Skocz do zawartości

Gothic 1


Gość Franek_Dolas

Polecane posty

  • Odpowiedzi 1,4k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Tu masz mape:

http://www.gothic.phx.pl/gothic/win.php?k=...azwa=xardas.jpg

A co do bezpiecznej drogi... to jeśli jesteś na niskim poziomie nie ma chyba takiej szczególnie że na jej końcu czeka cie próba. Weź ze sobą jakiś młot, zwoje zaklęć ognia i lodu , bardzo ci sie przydadzą.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu masz mape:

http://www.gothic.phx.pl/gothic/win.php?k=...azwa=xardas.jpg

A co do bezpiecznej drogi... to jeśli jesteś na niskim poziomie nie ma chyba takiej szczególnie że na jej końcu czeka cie próba. Weź ze sobą jakiś młot, zwoje zaklęć ognia i lodu , bardzo ci sie przydadzą.

Czy moge tam iść z 37 poziomem 5 kręgiem magii i boskim młotem

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W II rozdziale jest zadanie by zdobyć coś pełzaczy. Mam iść do starej kopalni, ale brama jest zamknięta. Używanie kołowrokta niedaleko nic nie daje. Moge dostać się do środka (przez bład w grze), ale nie wiem jak się wydostać. Jest może jakaś inna droga wyjściowa? A może da się jakoś inaczej otworzyć bramę?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Musisz iść do mkierownika kopalni na samym dole i poprosić go o pozwolenie. On będzie chciał żebyś znalazł część do zapsutej maszyny. Jak ją znajdziesz pozwoli ci wejść. Musisz zanleść kilku pomocników, wtedy kołowrotem otwierasz bramę

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra ale teraz na temat Idziesz do kierownika on daje ci zadanie by zdobyc częsć od kopalni jakis kołowrot chyba a puzniej wystarczy znaleść kumpli z bractwa sa w kopalni i sie nudza :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Koluso_mATRIXOpULA
dobra ale teraz na temat Idziesz do kierownika on daje ci zadanie by zdobyc częsć od kopalni jakis kołowrot chyba a puzniej wystarczy znaleść kumpli z bractwa sa w kopalni i sie nudza :D

Dokładnie trzeba wziasc ze soba kumpli ale i tak ty bedziesz zamiatal wszystko co sie rusza :lol:

sorry ze sie tutaj pytam ( wiem ze to nie bazar ) ale ma ktos 3 plyte do ghotica2 ??? bo połamałem :cry: moge kupic na allegro albo cos. plis o kontakt na gygy 3462095 :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma żadnego włądcy żywiołów, tylko chodzi o to, że jesteś Wybrańcem Innosa, bo połączyłeś magię Ognia i Wody (bo zabito magów Ognia, i jak byłeś magiem Ognia i dołączyłeś się do magów Wody, to jeste jedynym który tego dokonał) a szata nazywa się Szata Mrocznych Sztuk Magicznych i dostaje się ją, kiedy Xardas nauczy cię 6. Kręgu. A tylko on może to zrobić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma żadnego włądcy żywiołów, tylko chodzi o to, że jesteś Wybrańcem Innosa, bo połączyłeś magię Ognia i Wody (bo zabito magów Ognia, i jak byłeś magiem Ognia i dołączyłeś się do magów Wody, to jesteś jedynym który tego dokonał) a szata nazywa się Szata Mrocznych Sztuk Magicznych i dostaje się ją, kiedy Xardas nauczy cię 6. Kręgu. A tylko on może to zrobić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zbierać chsząszcze dla tego walniętego kucharza :?: :?: :?:

Dobra zrobiłem test zaufania, pomogłem: Świstakowi, Złemu, Dexterowi. Rozmawiałem z Thorusem i mam załatwić jakiegoś Mordraga któy stoji przy targu i jest cholernie dobrym wojownikiem i nie wiem jak go załatwić :!: :!: :!: Thorus powiedział że nie ważne jak to zrobie aby nikt się nie dowiedział że on maczał w tym polce. Czy jest na to inny sposób żeby go nie zabijać :?: :?: :?: I czy można jeszcze u kogoś zdobyć zaufonie (z tych wpływowych ludzi) :?: :?: :?:

Z góry dzięki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chrząszcze musisz najpierw zabić, dopiero potem wziąść ich mięso.

Mordraga można się pozbyć w inny sposób - wystarczy tak z nim porozmawiać, żeby zaprowadził nas do Nowego Obozu. Wtedy już nigdy nie pojawi się w Starym, a Ty zdobędziesz zaufanie Thorusa.

U kogo jeszcze możesz zdobyć zaufanie...? U Scattiego (musisz walczyć z tym najsilniejszym zawodnikiem - niestety nie pamiętam jego imienia. Nawet jeśli przegrasz, będziesz miał poparcie) jeszcze, u tego złodzieja (też nie pamiętam imienia ;/... Rączka...?), o którym wspomina Ci Diego i to chyba tyle. Ale mogłem zapomnieć, bo dawno już w Gothica nie grałem...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak :!: Poprosiłem Mordraga żeby mnie zaprowadził do "Nowego Obozu" i załatwiłem go podczas drogi ale wolałem zobaczyć co będzie jak mnie doprowadzi i za zabicie było 100 exp. a za dojście do "Nowego Obozu" 200 exp. i niezły pierścień więc wolałem to i jak mi to dał sprubowałem go załatwić jeszcze raz ale wyszli strażnicy :evil: i że z samym mordragiem bym wygrał to za strażnikami i nim nie miałem szans (chciwość wzieła górę) :twisted: . Ale niepotrzebnie to piszę :wink: . Dobra Zrobiłem to i wszystko co napisałem w poprzednim poście ale nadal mnie nie chcą wpuść i zapomniałem wcześniej napisać że Thorus powiedział że wolałby żebym go zabił. A Diego cały czas mówi to co mówił czeli że jestem gotów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...