Skocz do zawartości

Xbox 360 czy PS3


remulak

Polecane posty

  • Odpowiedzi 1,3k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

To swoją drogą, ale jeszcze przed akcją przyznali że piractwo nie jest AŻ takim problemem w Polsce jak np. w Chinach, Indiach czy Rosji gdzie - daruję sobie procenty, nie pamiętam - piractwo ma taką skalę, że nasze 50% wyglądaj przy nich jak raj dla programistów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale skoro była akcja "Nie przerabiam-Nie kradnę" to cos chyba drgneło i mam nadzieję, że skala piractwa w polsce się zmniejszy, a tak duży procęt pochodzi od piractwa na pc a nie konsobi, bo bądzmy szczerzy karzdy jakąś gre kiedyś sciągnął na pc(jeśli posiada/psiadał)a jesli nie to jest w tym maleńkim(malusienkim) gronie kture się tego ustrzegły :tongue: .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym, że akurat brak Live'a zachęca do grania w "kopie zapasowe" na Xboxie - gdyby wprowadzono Live na pewno parę osób by pomyślało: "kurde, ściągnę pirata to po sieci nie pogram, zbanują mi konsolę, DLC nie ściągnę, dobra, idę do empiku". A tymczasem przez brak Live'a ten dylemat nie jest aż tak poważny. Oczywiście, kto będzie chciał pograć przez sieć i tak pogra z konta założonego na GB na przykład, ale z DLC już chyba jest problem, zresztą ludzie mają w naturze to, że wolą po prostu włączyć konsolę i bez kombinowania grać. Ponadto dochodzi tu podejście na zasadzie: "M$ ma mnie gdzieś, to ja mam ich". Także na pewno wprowadzenie Live w Polsce zmniejszy skalę piractwa na Xboxa nad Wisłą.

Na szczęście ja mam PS3;P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@fryz

"kurde, ściągnę pirata to po sieci nie pogram, zbanują mi konsolę, DLC nie ściągnę, dobra, idę do empiku"

uśmiałem się jak to przeczytałem. :D Po pierwsze ludzie, którzy piracą wątpię, że kupią nową konsolę, żeby nie piracić, bo będzie polski Live, większość społeczeństwa ma to gdzieś czy będzie pl live czy nie. A ze zbanowaniem konsoli to bujda, mój kolega gra od listopada na piratach na XO po sieci i dalej nie ma bana. DLC jest blokowane tylko do GoW 1/2 a konkretnie mappacki. A do empiku nikt raczej nie pójdie bo tam ceny są z kosmosu. ;):D

Także na pewno wprowadzenie Live w Polsce zmniejszy skalę piractwa na Xboxa nad Wisłą.

Czy ja wiem czy zmniejszy, jak ktoś chce mieć czyste sumienie to i bez live pl nie będzie piracił, a jak ktoś zaczął piracić to nie przestanie nawet jakby od jutra był Xbox Live oficjalnie w Polsce. ;)

@rambo847

Jak masz robić takie błędy:

procęt
,
karzdy
,
kture
to proszę nie pisz, bo takie błędy są karygodne. :|
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej piractwo na X360 z powodu wprowadzenia Live odczuwalnie nie spadnie. Spotykałem się z przypadkami, ze ludzie woleli kupić x360, bo można ją przerobić i grać za free. Taka mentalność niestety...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ach, naiwności... :P

Niby czemu człowiek grający na piratach, nagle miałby przestać to robić z powodu LIVE? Co go to obchodzi, czy LIVE jest, czy nie - on sobie gra za darmoszke i ma wszystko w d***. Ludzie piracą, bo nie chcą płacić za gry, a nie dlatego, że w Polsce nie ma usługi LIVE :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Suteq - ogromna część ludzi z pewnego forum, którego nazwy tu nie przytoczę ma po dwa Xboxy - przerobionego offline i nieprzerobionego online. A że kolega gra od listopada i nie dostał bana to o niczym nie świadczy. Prędzej czy później i tak złapie.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@fryz

"kurde, ściągnę pirata to po sieci nie pogram, zbanują mi konsolę, DLC nie ściągnę, dobra, idę do empiku"

A do empiku nikt raczej nie pójdie bo tam ceny są z kosmosu. ;):D

To wstaw sobie w miejsce empiku MM, Saturna, allegro czy cokolwiek innego.

