Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Dristen

Rozwiązany: Titan Quest, Problem z kluczem mp

Polecane posty

Okej, poświęciłem się. Zadzwoniłem i taką otrzymałem odpowiedź (dzwoniłem do działu pomocy technicznej, logiczne nie?) :

-No, tym nie nie zajmuje się ten dział tylko dział marketingu (heh ;]), ale strona ma działać poprawnie dziś wieczorem, bądź jutro ...

Tak więc nie katujmy się oczekiwaniem, bo na razie i tak nie ma na co czekać ...

Btw. mam pewną spiskową teorię w sprawie tych kluczy, ale wstrzymam się co do niej do jutra. Trzeba dać im szanse -> w miarę szybko się dodzwoniłem ;]

A te zapewnienie od "Seriale" to MUSI być jakaś prowokacja ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, jeżeli tak to przepraszam, jak widać po ilości postów nie jestem jeszcze do końca obyty z tym forum. Ale pomijając ten fakt, w sumie, dobrze, że to zweryfikowałem. Teraz przynajmniej mamy dostęp do jakiejś konkretnej daty, bo jak widać "chwileczka/momencik" może się trochę rozciągnąć w czasie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up konto Seriale jest obsługiwane przez redakcję, bodajże przez Ghosta więc jaka prowokacja?

Klucze do TQ nie są dostarczane przez redakcje tylko przez CDP, a to konto zostało stworzone na potrzeby poprzedniej gry gdzie CD-Keye trzeba było wysyłać ręcznie z pewnych powodów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie się udało i nie miałem problemu kluczem ale to było 3-4 dni temu . widać że ludzie kupują CDA :happy: aż się serw projektowi zawiesza i klucze kończą xD

Ale porąbane -.- CDP nawet nie wie ile to płyt jest na rynku ? dziwne nie ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo tak jak piszesz Firestone, albo jakiś gówniarz wkleił linka i powiedział jak zdobyć oryginalny klucz na jakimś forum warezowym, pewnie dodatkowo międzynarodowym i bardzo popularnym - w ten oto wspaniały sposób w kilka godzin zniknęłoby te 200tys kluczy np.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam prenumeratę. CDA dostałem dziś (03.11.2009) i nie wiem czy to wina poczty czy redakcji. Na stronce CDprojekt mam "Przepraszamy - brak wolnych kluczy. Zapraszamy wktórce.". I co dalej? Tak traktujecie prenumeratorów? W ogóle tak traktujecie odbiorców pisma? Nie interesuje mnie czy CDP sprzedał redakcji klucze czy nie. Ja zakupiłem CDA i do redakcji mam pretensje. Jeśli nie dajecie sobie rady z pełniakami to ich nie dorzucajcie. Nabywców pisma i tak będziecie mieli. Jesteście najlepszym pismem o grach na PC na rynku i chyba za bardzo woda sodowa uderzyła wam do głowy skoro zaczynacie olewać odbiorców. Uczycie nas uczciwości więc sami się wywiązujcie.

Sorki, że się uniosłem ale nie znoszę takich numerów. Mam nadzieję, że problem szybko będzie rozwiązany.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up konto Seriale jest obsługiwane przez redakcję, bodajże przez Ghosta więc jaka prowokacja?

Klucze do TQ nie są dostarczane przez redakcje tylko przez CDP, a to konto zostało stworzone na potrzeby poprzedniej gry gdzie CD-Keye trzeba było wysyłać ręcznie z pewnych powodów.

Wiem, że przez CDP. Tylko, że kolega nie wiedział, że konto Seriale należy do redakcji to mu wyjaśniłem ;). Mnie tego tłumaczyć nie musisz bo sam się zgłaszałem po klucz do Sins of Solar.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka informacja dla tych co chcą grać na lanie. Nie trzeba mieć klucza do multi, geać można po lanie z numerem z pisma. Grę zaczynamy tak jak w singla tylko wybieramy hostój grę->lan ustawiamy ilość graczy i włączamy. Druga osoba jak będzie się podłączać do gry wywali go za pierwszym razem, niech chwilę poczeka i wejdzie jeszcze raz i po wejściu gra działa normalnie i można grać już we dwóch.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Otrzymałem swój klucz do multi. Bardzo dziękuję, że udało się to tak szybko i sprawnie załatwić. Jeszcze raz przepraszam za swoje nerwy.

Shaker nie jestem dziwny tylko płacę za pełnowartościowy produkt i nie interesuje mnie organizacja dystrybucji kluczy, a tym bardziej mam w nosie to, że je ktoś powykradał.

Tak swoją drogą, nasz kraj, a nawet ta część Europy chyba nie bardzo są gotowe na prezenty jakie robi nam CDA.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wait. Bo pojawił się nowy problem. Instaluje na nowym cd-key'u - nie widzi mojej postaci. Odinstalowałem i wracam do starego - nie widzi mojej postaci ->

ocb???

Ja mam to samo, przeszedłem poziom normalny na keyu wpisanym w magazynie, a teraz chcąc zagrać przez neta zmieniam klucz i...postaci nie ma. Da się coś z tym zrobić, czy moja 32 poziomowa postać pójdzie w diabły?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...