Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rekin22a

Intel 82865G

Polecane posty

Ty masz Intel 82865G i masz zegar CPU 266 MHz i 32 Mb pamięci. Z tego co wiem zegar GPU jest podobno nawet ważniejszy od pamięci karty. Ja mam kartę Nvidia GeForce 2 200/400 MX 64 Mb i mi wszystkie gry przymulały. Zegar CPU miałem 266 MHz tak jak ty. Ściągnąłem program Riva Tuner do podkręcania grafiki i podkręciłem zegar CPU z 266 MHz do 480 MHz. Różnica wydajności jest zauważalna. Spróbuj to zrobić z tą lub nową kartą. A co do kart. Karty graficzne tanie i dość dobre to :

-Readeon HD3650

-GeForce 8600 GT

Do tego procesora nie lepszego bym nie dawał.

PS: U mnie w szkole w sali informatycznej jest Celeron D bez OC który ma 3.46 GHz. Przy twojej płycie głównej zapewne nic lepszego niż Celeron D lub Pentium IV ci nie pójdzie

:admin_twisted:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Primo - karta graficzna nie ma czegoś takiego jak CPU, CPU to procesor. Na kartach graficznych występuje GPU - poczytaj o budowie urządzenia, zanim zaczniesz o nim pisać.

Secundo - GF8600GT posiada złącze PCI-E, a nie AGP. Nawet młotkiem nie włożysz tej karty do komputera rekina, o zmuszeniu go do poprawnego działania nie mówiąc. 3650 przy tym procesorze by się nudził, jest zdecydowanie zbyt szybki.

Tertio - ten układ graficzny nie ma własnej pamięci RAM, o czym informuje jej zegar (0-MHz). Te 32MB to wydzielone miejsce z pamięci operacyjnej, można manipulować jej ilością w BIOSie płyty głównej.

Quattro - nie warto kupować nowego procesora do tej płyty głównej.

rekin22a - tak, T&L. Zgłoś się do nas, jak będziesz miał kasę (jakby nie patrzeć, to mikołajki daleko), wtedy pomożemy Ci coś wybrać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość rekin22a

@BCFalkrik Nie możliwe ale riva tuner pisze że nie da się ma ktoś inny program do OC karty graficznej??

@ xandi założyłem to teraz pisze:Twoje konto w Allegro zostało zawieszone.

Twoje konto w Allegro zostało zawieszone przez pracownika serwisu. Szczegółowe wyjaśnienie przyczyn wysłaliśmy w powiadomieniu e-mail. Jeśli masz wątpliwości, zastosuj się do instrukcji w przesłanej wiadomości.

W czasie gdy konto jest zawieszone nie możesz korzystać z większości funkcji dostępnych dla Użytkowników (w tym składać ofert kupna i wystawiać przedmiotów).Masz dostęp jedynie do tych danych, które umożliwią Ci sfinalizowanie transakcji oraz uregulowanie rachunku wobec Allegro

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...