Czy ja wiem czy zmniejszy, jak ktoś chce mieć czyste sumienie to i bez live pl nie będzie piracił, a jak ktoś zaczął piracić to nie przestanie nawet jakby od jutra był Xbox Live oficjalnie w Polsce. ;)

Raczej piractwo na X360 z powodu wprowadzenia Live odczuwalnie nie spadnie. Spotykałem się z przypadkami, ze ludzie woleli kupić x360, bo można ją przerobić i grać za free. Taka mentalność niestety...

Ach, naiwności... :P

Niby czemu człowiek grający na piratach, nagle miałby przestać to robić z powodu LIVE? Co go to obchodzi, czy LIVE jest, czy nie - on sobie gra za darmoszke i ma wszystko w d***. Ludzie piracą, bo nie chcą płacić za gry, a nie dlatego, że w Polsce nie ma usługi LIVE :P

Bo piractwo to nie tylko zjawisko występujące u gówniarzy, którym wisi to czy kogoś okradają i którzy są zbyt leniwi i rozpieszczeni żeby pójść do pracy i zarobić na gry, a ich jedyną rozrywką jest tylko komputer/konsola. Jestem pewny, że przynajmniej część ludzi, którzy obecnie są całkowicie olewani przez Microsoft, zaczęłaby poważnie traktować firmę Gatesa gdyby ta poważnie traktowała ich.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo piractwo to nie tylko zjawisko występujące u gówniarzy, którym wisi to czy kogoś okradają i którzy są zbyt leniwi i rozpieszczeni żeby pójść do pracy i zarobić na gry, a ich jedyną rozrywką jest tylko komputer/konsola. Jestem pewny, że przynajmniej część ludzi, którzy obecnie są całkowicie olewani przez Microsoft, zaczęłaby poważnie traktować firmę Gatesa gdyby ta poważnie traktowała ich.

Tu też się zgodze choć ja kupił bym konsole M$ ze względu na to by jakoś się odizolować od piratów bo ja kilka lat temu byłem piratem totalnym, ta wygoda załatwienia/ściągnięcia gierki ciągnie ale od czasu czytania cda zaczęły się pojawiać wyrzuty sumienia i gdy zacząłem kupować to i różnicę czuję satysfakcję że kupuję i jakoś się mi przyjemniej gra. A przerobienie konsoli to inna sprawa bo mnie na takie coś nie stać!!! bo i gwarancja by poszła w siną dal co przy wadliwym egzęplarzu i moim szczęściu wiąże się z tym że miałbym koniec grania!!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Suteq ale jednak mimo wszystko Xbox ma dla mnie lepsze gierki choć i PS3 ma hity w które bym pograł;) a na przeróbke xsa trzeba wyłożyć 400 zł czy coś koło tego!!:) A ja takiej gotówki dawno nie miałem oj dawno:/ Więc choćby nie wiem co i tak mnie nie stać na przerobienie:) a poza tym jak wspominałem gwarancja dla mnie bardzo ważna, bo przy moim szczęściu na pewno była by wadliwa:/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up

a na przeróbke xsa trzeba wyłożyć 400 zł czy coś koło tego!!:)

Nic do Ciebie nie mam, ale nie pisz takich głupot. Nie namawiam tutaj nikogo do piractwo, bo ono jest złe i trzeba je tępić, ale przeróbkę można wykonać samodzielnie, lub to jest koszt 50zł. Ale lepiej grać na oryginałach, bo traci się multi. Więc kupujcie oryginały KURDE. :D

P.S. Niech moderacja/administracja nie odbiera wzmianki o piractwie jako zachęcanie, bo to jest tylko sprecyzowanie wypowiedzi kolegi wyżej. ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No żeby nie było ja też piractwa nie popieram!!!! :smile: przez to PC teraz ma taką pozycje jaką ma:(

A przez piraty nie tylko traci się możliwość grania w multi ale i tą przyjemność grania na orginale!!! :smile:

Przynajmniej ja taką odczuwam grając na orginalnej kopi :smile:

