Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dark elvis

Rozwiązany: Risen - miecz dla Dona

Polecane posty

Jak w temacie - mam 4 kawałki miecza. Wiem, że na pewno brałem je od Brogara (pokonany na arenie), Craiga (odkupiony) i Louisa (za 2 piwa chyba). Nie wiem od kogo brałem czwartą część i od kogo mam wziąść piątą część.

Chodziłem po całych bagnach i wszystkim ważniejszym postaciom podałem zaklęcie "żart" bo wcześniej tak wkurzyłem Brogara, że nasłał na mnie swoich poruczników jednak opcje dialogowe to tylko albo kradzież kieszonkowa lub nauczanie jakiś tam zdolności (siła, kusza, otwieranie zamków itp.)

Przeszukałem dziennik lecz nie znalazłem opisu kto ma wszystkie części miecza.

Aha W mieście byłem, mam paczkę dla Dona od Scorodo (czy jakoś tak) ale mimo wszystko strażnicy nie chcą mnie wpuścic do Dona.

Help me.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozostał ci jeden z tych odłamków:

1. W skrzyni na bagnach(nie wiem czy trzeba ją wykopać czy już tam stoi). Gdy patrzysz na mapkę to ta wyspa jest właściwie najbliżej od mostu po którym się idzie do obozu.

2. Zdobywasz przy wykonywania questa "Przeminęło ze złotem". Czyli w jaskini, która znajduje się niedaleko Luisa(jest tam parę ciem).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Estebana wejdziesz dopiero wtedy gdy jego żona Ci na to pozwoli. Żeby tego dokonać musisz wykonać większość misji w obozie.

Acha, jeszcze mała rada, nie żeby spojler:P gdy kowal wykuje ten złoty miecz dla Dona to wtedy Ci go pokaże. Nie oddawaj mu go, możesz go sobie przywłaszczyć. Dopiero gdy znajdziesz lepszy miecz oddaj ten złoty Donowi. Tak czy siak pkt. doświadczenia dostaniesz, i będziesz miał fajny miecz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...