Skocz do zawartości

Rozwiązany: KOTOR / Aplikacja została zamknięta


Paguł

Polecane posty

Nie mogę nawet zacząć gry, ponieważ już przy kreowaniu postaci, w różnych momentach, pojawia się okienko "Aplikacja została zamknięta" ze znanym "Nie wysyłaj". Grafika ustawiona na maksimum, rozdzielczość zmodowana 1680x1050 (gra normalnie obsługuje tylko 4:3)

e8400

8800GTS

3,25 RAM

Z DX i sterownikami wszystko OK.

edit: przewaliłem forumowe tematy. Nie działa ani prawidłowe ujęcie tekstury, ani maksymalna liczba wstępnie renderowanych klatek na 0. Jedyne, co się zmieniło, to to, że gra wywala się tak 10 razy rzadziej, tj. na chwilę obecną co ok. 5 minut. Woah. Nie tego się spodziewałem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha... trzeba ściągnąć OpenGL :)

Wyłączyłem jeden rdzeń- dalej nic.

edit:

Disable Vertex Buffer Objects=1 dopisana w swkotor.ini również nie działa. Udało mi się dojśc aż do scenki (tj. całe dwie minuty gry), w której Jedi walczy z Mrocznym Jedi. Pani Jedi brakowało tekstury miecza. Dalej nie grałem, bo mnie wywaliło.

edit2:

Sprawa załatwiona. Na nowy komputer rozwiązanie jest tylko jedno: wgrać jak najstarsze sterowniki do karty graficznej. W przypadku nVidii trzeba wejść na ich stronę i wybrać sterowniki archiwalne. Oczywiście, w/w metody również nie zaszkodzą.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...