Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kosmit

Zmiana karty

Polecane posty

Kupiłem pod koniec wakacji kompa z 4890 powercolora na pokładzie i chcę go wymienić na GeForce'a o takiej samej(lub lepszej) wydajności. Od razu mówię, że chcę zmienić z powodu braku PhysX, który na początku mi nie przeszkadzał, a teraz okazuje się, że większość gier w które chcę grać to ma. Ostatnio wkurzył mnie brak AA w Borderlands. W Nvidii w sterownikach jak się go włączy to jest też w grze. Na Radku można o tym tylko pomarzyć...

Z tego powodu pytam Was, Drodzy Forumowicze, jaki GeForce odpowiada wydajnością mojemu Radeonowi. W sumie to mogę zaczekać na premiery nowych kart z dx11, ale chciałbym wiedzieć jak ma się obecna sytuacja i co mógłbym kupić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość michi93

gtx 275 i wyżej-moim zdaniem nie opłacalne przejście ale jak chcesz ,w Borderlands więc nie wiem jak wygląda sprawa z AA ale jak dorwę grę to zobaczę co tu jest nie tak (ale poszukaj gdzieś czy tego aa się czasem nie da jakoś włączyć)

dla mnie PhysX to nic wspaniałego jakoś jego możliwości mnie nie zachwycają

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O podobnej wydajności jest GTX275, potem są 85 i 95, ale do nich nie warto dopłacać. Pomysł ze zmianą jest moim zdaniem dość nietrafiony, ale nie moja rzecz.

GT300 wychodzą dopiero w przyszłym roku, najwcześniej w drugiej połowie stycznia. Czekać możesz, ale ceny będą raczej dość wysokie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...