Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

dark elvis

Gothic 2 + NK

Recommended Posts

Witam,

2 lata temu grałem we wspomnianą gierkę pożyczoną od kuzyna (wersja z CDA). Jednak musiałem zrobic formata ;/

Sejwy skopiowałem i wkleiłem na pena. Niedawno przypomniało mi się o tym i postanowiłem dokończyć Gothica 2.

Odkupiłem od innego czytelnika CDA tę właśnie płytkę.

Gierka zainstalowała się bez problemu. Skopiowałem stare sejwy, wkleiłem gdzie trzeba, włączam gierkę i kupa...

We "wczytaj" widze, że na pierwszych 5 czy 6 slotach są zapisane stany gry jednak nie moge ich odpalić ;/

Zamiast zrzutu ekranu mam biały kwadrat, czas gry wynosi 0:00... Ogólnie sejwy są tylko nie da ich się odczytać ;/

Co może być tego przyczyną ?

Powtórzę, że obie wersje gry są z CDA.

Guest Frashoot

Właśnie. Jedna z niewiadomych tej gry, którą również ja padłem ofiarą. Najprawdopodobniej jest to spowodowane nagłym wyłączeniem programu (w tym przypadku formatem). Tzw. sejw wyszedł spod skrzydeł starego Windowsa (czy co tam masz) i dlatego nie da się ich uruchomić.

PS. Co ciekawe taki biały kwadracik występuje również gdy grę wyłączy się poprzez zakończenie procesu (Ctrl+Alt+Delete).

Guest Frashoot

Raczej wątpię, aby ktoś miał postać idealnie dopasowaną to postaci darka elvisa. Ale zawsze można użyć kodów aby się przenieść konkretny rozdział.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...