Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

fixt

Dragon Age - problem z ładowaniem gry

Polecane posty

Mam taki problem z tą grą (oczywiście oryginał+najnowszy patch) a w sumie to nawet i 3 problemy. Konfiguracja mojego komputera: 2gb ram, amd x2 4000, radeon x1950 pro 256. Dragon Age działa mi ogólnie bardzo płynnie na średnich

oto moje problemy

*1 - pikselowate cienie, wyglądają dosłownie jak robione w paincie, kant na kancie, polepszenie detali trochę je polepsza ale nadal wyglądają fatalnie, mam najnowsze sterowniki do karty. Próbowałem je wyłączyć (w pliku .ini) ale mimo to nadal są

*2 - ładowanie gry, gra dziwnie się ładuje ponieważ trwa to ok 30-40 sekund z czego 90% czasu komputer/procesor wogóle nie pracuje, tak jak by nic się nie działa, dopiero pod koniec się obudzi i załaduje grę

*3 - po walce z przeciwnikami gra zaczyna się po prostu ostro ciąć, przed/w trakcie jest super ale po zakończeniu już nie, dopiero zapis gry pomaga i gra dalej działa normalnie

bardzo proszę o pomoc, szukałem już rozwiązań tych problemów w internecie ale natknąłem się tylko na temat tych cieni (przy czym nie znalazłem żadnej sensownej odpowiedzi)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwne :/ A przy pierwszym uruchomieniu nie było okna samokonfiguracji, bo mi chodzi na 800x600(patrz komp w profilu) i na walkach się nie tnie :D A i tak całkiem nieźle wygląda :D

2*. To normalka u mnie się zawsze tak ładuje, jak jest większy poziom.

1*. Daj screena :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem ci, że to raczej normalne, zmniejsz roździelczość itd. Grafika przecież nie jest najważniejsza.

Chcesz mieć wydajną grę, zmniejsz ustawienia grafiki, taka moja rada :D

bardzo płynnie na średnich

Płynnie to znaczy, że się nie zacina, zmień na średnio- niskie lub niskie :D Ja mam wszystko na niskich prócz tekstur, są na średnich :D

Grasz na średnich to nie oczekuj za dużo...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...