Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gumiś

Mafia

Polecane posty

witam!!!! ja mialem ten sam problem z wyscigiem co wy ale jak pierwszy raz przechodzilem mafie to meczylem sie z nim z pare ladnych godzin!! ale gdy juz przechodzilem kolejny raz mafie to zeby niepopsuc sobie zabawy znalazlem bardzo prosty sposób na przejscie tego cholernego wyscigu a mianowicie tam gdzie jest ten skrót przejezdzamy przez niego i pod sam konies tego SKRÓTU!! wciskamy "0" na klawiaturze numerycznej i juz przenosimy sie na mete!! i powtarzamy to przy kazdym okrązeniu az nieukończymy wyscigu!! pozdrawiam i powodzenia zycze!!img][img]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam!!!! ja mialem ten sam problem z wyscigiem co wy ale jak pierwszy raz przechodzilem mafie to meczylem sie z nim z pare ladnych godzin!! ale gdy juz przechodzilem kolejny raz mafie to zeby niepopsuc sobie zabawy znalazlem bardzo prosty sposób na przejscie tego cholernego wyscigu a mianowicie tam gdzie jest ten skrót przejezdzamy przez niego i pod sam konies tego SKRÓTU!! wciskamy "0" na klawiaturze numerycznej i juz przenosimy sie na mete!! i powtarzamy to przy kazdym okrązeniu az nieukończymy wyscigu!! pozdrawiam i powodzenia zycze!!img][img]

Ekhem...że tak powiem Ameryki nie odkryłeś...większość ludzi to zna i nawet w tym temacie kilka razy już to mówiono. A tak na marginesie: przechodziłeś ten wyścig na kodach (bo to jest kod), aby sobie nie psuć zabawy ? Hm, ja zawsze myślałem na odwrót - że to kody psują zabawę. Ja tam się nie męczyłem z tym wyścigiem - przeszedłem za 5 - 7 razem, a gdy przechodziłem grę po raz n-ty na luzie za pierwszym, drugim razem...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra dobra piszcie sobie co chcecie!! ja to tylko napisalem zeby ułatwic przejscie gry innym graczom!! a czy ty tak na "LUZIE" sobie to tera przechodzisz to bardzo w to "watpie" bo pewnie przy kazdym zakrecie modlisz sie zeby niewpasc w poslizg!! :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra dobra piszcie sobie co chcecie!! ja to tylko napisalem zeby ułatwic przejscie gry innym graczom!! a czy ty tak na "LUZIE" sobie to tera przechodzisz to bardzo w to "watpie" bo pewnie przy kazdym zakrecie modlisz sie zeby niewpasc w poslizg!! :)

No wiesz jak się dziesiąty raz już jedzie to ma się wyczucie jak wchodzić w jaki zakręt. Teraz pewnie bym się gdzieś poślizgnął w wyścigu, bo nie grałem od roku. Ale kiedyś, gdy właściwie co dwa tygodnie grałem od nowa w Mafie, to miałem wyczucie i jedynie wypadałem wtedy, gdy się zagapiłem. Ale wierzyć nie musisz. :wink: Aha co do tego błędu, to też tak kiedyś spróbowałem dla zabawy, czy będę miał satysfakcję...zero satysfakcji z takiego przejścia jest.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam teraz taki problem. Jakies 3 miesiace temu odinstalowalem Mafie. Teraz nakrecony znow ja zainstalowalem tylko mam problem z odglosem silnikow... Przyspieszajac glos silnika jest staly (jakis jednakowy dzwiek) a nie wprost proporcjonalny do obrotow silnika :P (sorki za motyw z fiza ale sesja za pasem...)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do wyścigu, to jak się trochę poćwiczy to można go w zasadzie z zamkniętymi oczami przejechać 8) , nie dosłownie oczywiście, ale po kilku, może kilkunastu próbach pamiętałem już każdy zakręt i wiedziałem jak w niego wchodzić, pod jakim kątem i zjaką prędkością etc., więc wyścig okazywał się dość prosty :twisted: . Mam natomiast problem z kodekami wideo. Animacje na początku gry są w formacie (indeo o ile mnie pamięć nie myli), który z mi nieznanych przyczyn znika po instalacji aktualizacji do Windows Media Playera i w trybie pełnoekranowym gra się zawiesza, a w trybie okienkowym wyświetla się komunikat, o błędzie, ale można kontynuować grę (tyle że w okienku co do najlepszych rozwiązań nie należy), nie bardzo wiem co z tym zrobić bo do wersji starszej WMA "aktualizować" się nie chce.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyścig nie jest zonwu strasznie trudny, ale tak czy tak to i tak najtrudniejszy moment w całej grze. Najważniejsze to żeby na początku wybic się jako pierwszy, a potem spokojnie utrzymywać miejsce. I tak w sumie jest tylko dwóch zawodników, któzy sprawiają duży problem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyścig nie jest zonwu strasznie trudny, ale tak czy tak to i tak najtrudniejszy moment w całej grze. Najważniejsze to żeby na początku wybic się jako pierwszy, a potem spokojnie utrzymywać miejsce. I tak w sumie jest tylko dwóch zawodników, któzy sprawiają duży problem.

