Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Drooper

Rozwiązany: Call of Duty 4 wiesza się w multi

Polecane posty

Witajcie

Mam dosyć "palący" problem, a mianowicie CoD 4 (oryginalny) wiesza się w MP (po różnym czasie rozgrywki w okolicach 2-30 minut) i nie wiem co z tym fantem zrobić :/ Pojawia się to na około 85% serwerów i często nie daje grać- nie pozostaje nic innego jak ctrl+alt+del albo ostatecznie restart całej maszyny (a statsy z rozgrywanego meczu się kasują). Testowałem na róznych serwerach, z i bez PunkBusterem i ciągle to samo. Grę posiadam w wersji GotY z wgranym patchem 1.7. Nie wiem co robić. Pomóżcie, proszę.

Drooper

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PB raczej aktualne, spróbuję ściągnąć jeszcze raz, aczkolwiek gram na serwach bez niego. Co do grafiki to stawiam wiatrak koło pieca i tym chłodzę (dodam że grafa przegrzewała się na moim starym PC przy Crysisie i to działało!!!) bezskutecznie. DirectX i stery karty graficznej aktualne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aby wyłączyć kartę dźwiękową, wejdź w menadżer urządzeń (tu masz jak to zrobić:http://www.pcworld.pl/news/60748/Menadzer.urzadzen.html) znajdź zakładkę związaną z dźwiękiem i wyłącz urządzenie(prawy przycisk myszy i odpowiednia opcja) Oczywiście zakładam że masz drugą kartę dźwiękową ;D

Ave |m|

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...