Skocz do zawartości
alexiej

Tanie gry w dystrybucji elektronicznej

Polecane posty

Witajcie,

Możliwe jest żeby gra z EA z konta Steam sama dodała się do Origin? Dokładnie to chodzi w moim wypadku o NFS: Hot Pursuit - Origina instalowałem i uruchamiałem raz (25-07-2011), dodałem do konta kilka gierek z edycji pudełkowych i na tym skończyłem, dzisiaj akurat stwierdziłem że może zobaczę co się tam pozmieniało i odpaliłem go ponownie i widzę ze na koncie pojawił się NFS z data zakupu 11-02-2012 i kluczem ze Steam, paradoksalnie 11.02.2012 odinstalowałem NFS z biblioteki bo mi było miejsce na hdd potrzebne. Druga sprawa to czy mogę te klucze ze Steam z gier EA pododawać do Origin i czy nie będzie z tego potem jakiś problemów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na IGN Prime jest do zdobycia limitowana ilość kluczy do bety Risena 2. Ja się załapałem. : P

http://login.ign.com/prime/promos/risen/?u...ontent=14205222

Pisze US and Canada only, ale dopiero później to zauważyłem i i tak dostałem klucz Steam. : P

Edytowano przez Shortyy
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na IGN Prime jest do zdobycia limitowana ilość kluczy do bety Risena 2. Ja się załapałem. : P

http://login.ign.com/prime/promos/risen/?u...ontent=14205222

Pisze US and Canada only, ale dopiero później to zauważyłem i i tak dostałem klucz Steam. : P

Miał byś skądś załatwić jeszcze jeden key for me :P ? ( Mnie trial nie działa itd ;/ )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Renegade Ops 5 pack z DLC za 14.99R$ (ok.27.30 zł). Byłby ktoś chętny do zakupu i odsprzedania kodu? Wychodzi ok. 5.45zł za sztuke.

Jak zgłoszą się chętni to mogę zakupić grę i odsprzedać kody.Ps Da się to podpiąć pod steam ?

Edytowano przez NeverMiss
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, widzę, że na Be Mine obniżyli próg ze 100k na 50k (tuż tuż :)). A kolejny ujawnili i ustawili na 75k, wygląda na to, że bonusem za jego przekroczenie będzie wygaszacz ekranu z rybkami ("Here fishy fishy?" :D).

Ciekawe, że nikt jeszcze tu nie napisał, że na Steamie gry z Serious Samem jeszcze przez ok 26 godzin są -66% (no, mogłoby być więcej, ale nie grymaśmy :)), wliczając w to najnowszą część (jak ktoś się czuje na siłach, to za "jedyne" 20,40? może wziąć The Complete Pack, który zawiera wszystko, łącznie z "indykami"). I na Daily Dealu - And Yet It Moves (-75% -> 2,24?), bardzo niezwykła platformówka/gra logiczna (przed zakupem lepiej obadać demo, ja mam tę grę z któregoś HIBa, doceniam niezwykły pomysł, ale sama gra jakoś specjalnie mnie nie wciągnęła).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BioShock 2 za $4.99. Gra wymaga GfWL, nie da się aktywować na Steamie.

Dungeons & Dragons Anthology: The Master Collection za ?5.08, pakiet zawiera:

  • Baldur?s Gate 1 & 2 + dodatki
  • Icewind Dale 1 & 2 + dodatki
  • Planescape: Torment
  • The Temple of Elemental Evil

Daily Deal: The Guild II za 2,49?.

Edytowano przez Azgrel
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BioShock 2 za $4.99. Gra wymaga GfWL, nie da się aktywować na Steamie.

Dungeons & Dragons Anthology: The Master Collection za ?5.08, pakiet zawiera:

  • Baldur?s Gate 1 & 2 + dodatki
  • Icewind Dale 1 & 2 + dodatki
  • Planescape: Torment
  • The Temple of Elemental Evil

Super pakiet w swietnej cenie, szkoda tylko ze na GamersGate - nie zamierzam przywiązywać się do kolejnej platformy dystrybucji cyfrowej. Przydalaby się taka promocja na GoG.com lub Steamie (a tak przy okazji - http://forums.steampowered.com/forums/show...d.php?t=2491920 ).

Edytowano przez qwertyuiop1234567890a
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...