Skocz do zawartości

Gothic 1


Gość Franek_Dolas

Polecane posty

Mam problep chyba błond gry bo jak ide do Gorn jakiś tam mag wody powiedział że ma jakąś wiadomość jak odbić kopalnie tylko do niego podchodze to on gada że mam 3 sekundy zebym wyszedłz z jego chaty albo zacznie mnie naparzac no i zaczyna mnie naparzac a jak prubuje z nim gadać to załaa gra sie wali help plzzzz bo jusz niewiem co mam robić (to chyba 4 rozdział)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,4k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Jest jeszcze Gniew Innosa - długi miecz jednoręczny zadający 110 dmg - ma go Gomez i by go zdobyć trzeba się... cóż przedyskutować z nim parę filozoficznie wyższych kwestii... za pomocą jakiegoś topora najlepiej... oczywiście rizwiązanie owo polecam tym, co to lubią robić małe masakry w Starym Obozie...

KazeK - czyli z byka ich bierzesz? a to +3 to pewnie Twoje IQ?

swoją drogą nie rozumiem, co ludzie mają do stewrowania w Gothicu - mi zawsze wydawało się intuicyjne, no, irytowało czasami podczas handlu, zwłaszcza jak kupowało sie przedmioty warte wieletysięcy rudy...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

swoją drogą nie rozumiem, co ludzie mają do stewrowania w Gothicu - mi zawsze wydawało się intuicyjne, no, irytowało czasami podczas handlu, zwłaszcza jak kupowało sie przedmioty warte wieletysięcy rudy...

No, tym bardziej że w ustawieniach sterowania można sobie zmienić na 'ustawienia alternatywne' i już jest normalny WSAD + myszka

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wystąpic do jakiejś gildi czy obozu :?:

Prubowałem do wstąpic do ,,śniętych'' ale musze im przyprowadzic kogoś do ich sekty a niekogo nie znalazłem.

I dlaczego mi siła zręcznośc i takie tam rzeczy nie rosną chociaż mam 3 lvl :?: Po kolejnym lvl żaden ekran umiejętności mi się nie pokazał.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Eagle
dlaczego mi siła zręcznośc i takie tam rzeczy nie rosną chociaż mam 3 lvl Po kolejnym lvl żaden ekran umiejętności mi się nie pokazał.

>>>Bo tutaj nie ma czegoś takiego jak ekran z umiejętnościami wyskakują po osiągnięciu następnego poziomu. Musisz poszukać nauczycieli, którzy podniosą umiejętności naszego herosa. Można ich poznać po tym, że w rozmowie jest opcja "naucz mnie czegoś" lub coś w tym guście. I tam możesz podnieść za punkty umiejętności siłę, zreczność, manę itd.

Prubowałem do wstąpic do ,,śniętych'' ale musze im przyprowadzic kogoś do ich sekty a niekogo nie znalazłem

>>>Jest to kopacz Dusty ze Starego Obozu. Jego chata znajduje się nad targowiskiem, na takim pagórku, a on sam siedzi przed nią. Pogadaj z nim, a dalej powinieneś sobie poradzić. ;]

Jak wystąpic do jakiejś gildi czy obozu

Z czasem wstąpisz...Po prostu musisz chodzić po obozach, rozmawiać z ludźmi, wykonywać dla niektórych zadanie i dzięki temu zdobywać szacunek. Mógłbym dokładnie opisać, co i jak, ale to przecież nie na tym polega. Jak mówiłem rozejrzyj się po obozach, pogadaj z ważniejszymi osobami i powykonuj zadania. Żeby lepiej wiedzieć o co chodzi pogadaj w Starym Obozie z Diego, w Nowym z Laresem, a u Sekciarzy z Lesterem lub Cor Kalomem. Oni tłumaczą jak się znaleźć w danym obozie. ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gadałem z tym dustym kiedyś(po tym jak miałem kogoś przyprowadzic do śniętych) i nic, gadał coś o tym że mu jakiś przyjaciel uciekł ale nie miałem wyboru rozmowy o zaprowadzeniu go do sekty.

Może to przez to że zabiłem już paru kowali i paru kopaczy :lol: ale jego nie zabiłem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gadałem z tym dustym kiedyś(po tym jak miałem kogoś przyprowadzic do śniętych) i nic, gadał coś o tym że mu jakiś przyjaciel uciekł ale nie miałem wyboru rozmowy o zaprowadzeniu go do sekty

Musisz najpierw udać się do obozu bractwa i pogadać z nauczającym mnichem. On sam sie do ciebie odezwie i poprosi o znalezienie nowicjuszy ,wtedy idziesz po Dustiego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałem że gadałem z Dustym po tym jak rozmawiałem z tym mnichem i on dał mi zadanie przyprowadzenia kogoś.

No i mam zadanie przyprowadzenia go ALE jedyna rozmowa jaką mogę z nim przeprowadzic to ,,KONIEC'' :?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Eagle
W takim wypadku musisz wrócić do Obozu Sekty i tam znaleźć Melvina (siedzi on zaraz za pierwszym mostem od wejścia, zresztą łatwo go poznać - jako jedyny ma strój kopacza). On powie, że Dusty zrobił błąd zostając w Starym Obozie. Wróć do niego i przekaż wiadomość od Melvina. W obliczu takich informacji postanowi wyruszyć, jednak najpierw będziesz musiał przekupić strażników przy bramie (za pomocą 100 bryłek rudy).
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

musisz najpierw znależc jego kumpla w obozie sekty który wyrużna się z tłumu (wygląda jak kopacz i ma imię niepamiętam jakie siedzi przy jakims nopwicjuszu który mówi ze zostanie guru)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam taki problem podczas uruchamiania wyskakuje mi blad :

X:xD3D_InitPerDx: Can't create D3DX context ! Error : DDERR_UNSUPPORTED

nie chce sie uruchomic mam radeona 9200 najnowsze sterowniki i DirectX 9.0c.

