Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

DzikuXXX

Rozwiązany: Diablo 2 - nie widzi plyty?

Polecane posty

Jako ze moj temat zniknął daje 2 :

uruchomiłem Diablo, płyta działa ale chcialem sobie zrobic obraz zeby tamtej nie niszczyc i tu problem. Gra wymaga zeby w plyta byla w stacji E: a wirtualna to inna. Mozna to jakos przestawic gdzies? (rejestr albo inne magiczne srodki)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie w Daemon Tools to się robi tak: Mam ikonkę w prawym dolnym rogu obok zegara, klikam prawym, wybieram Virtual CD/DVD-ROM, potem z listy wybieram odpowiadający mi dysk i klikam na Set device parameters. Wyświetli ci się takie okienko i tam w jednej z opcji wybierasz sobie interesujący Cię dysk.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po grzyba się męczyć z Daeomenem - zaaplikuj grze patcha 1.12a i zastosuj się do "porady" stąd (to samo wyświetli Ci się po zakończonej powodzeniem instalacji patcha 1.12, będzie też zapisane w pliku patch.txt w folderze, w którym masz zainstalowane DII).

Tak na marginesie, również w Warcraft III i Starcrafcie Blizzard usunął konieczność wkładania płyty do napędu :).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eee, to chyba chodziło mu o ten plik patch.txt, który powinien być w folderze z grą. Ewentualnie, jeśli pobrałeś patcha w formie pliku exe (a nie uruchamiając DII i łącząc się z BN), to w folderze, z którego uruchomiłeś instalację patcha powinien sam się utworzyć (po zakończeniu instalacji) plik prepatch.log

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...