Skocz do zawartości

10-tki w CDA


Smuggler

Polecane posty

swoboda działań, ale w Mafii też to jest.
LOOOOLLLLL.... Ty w ogóle grałeś w Mafię? Co to za swoboda między misjami? Czasami jakaś dodatkowa, żeby samochód zodbyć, którym niemal w ogóle nie pojeździmy...

A mówią ci coś słowa free ride albo extreme ride (to w szczególności)?

Pewie, że mówią, ale to tylko dodatkowe tryby. W "głównej kampanii" rzucani byliśmy od misji do misji, czasami tylko można było jakiś poboczny wątek z wózkami wykonać. A tak? W free ride można tylko zarabiać kasę potrzebną do zapisu gry, naprawy auta, czy uzdrowienia. Tryb extreme zostaje odblokowany dopiero po przejściu całej gry, czyli liniowej męki.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,2k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź
A tak? W free ride można tylko zarabiać kasę potrzebną do zapisu gry, naprawy auta, czy uzdrowienia.

Taa tutaj wyraźnie spartolony tryb...ot, masz pojeździj se...żeby lepiej poznać miasto - ok, ale jako jakiś dłuższe zajęcie - kiepski pomysł.

Naturalnie, przecież to tylko kwestia gustu. Mi na przykład bardzo podobał się Władca Pierścieni: Powrót Króla - świetny, bardzo dynamiczny hack 'n' slash.

Hmm, moge się mylić, ale czy to jest hack 'n' slash ? To są gry typu Diablo, Sacred czy nawet Space Hack...jak dla mnie to jest zręcznościowy TPP...a co do samej gry to raczej 10 się nie należy. Gra owszem widowiskowa, przepiękna, ale trochę krótka i niezbyt nowatorska.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IMO Q3A powinno miec 10 za multi jak i StarCraft, ale to patrzac po latach, w 98 i 99 to net nie byl tak powszechny a multi az tak sie nie liczylo. Osobiscie dalbym tez dyszke San Andreas za tony MIODU i za bycie najlepsza PC-towa gierka roku 2k5. Nie zgadzam sie natomiast z 10-kami wystawionymi Diablo 2 i DS, poniewaz gry te byly strasznie proste i jakos mnie nie porwaly, choc rozumiem, ze niektorych mogly uzaleznic.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MOim zdaniem to 10 powinny dostać następujące tytuły:

MAx payne- za fantastyczną fabułę efekty i powalającą grafikę

>>Nie powinien dostać 10 za LINIOWOŚĆ!!

Prince of persia piaski czasu - za to samo co wyżej

>>Nie powinien dostać 10 za LINIOWOŚĆ!!

Według mnie do tej pory z gier recenzowanych w CDA najbardziej na 10 zasłużył stary poczciwy DeusEx.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MOim zdaniem to 10 powinny dostać następujące tytuły:

MAx payne- za fantastyczną fabułę efekty i powalającą grafikę

>>Nie powinien dostać 10 za LINIOWOŚĆ!!

Prince of persia piaski czasu - za to samo co wyżej

>>Nie powinien dostać 10 za LINIOWOŚĆ!!

Według mnie do tej pory z gier recenzowanych w CDA najbardziej na 10 zasłużył stary poczciwy DeusEx.

Ja bym dał 10 jeszcze DeusEx IW, moze nie kazdy sie zgodzi, ale wg. mnie gra zasłużyła na 10 za rozbudowanie, klimat, fabułe, 4 zakonczenia, grafike... jedyny minus to troche bugów (w v1.2 naszczescie da sie spokojnie grać!!!)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moim zdamiem gra DUNGEON SIEGE II zasluguje na 10.

1. Strasznie wciagajaca. Ja ktory nie nawidze tego typu gier gralem w to ponad 5 godzin (bo potem cos Mi sie zrabalo) jak kumpel mi przyniusl zeby zobaczyc czy przejde "prologa".

2. Oprawa graficzna i muzyczna na najwyzszym poziomie.

3. Zroznicowanie misji. Raz cos zbierasz, a innym razem np. szukasz przejscia.

4. Gra na dluuuuugie chlodne wieczory :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MOim zdaniem to 10 powinny dostać następujące tytuły:

MAx payne- za fantastyczną fabułę efekty i powalającą grafikę

>>Nie powinien dostać 10 za LINIOWOŚĆ!!

Prince of persia piaski czasu - za to samo co wyżej

>>Nie powinien dostać 10 za LINIOWOŚĆ!!

Black Pearl>>>Tyle, że w przypadku PoP, to akurat praktycznie nie jest żadną wadą. Wszystko zależy od tytułu i gatunku. Trudno od Prince'a wymagać wręcz niewyobrażalnej swobody, jak to jest platformówka, gdzie w samym założeniu gatunku idzie się po sznurku. Prince natomiast stał się przełomem. Dał niesamowita zabawę, grywalność, miał świetne rozwiązania, a do wielkich zalet można wliczyć również walkę. Zapoczątkował nową jakość i dycha się należy.

