ale mi się trafiło Holiday Sale 2011 Gift: Sniper Ghost Warrior Gold base + 2 DLC!!! Akurat mam snipera ale bez dlc. Szczerze mówiąc mało mnie grzeją te dlc więc wymienię snipera na jakąś inną grę. Pisać na steam Armagedon44 lub na priva. Mam jakieś 3 itemy grę sniper i 2 dlc. To można sprzedać oddzielnie czy trzeba wszystko razem?

Edytowano przez L1zard
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...