Skocz do zawartości

Xbox 360 czy PS3


remulak

Polecane posty

@Chaciu90 a czy na gameplayu widziałeś tylko oświetleni??? a mgła?? to też cholernie obciąża procek i wygląda efektownie a Girsy3 z tego co widziałem nie wyróżniają się grafą bo mam wrażenie jak by było to dwójka..ale to wina UE3 które już jest dosyć stare więc nie dziwię sie że grafa już powoli słabnie..ale zostaje jeszcze rozgrywka....która ponoć miażdży :biggrin:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,3k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Wg. mnie na Xboksa nic nie pobije już ME2. To świetna i długa gra. Zobaczymy co z AW. Obstawiam dobry exclusive, ze świetną grafiką. Ale czy dorówna dziełu BioWare, w mojej opinii nie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ZeneQr - i tak, i nie (wiem, że to głupie sformułowanie). Cała gra będzie podzielona na odcinki, każdy (bodaj poza pierwszym) w formie DLC. Więc nie będzie można zagrać od razu w całość, tylko przyjdzie czekać na dalsze losy i każdorazowo płacić.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie było mnie kilka dni i już są wojenki. :P

@Pavello

Zaraz wejdę na PS3 to przyjmę zapka. ;)

Co do Alan Wake, od początku ta gra mnie nie jarała, dla mnie będzie dobrą grą, ale kompletnie nie w moim klimacie i jakoś mnie nie ciągnie do XO. Mam Uncharted i God of War 3 części i jakoś wolę grać w te gry niż jakbym miał XO i grał w Alana. ;)

Co do jakości obu usług XL vx. PSN. Cóż, nie ważne dla mnie jest, że Sony podbiera pomysły MS, ważne, żeby je udoskonalało i potrafiło przebić jego twórcę. ;)

Do PSS nie mam żadnych zastrzeżeń i dla mnie jest lepsze, bo można płacić w ZŁ, jest oficjalnie w PL, można kupować kilka osób jedną grę, jedyny minus to XL ma więcej i lepsze gry Arcade. :)

A co do usługi sieciowej to XL=PSN. :) Kiedyś było XL>PSN, bo na PS3 były ogromne lagi, wszystko się kaszaniło, teraz? Żadnych problemów. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sergi - o to masakra maksymalna :dry: czytałem o tym lecz zapomniałem :tongue: jak ma byc w odcinkach to można zapomnieć o wersji PL :dry: ale ta gra zapowiada się ciekawie zwłaszcza że jest od twórców Maxa Payne :wink: ale jak bym miał Xsa to bym czekał na pudełkową całość ze wszystkimi tymi zasmarkanymi DLC :smile: ...MS wie jak denerwować graczy :tongue:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli wychodzi na to że lepiej inwestować w Ps3 bo potem nie trzeba się będzie użerać z XBL

A tak swoją drogą czy nie mogli by tak jak kiedyś wydawać gier w całości tylko gdy kupisz grę odrazu dostępne są dlc(za drobną opłatą)... :dry:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz z tym DLC to jest takie coś, że w premierę to ukazują się dziadoskie DLC typu skiny/themy/ciuszki dla awatara, a nie mapy do gier typu MW2/BC2 albo dodatkowe epizody do gry. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paveloo951 mnie się zdaje że ty jesteś zatrudniony przez Sony :tongue: nawraca i nawraca a i ja teraz dostrzegam przewage PS3 na X360 :wink: bo tu WiFi tu wbudowany do pada akumulatorek..i świetne gry na wyłączność :smile: ale ale X360 to dalej dla mnie atrakcyjna maszynka z wiadomych przyczyn :biggrin: ale chyba PS3 bym najpierw kupił :smile:

Bo jak tak sięgnąć pamięcią to PSone mnie wychowało na gracza aż się łezka kręci w oku jak wspomnę sobie te rajdy z kolegami o to kto pierwszy na tak zwanym kiedyś Pleju (świetlice :wink: ) bedzie grał pierwszy (bo ze szkoły od razu biegliśmy tam i to ja zawsze najdłużej siedziałem (ale głud doskwierał niesamowicie :smile: ) i grłem...na nic zakazy rodziców i tak tam wbijałem aż miło;)

a kultowa gra z tamtąd dla mnie to lisek (tak nazywałem zdaje się Ratchet & Clank) Fifa 99.

