Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest luq92

Rozwiązany: Brak możliwości zalogowania się na NK z telefonu

Recommended Posts

Mam problem z internetem na Samsungu Avili. Mianowicie podczas próby zalogowania się na Naszą-Klasę po prostu strona ładuje mi się jakbym dopiero na nią wszedł. Prościej mówiąc - strona jest taka jakbym dopiero chciał się zalogować. Stronka tylko się "odświeża" i nic więcej. Mam problem tylko z tą stroną. Używam wbudowanej przeglądarki.

Link to comment
Share on other sites

Mam Operę Mini 5 ale jakoś mi ona nie pasuje. Nie mogę w niej obrócić obrazu przekręcając telefon o 90 stopni i ogólnie jakoś ona mi nie pasuje. Na niej mogę się zalogować. A na wbudowanej mam włączone ciasteczka. Na te forum mogę bez problemu się zalogować ale z wylogowaniem są problemy...

Link to comment
Share on other sites

Niestety domyślne przeglądarki są bardzo słabe i są z nimi takie problemy. Możesz spróbować aktualizacji oprogramowania. Jeśli to nic nie da, to są jeszcze przeglądarki alternatywne dla Opery Mini, pisałem o nich w tym dziale i na moim blogu.

Link to comment
Share on other sites

Wszystko fajnie ale większość przeglądarek działa na Symbianie czy Windowsie a Avila przecież jest na "zwykłym" sofcie i raczej mi pozostaje tylko Opera i może jeszcze kilka innych, których nawet nie znam :happy:

Link to comment
Share on other sites

Interesują Cię programy na Javie. Wiem, że ich nie znasz, mało kto je zna. Myślę jednak, że warto się nimi zainteresować, niektóre wyglądają naprawdę ciekawe. Spróbuj, to nic nie kosztuje :)

PS - przetestuj betę najnowszej wersji opery mini, obsługuje zakładki i może jest napisana z myślą o telefonach takich jak Twój.

Link to comment
Share on other sites

Pisałem wcześniej przecież, że mam Operę Mini 5 beta :happy: Irytuje mnie tylko brak funkcji obrotu okna o 90 stopni. Może to dziwne ale wydaje mi się, że wbudowana przeglądarka jest ciut szybsza :laugh:

Link to comment
Share on other sites

Miejmy nadzieję, że w wersji finalnej to naprawią ;]

A ja tam używam cały czas na mojej Nokii 5610 Opery Mini 4.2 bo jak w Operze 5 beta zmieniam orientację na poziomą lub odwrotnie to błąd wyskakuje i pisze, że pamięci nie ma o.O

I jakoś ta nowa przeglądarka nie chodzi mi płynnie :dry:

Link to comment
Share on other sites

jak w Operze 5 beta zmieniam orientację na poziomą lub odwrotnie

To można obrócić kartę? Bo ja szukałem jakieś opcji, która odpowiada za to ale nie znalazłem...

Link to comment
Share on other sites

No rzeczywiście lepiej normalnie się przegląda. Myślę, że temat do zamknięcia bo się okazało, że w mieście lepiej net działa niż na wsi i nie ma problemów z logowaniem.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...