Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mateusz(stefan)

Akcja "Zakładam poprawnie tematy", plebiscyt na najlepszego userbara

Polecane posty

Najbardziej podoba mi się dwójka, ale tylko ten jeden obrazek bez animacji. Ładnie przejrzyście, IMO 7/10

EDIT:Wiem że ten banner jest baaardzo kiepski, ale go wrzucę ;) Może na dużej fali krytyki zrobię coś dobrego :)

banner1br.jpg

EDITv2:Ten ostatni baaardzo mi się podoba ;) IMO 8,5/10, efekt psuła animacja, ew błysk bym trochę zaokrąglił na rogach, ale to moze zepsuć efekt :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hunterze:

userbary pierwsze:

kolory się gryzą, zupełnie nie pasują

spróbuj je jakoś ścieniować/dać różne odcienie tego samego koloru i wtedy już by mogło być lepiej

userbary drugie:

znacznie lepiej z kolorami

mój faworyt: http://img148.imageshack.us/img148/939/beznazwy3kopia.jpg (przesuń tylko przycisk do góry, tak aby "Nowy temat" był mniej więcej na środku userbara lub zmniejsz ten przycisk aby było go widać w całości)

I jeśli jeszcze mam wybrać: lepsza opcja A

m4t3k73:

przedobrzyłeś z ilością grafik w tle ;P jednakże proponuję wyróżnić w twojej pracy "przycisk" i go wyprostować

wtedy byłoby cacy... tak mi się wydaje ;P

zapomniałem jeszcze o Jamesie:

userbar jak najbardziej poprawny ;) ale jednak... kurczę, niby wszystko w porządku, a czcionka mi nie pasi - wybacz ;) popróbuj z innymi fontami ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie się userbar m4t3k73 podoba, tylko lewa strona wymaga poprawy... Tu zgadzam się z przedmówcą, jak można to poprawić.

James również ma ciekawy, ale czcionka (a właściwie cały napis) wygląda paskudnie (moim zdaniem)...

NewHunter7 2 post - Z animowanych wersja D, a z "bez animki" drugi i trzeci od góry. Z pierwszego żaden mi sie nie podoba ze względu na kolory i czcionkę.

Jeśli kogoś uraziłem - nie chciałem, to była konstruktywna krytyka i moja opinia. :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...