Według mnie do tej pory z gier recenzowanych w CDA najbardziej na 10 zasłużył stary poczciwy DeusEx.

Ciężko powiedzieć ktozasużył najbardziej na dychę, bo sam fakt uzyskania takiej ocny doskonale świadczy o grze. Zdecydowane łatwiej powiedzieć, ktonie zasłużył na owa ocenę :twisted: .

Dla tego nie będe się sprzeczał, powiem tylko, że moim numerem jeden jest HoMM :).

Need For Speed: Underground

Dlaczego?

Bo ta część wniosła wiele do serii NFS i zmienila na stałe styl gry :) na lepsze :)

Tja w formę neonowych fur, efekciarstwa i radosnego obijania się od band :P. Nie przeczę, Underground to bardzo dobra ścigałka i przynajmniej ożywił serię po HP2, bo wtedy to była tragedia. Jednak całej seri na pewno nie odmienił na lepsze, bo NFS: Porsche nie przebił. Tak więc NFXS:U na dyszkę z pewnościa nie zasługuje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem na dyche zasłużył jeszcze Medal of Honor: AA. Za co?? Ano za to, ze gra byla praktycznie pierwszą grą wojenną na PC z prawdziwego zdarzenia, i oczywiscie za Omahe!! Poza tym jak na swoje czasy olśniewała grafiką, nie wspominając już o jakosci dźwięku. Jedyny minus to liniowość, alee nie zmienia to faktu, że na dyche po prostu zasłużył!!

Zapomniełbym o NFS: porsche, czyli, jak dla mnie, najlepszej grze wyścigowej na kompa. Moim zdaniem jest równie grywalna co dzisiejszy Most Wandet, a jak na swoje czasy na PC był to prawie przełom.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie na 10 zasłużyły:

Heroes III, Diablo I i II, Warcrafty, Unreal i UT, Newervinter Nights, Morrowind, Championchip Manager01/02, lub nowsze, Settlers IV, Half- Life, Medal of Honor, Tony Hawk Pro Skater i........Tetris :) znajdzie się jeszcze parę tytułów............

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moim zdaniem 10 powinien dostać Planescape:Torment.

Za:

-niesamowicie wciągającą, rozbudowaną i ORYGINALNĄ fabułę

-świetnie wykreowani BN-i (Morte rządzi :) )

-wspaniałą, klimatyczną muzykę

-taką samą grafikę

-no i oczywiście ogromną grywalność (pamiętam, że jak usiadłem do niej po raz pierwszy wieczorem, to skończyłem około 7... rano :P )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pro Skatery wszystkie poza 4 dostały 10... :P

Na szczęście w CD-Action kiedy gra przyjdzie do redakcji i zobaczą tytuł na przykład GTA to od razu dają 10. W ten sposób byłoby to marnowanie naszych pieniędzy w oczekiwaniu na rzetelne recenzje.

Co do Pro Skatera 4 to dobrze, że nie dostał 10 ponieważ jest gorszy od 3 pod kilkoma względami. Może grafika troszkę lepsza, ale zadania jakie trzeba było wykonać, oprócz standardowych, były za bardzo udziwnione. Na przykład podczas jednego grindu trzeba było przejechać przez 10 różowych słoników, które widzia pijak. Ja tego nie czuję. Trochę za dziwne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na 10 najbardziej zasłużyły World of Warcraft, Warcraft III, Heroes III, Diablo II i Starcraft, szkoda tylko ze 2/5 oceny tej nie dostały. To najlepsze i najbardziej grywalne gry w jakie gram (gram od wielu lat, nielicząc WoW, i nie nudzą się!!!)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziesiąteczki to powinny dostać wszystkie Counter-Strike'i :cool:. Mówię to na podstawie tego, iż niektórzy twierdzą, że jak gra przyciągnie ich na 5 (sic!) godzin to zasługuje na najwyższą ocenę. W tej sytuacji zastanawia mnie, co powinien dostać CS:S, przy którym spędziłem 417h? ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałem dodać jeszcze serii gier cRPG, które w Cd-Action niestety nie dostały 10. Chodzi mianowicie o Gothic, Gothic II wraz z dodatkiem Noc Kruka. Sama 10 należy się za ogromną grywalność. :D

Zapomniałeś jeszcze dodać, że 10 im się należy za wspaniały klimat, który powala. Potwierdzam też, że mają ogromną grywalność. Ukończyłem wszystkie te gry 8 razy i nadal gram. Chociaż już mi się troszeczkę nudzą. :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...