Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Layne

Mysz i klawiatura dla gracza.

Polecane posty

Nadszedł czas na wymianę klawy i gryzonia. Co możecie mi polecić w tym temacie? Moje wymagania: podświetlenie przycisków klawiatury(z komputera korzystam głównie w nocy), niski skok klawiszy, mysz typu middle-end (czułość), zdecydowanie przewodowa, dla prawo ręcznych, kolorystyka: czarny i pochodne, zestaw musi być wygodny przy wielogodzinnym graniu - ach te raidy...

Mój dotychczasowy typ to:

Razer Lycosa w wersji zwykłej lub Mirror Edition

Razer DeathAdder w wersji zwykłej lub Refresh lub Lunar White

Które z powyższych wersji są najlepsze? Produkty te są dość kontrowersyjne, mają różne opinie ale przeważają te pozytywne... Możecie mi też polecić jakąś dobrą podkładkę do gryzonia?

Cena: w okolicy powyższego tandemu Razera.

Pozdrawiam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem szczęśliwym posiadaczem obu rzeczy, które wymieniłeś :D Razer Lycosa Mirror Edition i DeathAdder w wersji zwykłej ;)

Naprawdę świetna sprawa ;D

Niski uskok, delikatne klikanie klawiatury, załapuje leciutkie dotknięcia, podświetlenie jest wspaniałe :D jeżeli grasz w nocy to naprawdę bierz i się nie zastanawiaj :D

Mycha świetna. Nie musisz się namachać nią jak innymi, bardzo dobrze leży w ręku. ;] Ma dwa dodatkowe przyciski które można przypisać każdej funkcji w grze co jest super sprawą ( ale jak grasz w WoWa to przydałoby Ci się pewnie więcej ;] )

A co do podkładki to korzystam z tej z CD-Action i nie wpływa to w żaden sposób na mniejsze "osiągi" myszki ;]

Jedyny minus to te ślady widoczne na klawiaturze w wersji Mirror :P Sam chciałem mieć normalną wersję no ale poszedłem na rękę sprzedawcy który miał problem z jej dostaniem i wziąłem ME :P lecz ten minus widać jedynie w dzień ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...