Skocz do zawartości

Gothic 1


Gość Franek_Dolas

Polecane posty

  • Odpowiedzi 1,4k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Nie przeoczyłem tego! Nie mam takiej opcji to wyboru!!! Mam tylko że wpuści mnie za 1000 bryłek rudy i że muszę się dostać do zamku bo mam list do "Arcy Mistrzuw Magów Ogni". Diego z resztą mówi że Thorus uważa że przyda się ktoś taki jak ja i że to dla mnie bardzo kożystne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem coś podobnego w nowym obozie. Pomimo tego że wykonałem wszystkie zadania potrzebne do stania się członkiem nowego obozu i miałem 6 poziom to Lares wciąż twierdził że nie ma wystarczjąco dużo doświadczenia i wciąż miałem napis że potrzebny jest 5 poziom doświadczeia. :( Skończyło się na tym że musiałem od nowa zaczynać grę :x

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem wszystko co w tej solucji oprócz walk na arenie ale nie mam zamiaru walczyć bo chociaż z Mordragiem wygrałem to z tym najłatwiejszym gościem nie daję rady :evil: . Zauważyłem że teraz przy rozmowie z Diego pokazuje mi się napis na biało "punkty przyjęcia: 5" i nadal to samo!!! Czy żeby dostać się do zamku trzeba mieć wymagany poziom czy co ?!?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stary, tylko nie mów mi że nie wiedziałeś, że aby zostać przyjętym do jakiekokolwiek obozu trzeba mieć postać na MINIMUM 5 (PIĄTYM) POZIOMIE :D

A co do areny, to wystarczy wyzwać najsilniejszego (Kharima) - lepiej nie mieć przy sobie dużej ilości bryłek, bo połowę zgarnie - co prawda przegrasz z nim, ale kiedy wstaniesz i podejdziesz do Scattyego spodoba mu się Twoja odwaga i opowie się za Tobą. Zresztą wcześniej ktoś już to pisał.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Czy gdzieś można kupić orginalnego Gothic I ? Bo grałem na piratach :( ale tego nie chce (chce odpokutować :)). Nie chodzi mi o allegro.pl, chce miec nieużywanego. I czy CDP zamierza wprowadzić ponownie do sprzedaży Gothic I w np. Nowa Extra Klasyka? - Bo narazie pisza, że dystrybucja zakończona.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chodzi mi o allegro.pl, chce miec nieużywanego

Czasami można trafic na nieużywanego, ale jest to dośc trudne w wypadku dośc starej gry jaką jest niewątpliwie Gothic. W Extra Klasyce było i to długo i zupełnie za małe grosze...skoro wycofali to masz problem...zostaje aukcja lub pożyczyc od jakiegoś kumpla. :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze jaka jest różnica, czy gra jest używana, czy nie, jeżeli płytka jest w dobrym stanie? W sklepach nie masz co szukać. Ewentualnie zamów sobie (o ile jest taka mozliwość, nie wiem) numer archiwalny czasopisma, które dało Gothica nie tak dawno temu. To chyba Play był.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze jaka jest różnica, czy gra jest używana, czy nie, jeżeli płytka jest w dobrym stanie?

Problem w tym, że każda osoba może inaczej rozumieć "dobry stan", bo na przykład dla mnie płytka w stanie "bardzo dobrym", to po prostu nowa jeden raz włożona do czytnika, bez rys. Dla kogoś innego będzie to płytka, która może być nawet mocno porysana, ale na jego czytniku chodzi bez żadnych problemów.

Ale przyznaję, że znaleźć nową płytkę Gothica będzie trudno, więc chyba rzeczywiście nie pozostaje nic prócz aukcji...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gram trzeci raz w gothic i dla odmiany przyłączyłem sie do nowego obozu.

Gdzie moge sie nauczyć walki dwuręczną bronią :?: Ktoś tego uczy w nowym obozie :?: Zostałem najemnikiem i rozmawiałem ze wszystkimi :?

Z tego co pamiętam to walki mieczem, tak dwuręcznym jak i jednoręcznym uczy Cord, który jest nie tyle samym Nowym Obozie, co na skałach nad jeziorem przy drodze do Wolnej Kopalni l)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

To nie ta droga. Musisz iść drogą do czarnego trola, jak już dojdziesz do jego nory na prawo jest most, Przejdź po nim i po chwili trafisz na mijsce gdzie jest pełno zielska. Gdzieś w tym zielsku jest ukryte wejście do jaskini, znajdziesz w niej m.in ostatniego nowicjusza i skrzynie. Nowicjusz cie zaatakuje, zabij go i otwórz skrzynie, znajdziesz w niej pustą rune, zabierz ją i możesz już wracać do klasztoru.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podążam za tabliczkami i nowicjuszami. Ale gdzie to prowadzi? Mi trop urwał się przy jaskini obok tawerny, gdzie są te trzy zoombie. Misja od Ulthera brzmiała: zrób runę z jakimś zaklęciem. Mam wszystko oprócz runy (glinianej tabliczki). Gdzie mogę ją znaleźć?

Trzeba zrobić runę z zaklęciem ognistej strzały i do tego potrzebujesz blank runy i bodajże siarki, którą znajdziesz na końcu zadania próby ognia czyli koło czarnego trolla jest jaskinia dobrze zakamuflowana przez zarośla. W jaskini znajdziesz skrzynię chronioną przez jakiegoś nowicjusza, w której właśnie jest czysta runa :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months later...

Mam raczej głupi problem . Gothica man nowego z cda.

I tak na jakim klawiszu podnosi się przedmioty z ziemi . Sprawdzałem w konfingu nic takiego nie ma. Nie ma tu też tutrioala żadnego . Jedyny jakiś sensowny klawisz to powinien być leftCTRL odpowiedzialny za akcje , ale nie działa . Na początku spotkałem chrząszcze jak je kurna zatakować?

Potrzebuje szybkiego tutrioala.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...