Skocz do zawartości
alexiej

Tanie gry w dystrybucji elektronicznej

Polecane posty

Ja kupiłem Indie Mix Pack i jestem zadowolony. Jednak gdybym nie miał innych gier z pakietu to zapewne kupiłbym Indie Beat Pack.

Warto też kupić Misadventures of P.B. Winterbottom. Gra mimo, że kosztuje 0,39 euro jest bardzo fajna i uważam ją za jedną z przyjemniejszych Indie z jakimi miałem do czynienia. Jeśli chodzi o ten gatunek gier to warto rozważyć zakup Hammerfighta i Altitude.

No i Torchlight za 4 euro.

Dzięki wyprzedaży Steama będę miał gry na dobre kilka tygodni.

Fallout New Vegas, Crysis Pack, King Arthur, Indie Mix Pack, Civ 5, Torchlight, Overlord 2 i Humble Bundle 2 paczki.

Teraz tylko jakoś przeżyć do wypłaty ;).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejsze promocje,nie są za ciekawe,przynajmniej u nas,w Polsce.

W Anglii Mafię 2 otrzymali za 5 funtów.. A najnowszych osadników za 10 funtów...

Mam nadzieję,że dzisiaj jeszcze coś dadzą,albo i nie :}

A tak przy okazji,jakby ktoś miał jakieś resztki po zakupach na steamie,chodzi mi o jakieś 50 eurocentów na karcie psc.

Mogę się odwdzięczyć i kupić coś potem :D ( W cenie 1-2 eurosów )

Potrzebuję jak najszybciej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm...

Dzisiejsze promocje fajne nawet,ale Mafie mam,a MoH mnie nie interesuje ;]

A i mam taką prośbę.

Jakby ktoś miał jakieś resztki po zakupach na psc,chodzi mi o jakieś 30 eurocentów,to z chęcia bym taki przygarnął.

Prosze na pw,w przyszłości postaram się odwdzięczyć,kupię coś za 2 euro.

Dzisiaj jeszcze będą promocję tak w ogóle?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powinny byc, wszyscy na to licza ;)

Ostatnio jak byla jakas proma, tez miala konczyc sie dnia 20 miesiaca ktoregos i tego 20 wystrartowala nowa oferta, wiec faktyczny koniec byl 21.

PayPal sie na mnie wypial i ciagle czekam. Jak bedzie BF nie bede mial jak kupic. Wczoraj zaspalem i nie kupilem BF Vietnam... Same sukcesy w nowym roku :D

Mam do wydania jeszcze 6 kuponow z terminem waznosci do 31.03, wiec bedzie sie dzialo ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy nie będzie problemów z wgraniem spolszczenia do Company of Heroes?
Chwila... jeżeli mówisz o wersji na Steamie to wystarczy zmienić sobie język w ustawieniach a wszystkie gry, jeżeli mają możliwość, to na taki się przerzucą ;) Poza tym przypominam, że akurat dzieło Relic ma oficjalną polonizację a na dowód tego mam trzy pudełka stojące na półce z miłym nadrukiem PL ;]
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już się bałem że GTAIV z epizodami niedostępne ale się udało :). Widocznie jakaś zmyłka :D. Jeżeli wypatrzę coś w okolicach 2 euro to jeszcze wezmę i koniec ze steamowymi zakupami tak do wakacji (kogo ja chcę okłamać :trollface: )

I mam pytanko - co jest warte wzięcia za ok. 2 euro ??

Edytowano przez wahadlo200
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy oba Stalkery są po polsku i warte tych 20 zł?

I czy są straszne?Bo jakoś tak ostatnio mam ochotę się czegoś przerazić :D Chyba obejrzę lustra.

Słyszałem,że jakieś pijawy jak wyskoczą w ciemnych zakamarkach to strach się bać.

A i kupuje ktoś killing floor ?

Bo może kupie,a tu jakieś buum i nikt nie gra.

_

Stan konta twojej karty paysafecard jest za niski na pokrycie otwartej kwoty (59,16 EUR). W celu przeprowadzenia żądanej transakcji skorzystaj z dodatkowych kart paysafecard.

_

Da ktoś kartę psc z 1 euro kredytu?

Mogę kupić coś za 2 euro na steam ( za pomocą visy )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam amnesie,choć w nią nie grałem,ale słyszałem same dobre rzeczy,sam bym kupił,lecz już wydałem duuużo kasy.

Ehhh nadal te 59,16 euro mam a ja chce 60 :(

Mogę kupić komuś grę za 2 euro,a on mi da kod psc na 1 euro.

Pilna sprawa,mogę pierw kupić,potem przesyłasz kod.

Hahhahahahahah,po najechaniu na mafie,piszę Medal of Honor i - 25 % ;O

Jak coś to pisać na me konto steam,steamid to benio897

Nie robię już more spam.

Edytowano przez TheReaper
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...