Jump to content
Turambar

Zasady panujące w dziale

Recommended Posts

Oczywistym jest, że w dziale panuje Regulamin Forum Actionum, więc dodatkowego regulaminu tylko dla działu "O Nas" nie ma sensu tworzyć.

Warto jednak wspomnieć o kilku dość istotnych sprawach.

1. W dziale "O Nas" rozmawiamy o forumowiczach i ich zainteresowaniach. Włączone są w to dyscypliny sportowe, które forumowicze uprawiają. Wspominam o tym, bo niektóre osoby nie czytają przyklejonego w "Sporcie" posta z zasadami i nie wiedzą, że w imię przejrzystości wprowadziliśmy rozdział sportu uprawianego od oglądanego (po prostu ten drugi zalałby posty traktujące o tym pierwszym, gdyby były w jednym temacie).

2. Nowy temat zakładają moderatorzy po zgłoszeniu go w specjalnym wątku ( http://forum.cdaction.pl/Propozycje-offtop...-II-t40090.html ) i uzyskaniu poparcia kilku forumowiczów chętnych, by z nami dyskutować. Zasada ta ma na celu uniknięcie monologów ;)

3. Mamy tutaj także kilka miniregulaminów:

Regulamin FoS

Regulamin zabawy "Forumowicz Miesiąca"

Regulamin forumowego "Pod Obstrzałem"

Link to comment
Share on other sites

4. Jeśli przedmiot Twojego zainteresowania stanowią gry Role Playing (tzw. gry fabularne, nie mylić z komputerowymi cRPG), a także karcianki, bitewniaki oraz inne tego typu rozrywki, zapraszamy do specjalnie wydzielonego działu "Sesja RPG", w którym można nie tylko pograć w forumowe RPG, ale także podyskutować o najpopularniejszych systemach oraz karciaknach, bitewniakach itp.
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...