A z tym czterema stówami to dlatego że słyszałem różne wersje a sam bym jednej śruby od maszynki nie odkręcił bo bym coś jeszcze zepsół :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Suteq- co racja to racja ^^. Zaryzykowałbym nawet stwierdzenie, że to lepsze uczucie od uczuć towarzyszących graniu w grę ;]. Najlepiej kupić w jakimś sklepie internetowym, jak przyjdzie wyjąć z paczki, odwiązać z folii bąbelkowej, rozciąć delikatnie folię ( nie rysując pudełka!), otworzyć pudełko, przeczytać uważnie instrukcję (uważnie!) i dopiero grać :) Achhhh już się nie mogę doczekać kiedy dostane moją nową PS3 :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

....uczucie towarzyszące bezcenne (zwłaszcza na PC bo gdy czytasz instrukcje to gra się zazwyczaj instaluje) :smile: kurcze szkoada że ja tak rzadko kupuje gry (brak gotówki i SPRZĘTU)

@Paveloo951 ty się nie możesz doczekać ale chyba masz zamiar kupić :wink: a ja nie wiem czy w ogóle uda mi się sprawić konsolke :dry: TO JEST MASAKRA Z TĄ NIEWIADOMĄ!!!!! :tongue:

@Suteq zazdroszcze Heavy Rain "nowiutkiego" :wink: jedna z tych gier które ciągną do PS3 :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kręci mnie granie w multi, gry w HD, gry akcji i gry imprezowe.

Teraz moje 3 grosze, hehe. :D

Do multi obie konsole się sprawdzą, co do gier w HD to PS3 ma więcej gier, które odpalisz w FullHD via U2/GoW3/HR, a i można oglądać filmy w HD. ;) Co do gier akcji to na obu konsolach jest dużo gier akcji. A gry imprezowe no to ja bym brał PS3, bo jest Singstar, jest Buzz(taki jakby teleturniej), oprócz tego na obu platformach jest Guitar Hero, Rock Band, DJ Hero. ;) Ja bym na Twoim miejscu brał PS3, ale to już Twoja decyzja. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość GraczNiedzielny

PS3:

+ IMHO lepsze exclusivy: Uncharted, Killzone, Heavy Rain (kwestia gustu)

+ Doskonałe party game (Buzz, Singstar) + multiplatformowe muzyczne

+ Duży wybór tanich gier na Allegro (część jest używana ale nie jest to żadnym problemem)

+ Bezproblemowe wsparcie dla polskich użytkowników (PSN)

+ Wbudowane WiFi

+ Możliwości multimedialne:

+ Filmy w FullHD

+ Podręczny magazyn wszelkich zdjęć z wakacji i filmów

+ Wbudowana przeglądarka internetowa. Pasuje każda mysz i klawiatura na USB.

+ Lepszy wygląd (kwestia gustu

+ Premiery z końcówki 2009 i zapowiedzi dla całego 2010 roku

- mniej polskich graczy w grach FPS niż w analogicznych produkcjach na X360. Mniej nie oznacza mało - w najnowszym BC2 nie zdarzyło mi się grać bez Polaków ;)

X360:

+ Świetne wsparcie dla gier multi

+ Spora popularność w Polsce

+ Olbrzymia biblioteka gier

+ Trochę lepszy pad (kwestia gustu

- Brak XBLive

- traktowanie polskich użytkowników jak obywateli 3 świata

- Sprzęt tylko i wyłącznie do grania

- brak WiFi

Ja osobiście wybrałem PS3. Cena nie grała roli, bo zależało mi na WiFi - gdybym miał do X kupić oddzielny adapter to koszty by się zrównały. Jeżeli masz już PC to bierz PS3.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do multi obie konsole się sprawdzą, co do gier w HD to PS3 ma więcej gier, które odpalisz w FullHD via U2/GoW3/HR, a i można oglądać filmy w HD. ;) Co do gier akcji to na obu konsolach jest dużo gier akcji.

Kaman, nie ma co licytować się na głupie piksele, zwłaszcza że żaden wymieniony przez Ciebie tytuł nie bangla w natywnym 1080p. Niech kolega obada bibliotekę tytułów, zrobi rachunek zysków i strat i zadecyduje

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...