Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

xswistaqx

Rozwiązany: Klawiatura do 300zł

Polecane posty

Jak w temacie. Arctosa/Lycosa odpadają bo mają gumowane klawisze co mi niezbyt pasuje.

Obowiązkowe podświetlenie(najlepiej niebieskie) i klawisze do kontroli odtwarzacza (mile widziany klawisz do odpalenia odtwarzacza), oddzielony numpad, strzałki, mile widziane przyciski dodatkowe do odpalania przeglądarki, maila, dodatkowe klawisze do makr zbędne. Nadmiar bajerów i pokręteł zbędny (Sidewinder X6).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lycosa Mirror sam posiadam, jej klawisze są plastikowe. Jest prosta, ładnie podświetlana i ma fajny panel do sterowania multimediami. Sprawdź ile masz miejsca, bo np. ja mam wysuwaną półkę w biurku i żadna inna high-endowa klawiatura mi nie pasowała(wszystkie były za długie).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie mirror trochę się brudzi ale wystarczy przetrzeć szmatką i jest ok. Saitek ma okropne klawiatury wyglądają jak od pegasusa... z targu... Najlepiej bierz coś od razera. Ja jak kupowałem klawiaturkę to z początku przymierzałem się do Reclusy ale była za długa, to mój indywidualny faworyt, jak nie szkoda Ci kasy i lubisz bajery to możesz wziąć też tarantule. Osobiście jednak wybrał bym Recluse jest niesamowicie wygodna i bardzo ładna.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świecą się tylko niektóre części (można dokupić taką specjalną lampkę ;])

Jednak do 300zł to tylko:

Razer Lycosa

Logitech G15

Logitech G11

Sprawdź która według ciebie najładniejsza i wybieraj.

Ale jak nie chcesz bajerów to bierz Everglide t-1000 a resztę wydaj na gry ^^.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@krzyhu - 1 post

Nadmiar bajerów i pokręteł zbędny (Sidewinder X6).
chodziło właśnie o to, że nie chcę czegoś a'la sidewinder bo jest szkaradny właśnie przez te pokrętła i przyciski poukładane w pół na klawie w pół w powietrzu.

@Paprykaz - proszę Cię nie rozśmieszaj mnie. Coś takiego to można sobie do korzystania z internetu kupić a nie do grania.

Zdaje się, że poczekam do stycznia aż wyjdzie G110.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak w temacie. Arctosa/Lycosa odpadają bo mają gumowane klawisze co mi niezbyt pasuje.

Więc bierz Lycosa Mirror Special Edition, jak ci nie przeszkadzają ślady palców na klawie i lubisz często ją przecierać z tychże. Ja się w każdym razie przyzwyczaiłem. MSE ma klawisze lśniące, nie gumowane i wbrew pozorom piszę się na niej błyskawicznie a komfort użytkowania naprawdę duży.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...