Skocz do zawartości
alexiej

Tanie gry w dystrybucji elektronicznej

Polecane posty

Znalezione na forum Cheap Ass Gamer, wypowiedź pracownika Amazon:

We'll be running Dungeon Defenders at $2.99 starting on Sunday. We'll also be kicking off a "Valentine's Promotion" on Tuesday, the tagline will be "Games to play with friends you love" .

Cheers,

Tony

Edytowano przez Azgrel
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plants VS. Zombies za 2 euro na steam! Hurra! :laugh:

Jak ktokolwiek się nie skusi za taką cenę to jest (_!_) !!! Nie mem pojęcia co jest w tej grze ale sam mam wersje PC (Steam), PS3 i ostatnio kupiłem sobie na iOS'a ... w każdą z niech gram :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jacekw123

Miałem podobny dylemat. Niestety, prawdopodobnie zostanie nierozstrzygnięty - pewnie kupię jedno i drugie :D. W sumie Valentine's Bundle już kupiłem (głównie dla Hoard, który mnie mocno zaintrygował filmikiem, demo wprawdzie mnie nie "kupiło", ale jak zobaczyłem, ile Hoard kosztuje na Steamie bez DLC, to stwierdziłem: "próba nie strzelba" :), zresztą Lume też mnie zaciekawiło, z kolei Soulcastery to chyba jakiś żart :wacko:). Choć na zombiaki może mi nie starczyć, bo wcześniej jeszcze zaopatrzyłem się w Star Wars Jedi Knight Collection. Przeklęte promocje, kiedy w to wszystko grać :/;).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie kupiłem Plants vs Zombies. Sprawdziłem demo i gra naprawdę wymiata a w dodatku działa na moim laptopie.

Nad Indie Royale się zastanowie ale raczej na nie bo czekam na bemine.

Powtarzam pytanie. Czy soundtracki z gamemusicbundle można podpiac pod steam. Wiem że dziwne pytanie ale na steamie sprzedają sountracki więc może można podpiąć?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy możecie mi powiedzieć jak włożyć save'a z Plants vs Zombies demo do pełnej wersji. W demo grałem i daleko zaszedłem, kupiłem pełną wersję, włączam a tu muszę grć od nowa. Imię podałem takie samo jak w demo i nawet jest u góry "Welcome Back". Więc jak to zrobić?

Proszę o szybką odpowiedź.

Edytowano przez jacekw123
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...