Skocz do zawartości

Xbox 360 czy PS3


remulak

Polecane posty

@Paveloo951 widać że wii to taka dobra maszynka, uspokoi wszystkie nie lubiące się konsole bo jest najpopularniejsza na świecie;) i ani X360 nie podskoczy ani PS3 :wink:

Znasz te stronę z której wygrała??? Albo czy tam zbiera się punkty to będę wiedział :wink:

Kurcze tak się zastanawiam nad tym która konsola lepsza i jeśli chodzi o ganie w sieci to PS3 zdecydowanie góruje bo ma WiFi i granie za darmo! :smile: i tak teraz mnie jeszcze skręca jak widze Uncharted 2 że chłopaki no nie wyobrażacie sobie tego bulu :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,3k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

alex789

kino wychodzi drożej niż dobry film na BD

wejście do kina niech będzie te 15zł a film 150

ale jeśli jest dobry film to ja na przykład oglądnę go z 20x jak nie więcej jeśli będę miał taką ochotę i ze mną oglądnie tyle ludzi ile będzie chciało czyli płace raz 150zł i oglądam x(ilość oglądnięć) razy z y(liczba ludzi) liczbą ludzi a w kinie 15*x*y i które taniej wychodzi? Bo dla mnie BD a do tego mam film w wysokiej jakość cały czas dla siebie i mogę do niego wrócić w każdej chwili.

Paveloo951

Xa koło PS3 to by się pogryzły

Że niby co?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alex789

kino wychodzi drożej niż dobry film na BD

wejście do kina niech będzie te 15zł a film 150

ale jeśli jest dobry film to ja na przykład oglądnę go z 20x jak nie więcej jeśli będę miał taką ochotę i ze mną oglądnie tyle ludzi ile będzie chciało czyli płace raz 150zł i oglądam x(ilość oglądnięć) razy z y(liczba ludzi) liczbą ludzi a w kinie 15*x*y i które taniej wychodzi? Bo dla mnie BD a do tego mam film w wysokiej jakość cały czas dla siebie i mogę do niego wrócić w każdej chwili.

Paveloo951

Xa koło PS3 to by się pogryzły

Że niby co?

Może od razu 100? Bez przesady, rozumiem że można obejrzeć film raz, dwa czy trzy. Ale, 20? To trzeba mieć [ciach] (zwłaszcza że film w kinach jest wyświetlany przez ok. 2 miesiące), czyli do kina pójdziesz co 3 dni? Powodzenia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dives

To trzeba mieć na bani

Obraziłem Cię gdzieś??

Tak film obejrzę ze 20 i więcej w ciągu roku, życia to, że ty nie wracasz do filmów nie znaczy, ktoś tego nie robi.

zwłaszcza że film w kinach jest wyświetlany przez ok. 2 miesiące)

No właśnie tylko 2 miesiące a potem co?

czyli do kina pójdziesz co 3 dni

Nie bo za drogo by mi to wyszło a zresztą twoje myślenie nie wybiega za bardzo w przyszłość a co najwyżej na 2 miesiące w przód w przeciwieństwie do mnie;]

schooldriver

Ja tu nie mówiłem nic o grach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wiem co się tak czepiliście tego oglądania filmów na Blue-Ray. Chyba lepiej obejrzeć sobie samemu/z kumplami/laską/rodziną niż kisić się w kinie. Przewinąć do przodu, do tyłu, zwolnić, przyspieszyć, zatrzymać... Film poza tym można jeszcze sprzedać po obejrzeniu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie powiesz mi, że nigdy nie sprzedawałeś "zużytego" biletu do kina? o_O Przecież ja w ten sposób chodzę tam praktycznie za darmo... ;-)

Tak na poważnie, to nie ma co się kłócić, bo jedno jest pewne - czytnik Blue-ray jest zaletą PlayStation 3 i tyle. Microsoft postanowił nie inwestować w tę technologię (na co jest pewnie wiele mniej, lub bardziej trafnych wyjaśnień) i przez to mógł m.in. swoją konsolę sprzedawać taniej. Nie rozumiem, po co się tu rozwodzić nad "dylematami egzystencjalnymi" (powyżej). Nie można zaakceptować świata taki, jakim jest? :happy:

PS3

+ Blue-ray

Czy trzeba pisać tutaj coś więcej? ;-)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Swirex tak!! :tongue: bo jeśli mam zakceptować świat takim jakim jest to musi być też dodane:

Xbox360 + DVD :biggrin:

@Paveloo951 zgadzam się po kiego się czepiać? ja sam chodze do kina jak na lekarstwo :smile: wole sobie siąść przed TV/Kompem i oglądać z zapasem np. herbaty :smile:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie Xbox 360. Kilka dni temu wymieniłem się konsolkami z moim kolegą z sąsiedniego bloku , on dał mi Ps3 plus - Teken 5 , Killzone 2 , God of War 3 , Gta IV , Fifa 10 itp.

Ja dałem Xboxa 360 + Halo3 , Gta IV , Fifa 09 , Fable 2 , Forze Motosport 3 , itp.

Na początku 2 dni przyzwyczajałem się do pada Ps3 - gdzie mój kolega już po 1 godzinie grał jakby miał X co najmniej od 2 - 3 dni.

Początki w Killzon 2 były bolesne ginąłem prawie przez cały czas , odziwo w Fife 10 też mi nie szło (przegrałem Realem Madryt z Wisłom Kraków 0-2) mimo że od dawna mam Fife 09. W końcu jako tak się przyzwyczaiłem do pada od Ps3. Wszystko ładnie pięknie oprócz tego że wycierałem Ps3 3 razy dziennie , bo strasznie się kurzyła. Trochę później zacząłem przechodzić misję w Gta IV trochę źle mi się jeździło motorem ale z czasem ta wada zniknęła. Później parę razy wyścig w Gt5 , i odałem konsolkę koledze.

Ps3 grało mi się nie najgorzej , ale jednak wymaga ona więcej pracy niż X - 360 , trzeba ją wycierać przynajmniej 2 razy dziennie żeby nie leżała za kurzona. Pad Ps3 również nie przypadł mi do gustu trochę jest nie wygodny i trzeba się do niego długo przyzwyczajać, cena kolega zapłacił 1500 zł , ja o 500 zł mniej. Grafika taka sama jak na X. Dysk twardy on ma 80 GB ja 60.

Napęd ma lepszy Ps3 ale tylko jeśli używa się jej jako konsolę do odtwarzania filmów , jeśli nie DVD Xbox będzie równie dobre.

Do Xbox Live i Ps Story nie będę się wypowiadał bo Ps3 nie miałem podłączonej do sieci .

No i to wszystko co miałem do powiedzenia , właściwie Ps3 będzie dobrym zakupem ale ja raczej wolę Xbox.

A i głośność konsoli w sumie nie zwracam na to uwagi bo jak masz słuchawki na uszach i pocinasz w Halo 3 nie słychać tego wogólę dlatego też tylko raz słyszałem jak pracuję ps3 i rzeczywiście cicho. Xbox pracuję głośno ale tylko jak odczytuję grę z płyty po zainstalowańu ten problem znika.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...