Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kolownikus

Rozwiązany: Call Of Duty:Modern Warfare 2

Polecane posty

Mam podobny problem, tylko że u mnie zaczęło to sie pojawiać podczas próby włączenia gry po raz 2, za pierwszym razem wszystko było ok. To raczej nie jest wina DX, shaderów oraz sterowników. Próbuję to naprawić jak mi sie uda to napiszę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze ja mam ten sam problem. Win 7 Home x64, GF 9600GT, najnowsze sterowniki... i się zawiesza. Przy ponownej próbie gra uruchamia się w trybie awaryjnym i tak działa (rozdzielczość 640x480 brak jakichkolwiek opcji wewnątrz gry, nie mogę nic zmienić) Klops!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam ten sam problem. Przy uruchomieniu nie mam obrazu (dźwięk w tle), a jak wyłączę grę i znowu włączę, na sekundę poajawiąją się "kuleczki" z Activision. Mam GF9600Gt, najnowszego DX i sterowniki. Proooszę o pomoc. Gdy pyta o tryb awaryjny, dzieje się to samo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie ten sam problem mam. Zrobiłem nawet formata, najnowsze stery do grafiki, do plyty glownej, dzwiekowej, najnowszy DirectX i gdy wlaczam pokazuje sie tylko logo "I" no i to jest koniec grania. Trzeba resetować...

Procek C2D 2.66, GeForce 8800GTS, 2GB ram, plyta asus P5KC

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś na stronie Activision znalałem, że dokładnie taki problem był z Wolwensteinem. Trzeba było zmienić częstotliwość ekranu. U mnie do CoDa nie pomogło.. ale możecie spróbować.

Z braku pomysłów co z tym zrobić... możliwe żeby nie działało bo mam zainstalowanego Windowsa 7 jako... 2 system ? Normalnie na XP pracuje. CoDa też instalowałem na Xp.

EDIT: Jak przy włączaniu walę po Escape, to wchodzę do Menu... i tam mam zwisa...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ufff! powoli już zaczynam mieć tego dosyć. Kolejna "Złota rada" Infinity. Otóż po uruchomieniu należy odczekać kilka minut a gra się odblokuje (czyt. menu). U mnie gra odblokowała się po około 4 minutach, nie wiem jak u Was, może więcej, może mniej. W końcu mogę zagrać. Zatem znów powodzenia. Oby Wam ten sposób pomógł.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to już ją przeszedłem na normalu (IMO dosyć krótka prawie jak jedynka, a miało być 2 razy dłużej). Chcę zagrać na multi a tu klops. Żadnych meczy. Już około mi 20 minut wyszukuje i nadal 0. Masakra jakaś.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do zawieszana się kompa:

U mnie też to było, jednak ja troche się "pobawiłem" z kompem. Gdy tak było klikałem alt i tab. Gdy mi wywalało do pulpitu, wracałem do gry i potem działało.

Gdy włączałem grę przez steama na offline'ie, to w ogóle nie było problemu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie jest podobny problem. Parę razy udało sie mi uruchomic gre,ale tez przy logo infinity ward gra sie zwiesza. Wogóle jest problem z filmami bink video. W każdej grze sie strasznie tnie obraz i dzwięk,ale najciekawsze jest to ze jak włoze pendrive do usb to przestaje scinac,np. briefingi przed misja w mw czy mw2 tna sie strasznie,ale jak włoze pendrive to przestaje. Strasznie to wkurza,nie moge uruchomic tej gry. Próbowałem juz wszystkich rzeczy,instalacja sterów,zalecenia na forach ale dalej to samo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Znalazłem rozwiązanie waszego a także mojego (byłego) problemu. Wystarczy odłączyć internet i już się nie ścina. :) Co do Multiplayera nie sprawdzałem bo za bardzo pochłonął mnie SP, ale możecie spróbować tak, że wyłączycie neta właczycie MP, właczycie neta i może zadziała, nie zatnie się, na SP działa. Mam nadzieję, że pomogłem.

P.S Tak dokładnie to wyjąłem kabel z jednostki centralnej znaczy wtyczkę, włączyłem SP włożyłem wtyczke i śmiga

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...