Skocz do zawartości
alexiej

Tanie gry w dystrybucji elektronicznej

Polecane posty

Na Maila przyszło mi że na GoGu 50% na dane gry po obniżce ceny są takie :

ARMA GOLD EDITION 4.99$

ARMA: COLD WAR ASSAULT 2.99$

EMPIRE EARTH 2 GOLD EDITION 4.99$

EMPIRE EARTH 3 4.99$

EMPIRE EARTH: GOLD EDITION 2.99$

LITTLE BIG ADVENTURE (RELENTLESS: TWINSEN'S ADVENTURE) 2.99$

LITTLE BIG ADVENTURE 2 (TWINSEN'S ODYSSEY) 2.99$

7 gier za: $26.93

you save: $27.00

Więcej Informacji Klik

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba przyznać, że support EA jest bardzo pomocny. Poprosiłem ich, żeby dodali Bulletstorm kupiony na Amazon do mojego konta Origin i nie dość, że to zrobili to jeszcze dostałem Edycję Limitowaną.

Edytowano przez Azgrel
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mógłbym spytać czy mogę podać informację dotyczącą gry Ro za darmo którą można otrzymać ? Jeśli nie to chyba na pw mogę komuś napisać ? Oraz proszę aby Mod mi odpisał :P (mam parę kluczy do oddania za darmo , to nie handel)

@@ Down Aby nie spamować pisać mi na pw ;)

Edytowano przez AntyPanciak
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Red Orchestra? Toż to na stronie czasopisma Play można te klucze otrzymać! W teorii tylko ci, którzy zakupili czasopismo powinni mieć możliwość. Pamiętam święte oburzenie użytkowników cda gdy zabrakło kodów do Sins of Solar Empire - a teraz sami się chcą tak zachowywać? Toż to nic innego jak kradzież ;<

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie: czy jeśli kupię np. Stalkera to będę mógł do niego zainstalowac spolszczenie?

Spolszczenie powinno być.Zawsze w ustawieniach możesz sobie zmienić język gry więc jeśli wyszło spolszczenie do Stalkera język polski też tam powinien być.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Red Orchestra? Toż to na stronie czasopisma Play można te klucze otrzymać! W teorii tylko ci, którzy zakupili czasopismo powinni mieć możliwość. Pamiętam święte oburzenie użytkowników cda gdy zabrakło kodów do Sins of Solar Empire - a teraz sami się chcą tak zachowywać? Toż to nic innego jak kradzież ;<

Tak dokładnie o to mi chodziło , dziś nagram kolejny vlog własnie o ludziach co te darmowe klucze sprzedają na allegro...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, teraz ja wyrazę swoje subiektywne zdanie na ten temat.

Jestem potwornie zły na KŚG i na Playa

Zakupiłem kiedyś KŚG wydanie specjalne o grze Men of War z pełną wersją. Otwieram zacny slim box a tam... Płyta cd-r. Czysta! Z jakiejś badziewnej firmy z jej nadrukiem. Ani śladu gry. A z assasins creed Rodowód było tak samo. Otwieram slim box a on jest pusty!

Niestety nie było żadnej możliwości reklamacji. I wiem że to co zrobiłem jest chamskie ale Wziąłem sobie ten klucz. Zresztą i tak pewnie w jakimś czyszczeniu kupię tego playa a wtedy pewnie promocja byłaby już zakończona.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Azgrel I ci z polskiej pomocy technicznej EA bez problemu dodaja zakupy z Amazona do Origin? Czy konto Origin masz zarejestrowane w USA i kombinujesz z VPN czy jak?

Nic z VPN-em nie kombinuję, kraj pochodzenia nie ma tu nic do rzeczy (chyba, konto mam zarejestrowane w Polsce). Po prostu napisałem do amerykańskiego supportu prośbę o dodanie gry do konta podając przy tym m.in. serial i screen z mailem potwierdzającym zakup. Co prawda to, czy dodadzą grę zależy czasem od tego, na kogo się w supporcie trafi, ale to już inna historia. Zresztą, póki co miałem problem tylko z Bulletstorm, bo od Amazon dostałem klucz GfWL a nie klucz aktywacyjny do Origin.

Edytowano przez Azgrel
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niektóre mają w opisie że wymagają Steama. Wtedy dostajesz key i mozesz dopisac go do Steama, ale (na 80%) musisz zainstalować ich platformę, żeby tego keya stamtąd odebrać... Chyba tak to wygląda. Na moim internetowym koncie nie mogę znaleźć kluczy, więc chyba tak jest.

W pozostalych przypadkach sciagasz ich.. "platforme" i stamtad uruchamiasz instalowane gry.

Edytowano przez Redspirit
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mógłbym spytać czy mogę podać informację dotyczącą gry Ro za darmo którą można otrzymać ? Jeśli nie to chyba na pw mogę komuś napisać ? Oraz proszę aby Mod mi odpisał :P (mam parę kluczy do oddania za darmo , to nie handel)

@@ Down Aby nie spamować pisać mi na pw ;)

Skoro ni jest to pirat i można ją otrzymać legalnie to możesz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...