Skocz do zawartości

Gothic 1


Gość Franek_Dolas

Polecane posty

Czy potwory respią jeśli tak to co ile ?? Chodzi mi o to czy pojawiają się nowe w miejsce starych już zabitych

??

Wydaje mi się, że z każdym nowym rozdziałem.

Mam dwa pytanka:

1. Czemu przy walce z Bullitem (konkretnie, gdy wyciągnę przy kimś na niego broń; gdy on mnie okłada nikogo to nie obchodzi) cały obóz staje przeciwko mnie? Oczywiście jestem już strażnikiem.

2. Czy w tym świecie mężczyzn znajdzie się choć jedna normalna kobieta? Tj. taka, która powie coś innego niż "Nie wolno Ci ze mną rozmawiać". Co to jest? "Seksmisja 2"? Gra została chyba stworzona przez stado męskich szowinistów. Jedna tańczy, druga się kąpie, trzecia półnago z tyłkiem przy ziemi szoruje podłogę, czwarta wachluje leniwego samca (Gomeza). A żadna nie ma głosu. Obrzydliwość :P . A jeśli to jedyny rodzaj kobiet, który uznają twórcy gry, to powiedzcie chociaż, czy sytuacja zmieni się w Gothicu 2. (Jedna, słownie jedna, babka z kosą. Jedna. Malutka chociaż...)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,4k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź
2. Czy w tym świecie mężczyzn znajdzie się choć jedna normalna kobieta? Tj. taka, która powie coś innego niż "Nie wolno Ci ze mną rozmawiać". Co to jest? "Seksmisja 2"? Gra została chyba stworzona przez stado męskich szowinistów. Jedna tańczy, druga się kąpie, trzecia półnago z tyłkiem przy ziemi szoruje podłogę, czwarta wachluje leniwego samca (Gomeza). A żadna nie ma głosu. Obrzydliwość :P . A jeśli to jedyny rodzaj kobiet, który uznają twórcy gry, to powiedzcie chociaż, czy sytuacja zmieni się w Gothicu 2. (Jedna, słownie jedna, babka z kosą. Jedna. Malutka chociaż...)

W Gothicu 1 niestety tylko w takiej roli wystepuja kobiety. Zreszta co sie dziwisz?! Wszak to meska kolonia karna, a te babki tam zeslane byly tylko dla Gomeza jako "zaplata" za rude.

W Gothicu II ta sytuacja sie oczywiscie zmieni. Wystepuje tam wszak prawdziwe miasto. Z kilkoma kobietami zwiazane sa zreszta roznorakie questy, wiec ich rola zostanie mocno rozwinieta. (Nie mowiac o tym ze mozna zasmakowac czysto fizycznych doznan w Czerwonej Latarni :wink: )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No , jest problemik

Postanowiłem dołączyć do nowego obozu (5 raz zaczynam grę od nowa..:D) iii..u - Lares prosi abym wycykał jakiegoś kolesia w karczmie z zioła.Stawiam kolesiowi piwo i nic - nadal nie chce mi go dać.Jak moge to zrobic?? acha , czy to lekki bug że mam 5 Poziom , a lares wciąż upiera się że mam nad sobą popracować bo "wymagany 5 poziom"?:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Laresowi pewnie chodzi o to z tym "pracowaniem nad sobą", że właśnie masz typa wycyckać z zioła 8)

A oto jak to zrobić:

Na lewo do wejścia, przy stole siedzi sobie pijany Baal Isidro. Po rozmowie z nim, dowiemy się że ma kłopoty ze sprzedażą ziela... można mu zaproponować żeby nam je po prostu dał, i miał kłopot z głowy, jednak na tyle pijany nie był, i nie dał. Trzeba więc znaleźć w wielkiej jaskini Baala Kagana. On powie nam że już posłał do Bractwa ludzi żeby zastąpili Baala Isidro. A więc poszedłem do "pijaka", powiedziałem że ma kłopoty, umówiłem się że dam mu połowę tego co sprzedam a sam sobie wezmę połowę, a on nam je dał. Teraz wystarczy tylko to ziele sprzedać i wrócić do Laresa.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz rozdać ziele dla tego drugiego Guru w obozie(stoi koło chaty Laresa).A Lares cały czas będzie sie upominął o piąty poziom jesli nie wykiwasz tego gościa i jesli mu nieprzyniesiesz listy która Diego każe ci przynieść z kopalni (to jest ta lista którą trzeba mu przynieść jako jakiś tam test) liste dostaniesz od Jana.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok - jestem w nowym obozie , dałem listę diego , lares biega wesoły i radosny :). Ale jest problema - gdy chcę przejść się do Lee smutni panowie zatrzymują mnie prosząc o hasło ;( gdzie moję je zdobyć??

A napewno wiesz gdzie jest siedziba Lee? Bo chyba tylko przy wejściu do siedziby Magów Wody potrzebne jest hasło...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się !! Do Lee możesz iść od razu bez jakichkolwiek haseł....a co do magów wody to hasło poda ci Cronos - jest mniejwięcej na środku obozu. Jak wykonasz dla niego jakieś zadank(a!)o to powie Ci hasło...jeśli się pomyliłem to przepraszam , bo dawno w nią nie grałem...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Dark Knight

Nie jak to powiedziałeś "zadanka" tylko gdy powiesz mu ze chcesz widziec sie z Saturasem, musisz powiedzieć mu ze Y'berion nie żyje, Śniący to demon, Magowie Ognia zostali wyciachani.A chasło to "Tetriandoch" :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nio jak ja pierwszy raz grałem w Gothica ( dawno temu ) :) to właśnie z tym miałem problem bo nie wiedziałem którym się przemienia spowrotem w człowieka. Ale jakoś sobie z tym poradziłem.

To fajnie, ale może napisałbyś jak sobie poradziłeś, bo Twój post w tej postaci nikomu nie pomoże. - Pzkw

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpierw byłem śmieciem, a teraz jestem bogiem...

Znalazłem runę teleportacji do magów ognia i odkryłem, że mogę zrobić totalny overkill w starym obozie (tylko panienki są nieśmiertelne :) ). Nawet Gomeza mogę zaciukać. Pytanie tylko, czy to ma sens. Nikt mnie za to nie chwali, ani nie gani... Ma to jakieś konsekwencje u progu końca gry?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpierw byłem śmieciem, a teraz jestem bogiem...

Znalazłem runę teleportacji do magów ognia i odkryłem, że mogę zrobić totalny overkill w starym obozie (tylko panienki są nieśmiertelne :) ). Nawet Gomeza mogę zaciukać. Pytanie tylko, czy to ma sens. Nikt mnie za to nie chwali, ani nie gani... Ma to jakieś konsekwencje u progu końca gry?

nie ,nie ma to żadnego znaczenia czyli hulaj dusza piekła nie ma :))

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A spróbuj. :) Jest niezniszczalny. Kiedy ja go próbowałem uderzyć... to szybciuteńko ginąłem. :) Parę strzałów padło na jego glacy, ale i tak nie zabrało mu życiowej energii. :) Na dodatek rzucą się na Ciebie wszyscy w zamku. :) A więc to nie jest zbyt dobry pomysł.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...