Skocz do zawartości

Tanie gry w dystrybucji elektronicznej


alexiej

Polecane posty

Ja tu tylko przelotnie; zostawiam Wam polemikę o wyższości Steam nad Originem. Za to mam swoje jedno pytanko:

Witam, całkiem niedawno kupiłem na steamie Dead Space, ale dopiero teraz mnie naszło na przypisanie go do origin. Czy i jak można to zrobić?

Mam na Originie, a chciałbym dodać do steama. Ktoś kombinował w drugą stronę?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli tak na dobrą sprawę to oprócz wyboru wersji językowej oraz "steam guard" wadami tej platformy są same bzdury ? Może i jestem już za stary na niektóre rzeczy, ale te wszystkie achivementy czy screeny z gry są mi potrzebne jak psu piąta noga. Origin to, z tego co się orientuję, sklep w którym mam grę zakupić i mam mieć do niej dostęp 24h na dobę z każdego zakątka świata. Fakt faktem muszą jeszcze sporo nad nim popracować, ale ten cały hejt wydaje mi się przesadzony. Steam też nie od razu miał nie wiadomo jak wielki wybór gier, a do tego ich ceny są dość wysokie. W Dublinie nie raz zdarzyło mi się trafić w sklepie coś o dużo taniej niż na w/w platformie. A miały być te ceny niższe niż sklepowe czyż nie ? Pomijam promocje bo wtedy faktycznie steam jest bezkonkurencyjny.

Nie od razu hejt i nie do końca pierdoły. Ja oprócz czystej gry lubię zdobyć parę osiągnięć, podzielić się screenami. To one napędzają nie do końca świeżą już rozgrywkę i nie pozwalają znudzić się pewnym tytułem. Origin w sumie, na dzień dzisiejszy, nie wiele różni się od takiego "Muve Downloader" czy choćby nawet BitTorrenta, a to ze znanych powodów nie jest dobre. Poza tym nie patrz na cenę wszystkich gier dla statystycznego Kowalskiego, a na częstotliwość i skalę wyprzedaży. Dla takiego Schmidta, który zarabia w Euro, stawki określane przez Steam nawet w zwykły, szary dzień mogą być korzystne (dlatego Modern Warfare 3/AC: Revelations/Inny hit AAA utrzymują się na szczycie listy najczęściej kupowanych na tej platformie). Dla nas, póki mamy jeszcze złotówki, naturalnie nie, nie ma się tu co dziwić.

Edytowano przez Shortyy
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rublach jak rublach. Ukraińcy płacą w dolarach i jednocześnie mają taniej i nie mają rosyjskich ograniczeń.

Mówisz serio? Jeżeli to jest prawda, to przykre jest, że Gabe Newell tak Polskę potraktował... Z niższymi cenami, obrót i zysk by miał jeszcze większy i aż dziwne, że Valve nie zauważa tak dużego rynku, jakim jest nasz kraj.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niby duke nukem ma zle oceny i tak dalej, ale za 11zł, to grzech nie brac.

11 zł ?? 4,99? to według google 21,08 zł, więc o dychę obniżyłeś cenę :) Gdyby nie fakt, że mam od groma gier do zaliczenia to zapewne bym się skusił, ale muszę oszczędzać ostatnimi czasy, więc Książe nie wzbogaci mojej biblioteki :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@wahadlo200, za 22zł bym nie kupił, ale na szczescie mialem jeszcze kupon -50% ze swiatecznego konkursu.

tylko teraz sie zastanawiam czy gre dodac do konta, czy moze wymienic na jakas inna przez steam trade?

bo oceny gry sa naprawdę rozne: od 9/10 http://pccentre.pl/article/show/duke-nukem...id=17682;page=4 do 4/10 z cdaction.pl, wiec sam nie wiem.

co sadzicie o tych DLC do dnf? warto kupić?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak, dodatki DLC tez - http://www.ironsquad.pl/artykul21/duke-nuk...r-spolszczenie/ . Cenega nie wydala spolszczenia, wiec to chyba legalne.

//edit: jesli by ktos mial niepotrzebny kod Humble Bundle do World of Goo, to jestem chętny :)

Edytowano przez qwertyuiop1234567890a
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@redron - nie.

Choose platform:

Android

Windows

Mac

Linux

//edit, nie rozumiem dlaczego dnf ma tak slabe oceny, pierwsze wrazenie po uruchomieniu i paru minutach grania nie jest wcale złe.

//edit2, mam kod z borderlands do first access to duke nukem forever (czy jakos tak), slyszalem ze osoby ktore go posiadają mają darmowy dostep do tego DLC za 1,99? - to prawda?

Edytowano przez qwertyuiop1234567890a
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@redron Nie. Tylko Android.

Ogólnie mam mieszane uczucia odnośnie tej paczki. Większość gier już była w poprzednich HB, chociaż Edge jest ciekawą grą. Zostawili blokadę 1$ dla klucza do Steam, co z jednej strony jest dobre, zmniejszą się nadużycia osób próbujących zarabiać na tej akcji, ale z drugiej strony, czy to wciąż jest zapłać ile zechcesz? Promocja jednak jest dobra dla posiadaczy smartphonow z Androidem. Ogólnie jeden z gorszych bundli, sam się zastanawiałem czy go nie odpuścić, ale po zastanowieniu kupiłem go za cenę nie przekraczającą średniej, tylko w sumie dla Edge i dlatego że jestem dziwką na gry Steama, przynajmniej zawsze 2 kolejne gry na liście :) (Osmos już miałem)

Edytowano przez Fikoblin
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zostawili blokadę 1$ dla klucza do Steam, co z jednej strony jest dobre, zmniejszą się nadużycia osób próbujących zarabiać na tej akcji, ale z drugiej strony, czy to wciąż jest zapłać ile zechcesz?

Nadal jest zaplac ile chcesz. Jak zaplacisz ponizej dolara to gry przeciez otrzymasz. Nie dostaniesz tylko kodu steam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...