i tu z Vinooo się zgodzę bo z PSN chyba nie będzie tyle problemów co z XBL w Polsce i do tego usługasony jest za freeeee :thumbsup:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ZeneQr- Ten lisek to był, zdaje się, Crash Bandicoot a nie Ratchet & Clank, a FIFA wtedy nie była kultowa tylko ISS Pro 2 ;]. Ech to były czasy... Pamiętam jeszcze C12, pierwszego Red Alerta, Tekkena, Drivera :(... I tyyyyyyyyle czasu na granie, że nieraz niedobrze mi było... Nie to co teraz :). Cholera ale zezgredziałem, a dopiero 16 na karku... Muszę się zwrócić do SONY o wynagrodzenie za każdą kupioną z moich namówień konsolę...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paveloo951 z tym liskiem to mi się cosik pokiełabsiło widocznie (ale w tamtych czasach dopiero raczkowałem w grach więc miałem prawo sie pomylić :wink: ) ale to jakieś dziwne było botam jak w gre wchodziło to pojawiało się logo Insomaniac Games producentów Ratchet & Clank więc nie wiem, w sumie ci bohaterzy tego mi coś nie siedziały bo tamten to widać lis a tu jakaś mutacja lisa :tongue: hmm albo ze Spyro pomyliłem nieeee to nie możliwe, sprawdzę może jeszcze pudełko chociaż zostało z tego lisa :wink:

Paveloo to oni ci jeszcze nie płacą???? :blink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spyro było o smoku o ile kojarzę :D. No ale jeśli twierdzisz, że było logo Insomniac Games to na pewno nie Crash, bo Crasha wydało SCEE, a stworzyło Naughty Dogs (tak, ci od Uncharteda xD). Niestety jeszcze nic od nich nie dostaję :(.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taa z XBL tyle problemów jest, że głowa mała ..... Ja <ciach> przecież nie ma żadnych problemów, trzeba tylko zarejestrować się na UK/USA i wszystko śmiga...

Panowie tu jak w "Rozmowach kontrolowanych" dyskusjom się moderacja przygląda, a za wulgaryzmy osty może rozdawać... - RoZy

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paveloo951 znów taki nieobeznany nie jestem by nie wiedzieć kto zrobił Uncharted :dry:

ty wiesz węcej bo masz większy staż z grami a ja kicha od 2004 gram na PC a rynkiem interesuje się gdzieś od 2007 roku więc te moje pomyłki są uzasadnione :wink: ...a i tak w swoim otoczeniu mam największą wiedze o grach! (no może nie licząc mmo) a wszystko dzięki CDA :cool:

A co do tego lisa to masz racje zrobili go ludzie od U2 :wink: (ale fajnie jednak grałem w jakąś ich gre :biggrin: )...pokiełbasiło mi się ze spyro bo mało było gier więc wałkowaliśmy te same :tongue: bo były czasy też masy demówek (w tym teken3) ale się skończyły...a tylko ja miałem okazje przetestować je wszystkie na koniec i pobytu w naszej świetlicy :biggrin:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz nie dość, że trzeba płacić za usługę to jeszcze nie ma jej oficjalnie w Polsce. To ja podziękuję za taką usługę. ;) Mój kolega dostał bana za oryginały, miał ok. 20 gier, same oryginały, nie miał flasha, dostał bana i nic nie mógł zrobić, bo usługi Live nie ma w PL. Konsola poszła się je.....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O te bany za orginały to już szczyt! Człowiek zapłaci MS-owi za usługę Live potem dostał bana...to wielki minus dla X360..czyli w sieci rządzi raczej PS Network...bo jest w polsce, jest za free i nawet w sklepiku można złotymi płacić :wink: (chociaż waluta XBL też zła nie jest) :smile:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dives no na jesieni kiedy banowali masowo to i maszyna źle coś zrozumiała i dostał bana za oryginały. Słyszałem o kilkunastu takich przypadkach nie tylko w Polsce, tylko inni mieli lepiej bo Live był w ich kraju, zadzwonili do siedziby MS w swoim kraju i MS dał im nowe konsole, oczywiście po wcześniejszym oddaniu starej i zbadaniu czy na pewno nie była przerabiana. :)

@up

I co z tego, że płacisz za Golda jak w PL nie ma usługi Live?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Xbox Live trochę wkurza, ale nie na tyle, by go przekreślać. Ważne, że mogę w tej chwili sobie grać w betę Halo: Reach bez żadnych problemów ;-) Oj, kolejna runda się zaczęła, więc kończę :happy:

EDIT: Kolejna runda wygrana, więc napiszę, że gierki z Xbox Live Arcade dają nieraz o wiele więcej frajdy, niż "duże" gry. Ostatnio zachwycił mnie The Dishwasher. Fabuła i sposób w jaki jest opowiedziana - miodzio. Soundtrack z tej gry leci przez ostatnie dni na moim odtwarzaczu non stop. A to tylko jedna z wielu perełek ;-)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...