Skocz do zawartości
alexiej

Tanie gry w dystrybucji elektronicznej

Polecane posty

Gry z bundle'a, o którym wspominałem wcześniej pojawiły się w promocji -50%. Promocja trwa do 9 maja.

Linki:

Wszystkie gry są po 4,99?.

Edit: EA Indie Bundle za 17,98?.

DeathSpank sie nie opłaca , Lepiej Kupić The Bacoining (gra ta sama z tym samym bohaterem)

Shank był w Bundlu więc chyba kazdy go ma , jedynie Warp Fajnie wygląda nic więcej

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gołym okiem widać, że EA nieudolnie próbuje się podpiąć pod "modę" na Indie Bundle. Ja bym to nazwał "Epic Fail Indie Bundle", bo widać ktoś kompletnie nie czai, co jest istotą Indie Bundli. Poczekam, aż Shank 2 wyląduje w jakimś prawdziwym IB, po demie nie jestem skłonny dać za niego nawet 4,99?.

Ostatnio coś Daily Deale strasznie ssą, albo nie ma nic ciekawego albo są jakieś słabe przeceny (co to jest -50% czy -66%, jak człowiek już się przyzwyczaił do -75% ;)).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na GMG dziś:

Cities in Motion: Collection 9,99$

King Arthur Collection $7.49

oba pakiety podpinają się do steama,

przypominam, że nowe osoby na GMG po wydaniu 2$ otrzymują gratis 2$

a na GamersGate:

Renegade Ops 3.40funta

Renegade Ops - Four Pack 6.8 funta

Renegade Ops Reinforcement Pack 0.9 funta

Renegade Ops Coldstrike Campaign 1.5 funta

wszystko podpina się do steama

Edytowano przez Jami84
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Blackhand

A co wg Ciebie jest istotą indie bundli? Przecież te gry są stworzone przez niezależnych twórców, EA tylko i wyłącznie wydało te gry. Bastion też jest gra niezależną, chociaż wydawcą jest Warner Bros. i jakoś nikt nie narzeka. Niestety Steam nie pozwala na akcje "pay what you want", więc nie da się zapłacić $1 tak jak w przypadku "prawdziwych" bundli.

Darksiders za $4.99.

The May Hurray Bundle, zawartość:

  • Dungeon Defenders
  • Containment: The Zombie Puzzler
  • Data Jammers: FastForward
  • Brainpipe - A Plunge to Unhumanity
  • Weird Worlds: Return to Infinite Space
Edytowano przez Azgrel
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warto wspomnieć także o grze Bastion na Steam za 5,60e.

Gierka świetna na odstresowanie :)

Batman kusi, ale nie wiem, czy na laptoku z gigem grafy pójdzie... :/

A, jeszcze w promocji są Morrowind i Oblivion.

Edit: tak przy okazji: jest już jakieś polskie pudełkowe wydanie Batmana AC ze wszstkimi dodatkami? Na Steamie wyjdzie wszystko razem 24e.

Edytowano przez ayla
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ayla

Powinno pójść, ja mam Mobility Radeon HD5470 512 MB RAM i gra działa bardzo dobrze.

Edit: pudełkowe wydanie pewnie będzie jak wyjdzie DLC z Harley. Zresztą, te obecne DLC nie są ciekawe, bo to zwykłe mapy z wyzwaniami, nic nie wnoszące do fabuły. Robinem i Nightwingiem też można grać tylko na tych mapach.

Edit 2: Batman: Arkham City GotY ma wyjść na Xbox360 i PS3 29 maja. Nie wiem jak z wersją PC.

Przy okazji to do Sanctum wyszło darmowe DLC.

Edytowano przez Azgrel
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, "płać ile chcesz" i bonusy dla tych, co nie mają węża w kieszeni (plus dość często jakieś akcje charytatywne). Jakby to się nazywało "EA Indie Pack", to już by to jakoś inaczej wyglądało, a tak wygląda to tak, jakby ktoś użył "Indie Bundle" celowo by przyciągnąć i zmylić potencjalnych nabywców, którzy spodziewaliby się normalnego IB.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu się zgodzę, bo ani tu wybrać ceny nie można ani suwaczków poprzesuwać... nie wspomnę już o tym, że pakiet kosztuje ponad 17e. Z ideą Indie Bundli to ma niewiele wspólnego.

@Azgrel, dzięki za info.

Edytowano przez ayla
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś sprzedawali za 2,5?. Mi akurat DRM nie przeszkadza, a posiadanie dostępu do pobrania/instalacji gier oraz achievementów z poziomu jednej aplikacji wręcz uważam za najlepszą cechę steam, jednak w tym wypadku to GOGowe "goodies" przemawiałyby do mnie najbardziej. Dodają ten pakiet World Domination Starter Kit (cokolwiek to jest, brzmi jak DLC;p).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie najlepsza okazja, szczególnie, że nie dawno była do wyrwania za darmo.

A właśnie, była sytuacja, że puppygames banowali graczy, który połasili się o obie gry na Steama. I stąd pytanie, co jeśli mam klucze do obu gier, lecz skorzystam z tylko jednego?

PS. Przepraszam bardzo za offtop, nie chciałem zakładać nowego tematu. Jak ktoś wie, proszę o info na PW, żeby nie robić go jeszcze większego. Oczywiście, jeśli to nie problem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up:

Szans masz zawsze 50% - albo wygrasz, albo nie ;) W rzeczywistości zależy to od ilości respondentów.

Skoro pytają o maila, to raczej pocztą tradycyjną klucza nie będą wysyłać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...