Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Smuggler

cO BYM ZMIENIŁ W CDA?

Polecane posty

Z CDA jest tak samo ja z wakacjami - jak się zaczynają to już żałujesz, że tak szybko się kończą...;)

W zasadzie to bardzo dobrze powiedziane...

Ja mimo to wole sie CDA delektowac. Nigdy nie czytam od deski do deski.

Zaczynam od AR Ludzie i ludziska, to jest przeboj chociaz ludzie ostatnio madrzeja...

A potem to juz zalezy od mojego humoru w danej chwili.

Mimo to staram sie tak rozplanowac czytanie aby na nowy numer czekac najwyzej poltora tygodnia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mimo to wole sie CDA delektowac. Nigdy nie czytam od deski do deski.

Hehe, spróbój delektować się "Instrukcją" albo "Okładkami na CD" :lol:

Ale co zrobić jak to delektowanie wciąga i nie możesz przestać...aż w końcu wszystkie strony zostaną już przeczytane....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mimo to wole sie CDA delektowac. Nigdy nie czytam od deski do deski.

Hehe, spróbój delektować się "Instrukcją" albo "Okładkami na CD" :lol:

Ale co zrobić jak to delektowanie wciąga i nie możesz przestać...aż w końcu wszystkie strony zostaną już przeczytane....

Tego typu delektowanie sie (instrukcje i okladki) jakos specjalnie mnie nie wciaga. Instrukcje uwazam za zlo konieczne, ktore kiedys moze sie przydac (cos jak szkola ;))

Troche to dziwne, ze CDA porownujesz do takiej instrukcji...

A co do tego pytania: czekam na nastepny numer, bo raczej nie mam innego wyboru...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Instrukcje uwazam za zlo konieczne, ktore kiedys moze sie przydac (cos jak szkola ;))

To tak samo jak ja, ale niechwaląc się, nie potrzebuję tych instrukcji...(no chyba, że mowa o jakichś symulatorach;))

Troche to dziwne, ze CDA porownujesz do takiej instrukcji...

No co ty?! To był tylko "dżołk" :lol:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy okazji:

-zawarto?ć cover CD (to samo przecież jest na CD, wystarczyłaby krótka tabelka...

Ale milo sobie polozyc obok klawiszologie, sprawdzic co nas wdemku czeka, itd. itp. Prawda?

- hity numeru (na pół strony!)

Tak czy inaczej jest to strona na spis tresci. Zamaist histu nr moze byc albo wiekszy spis tresci - albo reklama...

to s? przykłady marnowania objęto?ci...

>>>Panowie, panie - wy ciagle podchodzicie do tego jak kiedys komunisci do meiszkian: po co lazienka, (moze byc kibelek na polpietrze i wanna blaszana w kuchni) po co 3 pokoje, skoro mozna jeden, po co winda, po co kuchnia z oknami, po co duzy metraz... Pewnie, mozna zaoszczedzic na tym kupe kasy - tylko czemu ludzie wola nowe, przestronne mieszkania? Ano - wlasnie dlatego, ze nie ma tam oszczednosci na wszystkim. Trzeba miec fantazje, dziadku :).

Już wiele razy dyskutowali?my na ten temat, większo?ć argumentów za i przeciw została już z pewno?ci? wypisana, ale jak dla mnie perspektywa wideo-recenzji, ogromu dem/k?cików/patchy/modów/dodatków jest naprawdę korzystna...Oczywi?cie CDA z DVD (na stałe) to na razie marzenia...

>>>Videorecenzje? Chyba, ze Tetrisa :). Dajcie spokoj, ludzie - rozumeim, ze trailery ale wideorecenzje? Co, czytac nie umiecie? :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>>>Videorecenzje? Chyba, ze Tetrisa :). Dajcie spokoj, ludzie - rozumeim, ze trailery ale wideorecenzje? Co, czytac nie umiecie? :)

A chciałbym zobaczyć kiedyś ELDa ekscytującego się nowym CM, tudzież inną fifą:P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>>>Videorecenzje? Chyba, ze Tetrisa :). Dajcie spokoj, ludzie - rozumeim, ze trailery ale wideorecenzje? Co, czytac nie umiecie? :)

A chciałbym zobaczyć kiedy? ELDa ekscytuj?cego się nowym CM, tudzież inn? fif?:P

Videorecenzja to gra + komentarz, a nie geba recenzenta. I dobrze :).

Swoja droga wyobrazam sobie te komentarze:

[fiu fiu] spier... podanie i [fiu fiu] robi sie [fiu fiu] niebezpieczna sytuacja... [fiu fiu] no jak on [fiu fiu] strzelil, toz [fiu fiu] kazdy [fiu fiu] zlamany by trafil do tej [fiu fiu] bramki, a ten [fiu fiu] nie!~No [fiuuuu fiuuu] nic tylko Janas go [fiu fiu] do naszej [fiu fiu] kadry powola [po czym 10 minut klatw ciurkiem :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość songoku15

ja bym dodał cene gier, choć hipotetyczną, bo gdy recenzent zalicza na plus cene gry, a ta nie jest podawana, to nie wiem, o co się rozchodzi :P

może dla niego tanio to 250 zł, a może 10 zł ??

dodajcie taki dział i looknijcie na opinie czytelników...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym dodał cene gier, choć hipotetyczn?, bo gdy recenzent zalicza na plus cene gry, a ta nie jest podawana, to nie wiem, o co się rozchodzi :P

może dla niego tanio to 250 zł, a może 10 zł ??

dodajcie taki dział i looknijcie na opinie czytelników...