W trybie openGL wyskakuje kremowy obraz i nic nie widac a leci muzyka ... nie wiem co robic :/ a tak bardzo chce w gierke zagrac

BLAGAM POMOZCIE !!!!!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Eagle
Hm, tutaj akurat radziłbym zainstalowanie starszych sterów. Bo czytałem (wprawdzie taki błąd wyskakiwał na G2, ale czemu nie miało by być tak w jedynce), że na Catalystach ATI ponad 3.9, gra się sypie. Polecam zainstalowanie, np. wersji 3.9. Co ciekawe koleś na RPGdot miał prawie IDENTYCZNY problem również na Radeonie 9200...Jeśli nie pomoże, to już standardowo: ten plik D3DX jest bodajże od DirectXa. Więc może reinstal pomoże. Poza tym jeśli masz XP i Service Pack 2 to proponuję go usunąć (przynajmniej dla próby), bo on też może być przyczyną problemów. Jeszcze możesz spróbować włączyć plik gothic.ini, znaleźć tam rozdzielność i ustawić na taką samą, jak masz na pulpicie. Dzięki temu nie będzie się przy włączaniu Gothica zmieniała. To tyle, spróbuj to, potem można jeszcze pokombinować.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najlepsza bron to zdecydowanie bron uriziela naladowana mocą magicznej rudy nowego obozu tak jak poprzednich wyjasnil zadaje 120 obrazen + gratis od ognia .Utworzyc ja dziie pod koniec gry w momencie gdy nie umiemy pokonac jednego z szamanow posiadajacyh klucza.Tą bronai pokonamy kazda postac gre (jezeli sie myle prosze mnie poprawic).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam problem z nauczeniem sie broni 2 ręcznej. Jestem w starym obozie jako straznik. Według strony o gothicu 2-reczniaka powinien mnie nauczyć thorus po zostaniu strażnikiem. Jednak thorus uczy mnie tylko siły i zręczności. Czy jest to błąd czy tak ma byc jestem w 3 rozdziale, czy moge sie gdzies nauczyć 2 ręcznej, bo kompeltnie zgłupiałem :cry:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam problem z nauczeniem sie broni 2 ręcznej. Jestem w starym obozie jako straznik. Według strony o gothicu 2-reczniaka powinien mnie nauczyć thorus po zostaniu strażnikiem. Jednak thorus uczy mnie tylko siły i zręczności. Czy jest to błąd czy tak ma byc jestem w 3 rozdziale, czy moge sie gdzies nauczyć 2 ręcznej, bo kompeltnie zgłupiałem :cry:

broni dwurecznej moze cie nauczyc Lee w nowym obozie (nie za darmo ofkoz) wiec idz do niego a jezeli nie moze to jak sie do nich juz przylaczysz pod koniec gry (po wywaleniu cie z starego obozu).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam problem z nauczeniem sie broni 2 ręcznej. Jestem w starym obozie jako straznik. Według strony o gothicu 2-reczniaka powinien mnie nauczyć thorus po zostaniu strażnikiem.

Z tego co pamiętam, najpierw musisz być mistrzem w broni jednoręcznej...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najlepsza bron to zdecydowanie bron uriziela naladowana mocą magicznej rudy nowego obozu tak jak poprzednich wyjasnil zadaje 120 obrazen + gratis od ognia .Utworzyc ja dziie pod koniec gry w momencie gdy nie umiemy pokonac jednego z szamanow posiadajacyh klucza.Tą bronai pokonamy kazda postac gre (jezeli sie myle prosze mnie poprawic).

Treściwie nie, błędowo-ojojoj...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam problem z nauczeniem sie broni 2 ręcznej. Jestem w starym obozie jako straznik. Według strony o gothicu 2-reczniaka powinien mnie nauczyć thorus po zostaniu strażnikiem.

Z tego co pamiętam, najpierw musisz być mistrzem w broni jednoręcznej...

guzik prawda nie trzeba być mitrzem w broni jednoręcznej ,dopiero co skończyłem grać (po raz 8!) i wiem że nie ! :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm, tutaj akurat radziłbym zainstalowanie starszych sterów. Bo czytałem (wprawdzie taki błąd wyskakiwał na G2, ale czemu nie miało by być tak w jedynce), że na Catalystach ATI ponad 3.9, gra się sypie. Polecam zainstalowanie, np. wersji 3.9. Co ciekawe koleś na RPGdot miał prawie IDENTYCZNY problem również na Radeonie 9200...Jeśli nie pomoże, to już standardowo: ten plik D3DX jest bodajże od DirectXa. Więc może reinstal pomoże. Poza tym jeśli masz XP i Service Pack 2 to proponuję go usunąć (przynajmniej dla próby), bo on też może być przyczyną problemów. Jeszcze możesz spróbować włączyć plik gothic.ini, znaleźć tam rozdzielność i ustawić na taką samą, jak masz na pulpicie. Dzięki temu nie będzie się przy włączaniu Gothica zmieniała. To tyle, spróbuj to, potem można jeszcze pokombinować.

Proponuje zainstalowac Catalysty 5.6 . Byly w ktoryms z ostatnich numerow CDA. Ja tez mam Radka 9200 wlasnie ztymi Catalystami i gierka biega, az milo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...