Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MisiuWielki

Titan Quest - wyłącza się

Polecane posty

Witam, mam mianowicie problem z Titan Questem z CD Action. Gram sobie spokojnie, jestem na początku (w Sparcie). Chwilkę po włączeniu gry, z jednego z centaurów atakujących obóz wydropił się jakiś hełm z niebieska nazwą. Nie pamiętam szczegółów, w każdym razie był dla wojownika (ja - piromanta), więc poszedłem go sprzedać. Chwilę po sprzedaży gra się wyłączyła. Bez żadnego większego zastoju, bez błędu, po prostu ukazał mi się pulpit.

Zdziwiło mnie to, ale jako że zająłem się czymś innym, nie przejąłem się zbytnio.

Dzisiaj, po wczytaniu gry, postanowiłem oczyścić okolice ze szkieletów, poszukać skrzyń itp (właśnie, pytanko, czy zawartość skrzyń tez się odnawia po wczytaniu gry?). Palę za sobą kości, znajduję zdobiona skrzynię. Otwieram, wypada niebieski item. nie mogę zebrać, bo pełne inventory, więc otwieram sobie podręczny teleport do miasta, by upłynnić moje zdobycze. W mieście, po chwili znowu gra padła. Tak samo jak poprzednio, bez ostrzeżenia, bez niczego.

Z góry dziękuję za odpowiedź. Jeżeli specyfikacja kompa jest potrzebna, dajcie znać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...