Hipotetyczna cena... Bosh... to sami sobie dopiszcie cos w stylu mniej niz 200 wiecej niz 10 :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość songoku15

facet, zrozum NAS , nie będziemy zap*******lać do sklepu tylko po to żeby się dowiedzieć , że nie stać nas na daną grę...

WY możecie nas o tym poinformować na podstawie informacji producenta...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:roll:

Zacznę swą wypowiedż od banalnego i oczywistego stwierdzenia, że jesteście moim ulubionym pismem. Bardzo podoba mi się wasz magazyn, lecz w tosce o nasze dobro (ZA WOLNOŚĆ NASZĄ I WASZĄ) mam też kilka uwag. Rzeczywiście trzymacie wysoki, naprawdę światowy poziom. Ale już samych siebie przeszliście, chyba w numerze majowym (tym z Larą na okładce), był on bowiem absolutnie idealny, ba najlepszy z wszystkich CDA. Niestety w ciągu ostatnich 6 miesięcy to wyjątek. Powoli, przynajmniej dla mnie, zaczynacie tracićpolot przy pisaniu recenzji :cry: NIESTETY. Ponadto zróbcie coś z "Na luzie". Tak dalej być nie może! Kiedyś zabawny, komicznyi ciekawykącik, stał się od zeszłego roku bardzo przeciętny i nudnawy. Był superjeszcze 1,5 roku temu. Coraz gorzej jest też z AR, lezc nie ma tragedii.

Jeśli chodzi o CD-ki to jest ich tle ile być powinno. Mi one nie przeszkadzają, zawsze (w ostateczności) mogą przecież zdobić półkę.

Pozdrawiam całą redakcję! Naprawdę jesteście elokwentymi ludźmi,którzy wiedzą jak być profesjonalistami nad Wisłą.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

facet, zrozum NAS , nie będziemy zap*******lać do sklepu tylko po to żeby się dowiedzieć , że nie stać nas na dan? grę...

WY możecie nas o tym poinformować na podstawie informacji producenta...

Jaki madry. A myslisz, ze my zawsze to wiemy? Czasem nawet nie wiemy czy gra w ogole bedzie w Polsce i kto ja bedzie dystrybuowal... A potem poleca bluzgi, ze napisalismy ok. 79 a bedzie 99 zl - albo 35... euro :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

facet, zrozum NAS , nie będziemy zap*******lać do sklepu tylko po to żeby się dowiedzieć , że nie stać nas na daną grę...

WY możecie nas o tym poinformować na podstawie informacji producenta...

ok...tylko PO CO? Wystarczy zajrzeć do jakiejś oferty/reklamy dystrybutora w CDA (a jest ich niemało :P )

Z resztą ceny się czasami znacznie różnią, i co? Recenzent będzie wyciągał średnią ze sklepu X i Y???

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Videorecenzja to gra + komentarz, a nie geba recenzenta. I dobrze :).

Swoja droga wyobrazam sobie te komentarze:

[fiu fiu] spier... podanie i [fiu fiu] robi sie [fiu fiu] niebezpieczna sytuacja... [fiu fiu] no jak on [fiu fiu] strzelil, toz [fiu fiu] kazdy [fiu fiu] zlamany by trafil do tej [fiu fiu] bramki, a ten [fiu fiu] nie!~No [fiuuuu fiuuu] nic tylko Janas go [fiu fiu] do naszej [fiu fiu] kadry powola [po czym 10 minut klatw ciurkiem :)

a niech sie [biiip - cenzura] ucza od [biiip - cenzura] najlepszych jak [biiip - cenzura] operowac jezykiem Mickiewicza, [biiip - cenzura].

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

facet, zrozum NAS , nie będziemy zap*******lać do sklepu tylko po to żeby się dowiedzieć , że nie stać nas na daną grę...

WY możecie nas o tym poinformować na podstawie informacji producenta...

Nie mam pojęcia po co miałaby być ta cena obok recenzji........na przedostatniej stronie jest oferta jakiegoś sklepu wysyłkowego. Jest już od dłuższego czasu i chyba na razie nie zniknie. Tam możesz sprawdzić interesujący cię tytuł. 8)

PS To nie jest reklama :| , nie mam zamiaru wylecieć z forum :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strzałeczka.

Chcę napisać,że lipcowy nr.CDA jest świetny.

Mam prośbę(w miarę możliwości) aby było więcej recenzji w stylu BLOODRAYNE.Recenzja jest niesamowita i czytałem ją z ogromną przyjemnością.

Ps.Jesteście niesamowici i do ideału naprawdę niewiele Wam brakuje.

Pozdrawiam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość _Niewiem_
No ale, jak znacie cenę, to możecie j? chyba podać ...

Jasne. Zeby wysluchac bluzgow"jak podaliscie cene gry X, to czemu, debile, nie podaliscie ceny gry Y"? Dziekuje bardzo. To juz lepiej w ogole nie podawac :)

Chyba, jak zwykle, masz rację :D

Ale zawsze można tak sobie w recenzji wspomnieć o niej, jak jest wyjątkowo niska/wysoka

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...