Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pech

Alternatywy

Polecane posty

Co prawda kupuje CD-Action od niedawna ( mniej niż pół roku ) , ale gdy przeglądałem najnowszy "Tipsomaniak" zauważyłem że w grach na konsole ( sam posiadam PS2 ) są "Alternatywy na PC" . Pomyślałem wtedy " Czemu w CD - Action nie miało być "Alternatyw na konsole " ? " . Co o tym sądzicie?

------------------------------------------------------------

Jeśli był taki temat to przepraszam :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi też się wydaje, że ostatnio w cda zbyt często są opisywane gry na konsole, jest ich po prostu za dużo, jeśli o to Ci chodzi. Chociaż muszę przyznać, że ostatni tipsomaniak był ciekawy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gry konsolowe to także gry. Fakt, że typowych " giercowych rasistów" może drażnic, że w ich ulubionym magazynie pojawiają się wypociny konsolowe. Uważam, że trzeba takiego kącika, aby bardziej docenic te " nasze" gry i porównac jak wypadają na tle wersji konsolowych.

Oby CDA nie skończyło jak Cyber Mycha :ohmy:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja natomiast uważam, że dobrze się stało, iż dodali "kącik" konsolowy. CDA dzięki temu poszerzyło swoje horyzonty i stało się ulubionym czasopismem dla większej liczby odbiorców, co oznacza, że mają więcej pieniędzy i jakość pisma się podnosi. Więc uważam, że "giercowi rasiści" nie mają co się obawiać, iż za kilka lat CDA będzie drugim PSX Extreme.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę bardzo dobrze się stało, że doszedł dział konsolowy. Mimo jestem zwolennikiem PCtów to nie gardzę dobrymi grami na konsole, sam mam starusieńkie ps2 :wink: A co do "growych rasistów" to chyba dobrze, że są 2 strony bo przynajmniej wiedzą, co się dzieje "za linią wroga".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie macie się co martwić, że CD-A stanie się Cyber Mychą, PSX E, czy innym czasopismem. CD-Action od początku była tworzona o dla graczy. O sprzęcie, grach na PC, GRACH ogólnie! Teraz jak konsole zdobywają coraz to szersze grono odbiorców CD-A będzie pisało/pisze o grach na konsolach. :) Niemożliwym jest, żeby pisało tylko o PC ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam tylko kąpa, ale nic mi to nie przeszkadza, że w CDA piszą o konsolach :icon_smile: Fajnie wiedzieć jakie tam są gry.

Ale mam taki pomysł, żeby była wogóle alternatywa - takżę na samą platformę. Właściwie mam na myśli coś takiego jak w dziale sprzętowym - np. tańsza alternatywa albo lepsza.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...