Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Drooper

Rozwiązany: Call of Duty 4 wiesza się w multi

Recommended Posts

Witajcie

Mam dosyć "palący" problem, a mianowicie CoD 4 (oryginalny) wiesza się w MP (po różnym czasie rozgrywki w okolicach 2-30 minut) i nie wiem co z tym fantem zrobić :/ Pojawia się to na około 85% serwerów i często nie daje grać- nie pozostaje nic innego jak ctrl+alt+del albo ostatecznie restart całej maszyny (a statsy z rozgrywanego meczu się kasują). Testowałem na róznych serwerach, z i bez PunkBusterem i ciągle to samo. Grę posiadam w wersji GotY z wgranym patchem 1.7. Nie wiem co robić. Pomóżcie, proszę.

Drooper

PB raczej aktualne, spróbuję ściągnąć jeszcze raz, aczkolwiek gram na serwach bez niego. Co do grafiki to stawiam wiatrak koło pieca i tym chłodzę (dodam że grafa przegrzewała się na moim starym PC przy Crysisie i to działało!!!) bezskutecznie. DirectX i stery karty graficznej aktualne.

Aby wyłączyć kartę dźwiękową, wejdź w menadżer urządzeń (tu masz jak to zrobić:http://www.pcworld.pl/news/60748/Menadzer.urzadzen.html) znajdź zakładkę związaną z dźwiękiem i wyłącz urządzenie(prawy przycisk myszy i odpowiednia opcja) Oczywiście zakładam że masz drugą kartę dźwiękową ;D

Ave |m|

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...