Chyba nie przeszedłeś tej gry, wyścig to banał, jeśli pamiętasz o tym, że nie wolno przy skręcaniu mocniejszym trzymać gazu bądź hamulca. Jak dojdziesz do 20 misji, albo chociaż do 13, to zobaczysz dopiero wówczas, co to znaczy trudna misja. Na te auta trzeba sposobu. przeciwnicy jadą jak głupi, rozwalają się, i wolno jadą. Nie trzeba się spieszyć. Przy dobrej jeździe, nie ganiając, najpóżniej w połowie drugiego kółka powinno się objąć prowadzenie choć to i tak późno.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanko techniczne:

Mam Mafię z kolekcji klasyki, gra się włącza bez problemu, podczas niej tak samo, problem jest przy wyłączaniu. Pojawia się komunikat mniej więcej taki: 'wystąpił problem z aplikacją "start.exe" (...).' Wystarczy kliknąć OK, ale po jakimś czasie zaczęło mnie to irytować...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanko techniczne:

Mam Mafię z kolekcji klasyki, gra się włącza bez problemu, podczas niej tak samo, problem jest przy wyłączaniu. Pojawia się komunikat mniej więcej taki: 'wystąpił problem z aplikacją "start.exe" (...).' Wystarczy kliknąć OK, ale po jakimś czasie zaczęło mnie to irytować...

start.exe jest to kiczowy flash Cenegi - usuwając go (główny katalog z grą) nie uświadczysz więcej głosu piotra fronczewskiego, a gra będzie się szybciej włączała przy użyciu pliku Mafia.exe

Ja natomiast mam inny dziwny problem z Mafią którą zakupiłem (jak poprzednik) w KK, otóż dźwięk mi zanika w liście płac i tym intrze co się włącza zanim wejdziemu do menu gry. Aż nadto nie przeszkadza, ale błąd jest. :)

Czy tylko ja tak mam?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

start.exe jest to kiczowy flash Cenegi - usuwając go (główny katalog z grą) nie uświadczysz więcej głosu piotra fronczewskiego, a gra będzie się szybciej włączała przy użyciu pliku Mafia.exe

THX za rade... już szukałem płatnych morderów po ogłoszeniach na pana piotra :D

Czy tylko ja tak mam?

i tak nieźle wylądowałeś :wink: mi sie gra wali gdy chce zmienić nazwe profilu ;) w sumie to wogle ta wersja z klasyki jest jakaś zwalona... jak grałem w mafie z 3 lata temu to tych błędów nie było :? :

pozatym mam pytanko... we free ride extreme na skałach jest taka goła baba tylko że jej wdzięki zasłania tabliczka z napisem "cenzura"... można to jakoś zdjąć ?? :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozatym mam pytanko... we free ride extreme na skałach jest taka goła baba tylko że jej wdzięki zasłania tabliczka z napisem "cenzura"... można to jakoś zdjąć ?? :wink:

Nie da się, ale można ją uwolnić w jednej z misji (gość na placu w Chinatown). :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elo.

Pisalem do Cenegi w sprawie tej Mafi z klasyki.Rowniez gralem w wersje angielska i polska kilka lat wstecz i tego nie bylo.Dostalem odpowiedz ze tylko producent gry moze zrobic latki itd.Jeden problem jest w tym ze wydajac ta gre oni ja modyfikowali i narobili burdelu.Mi wywalala sie do windy z tym bledem start.exe w misji z ciezarowka w porcie(18-03).Dalem im sejwa,oni go zmodyfikowali i jestem w porcie.Ale nie rzez w tym.Bo odinstaluje to,wywale gre i sejwy i blad bedzie caly czas.Kaszana.Mogli lepij to sprawdzic.Mam wiele gier z extra klasyki cd projektu i bledow w nich nie ma,mam tez 8 tytulow z cenegi....jesli i tam beda bledy to sznur....

Pozdro.

Faqt ze kontakt z cenega jest ok,bo odpisuja ,szkoda tylko ze nie mozna popchac tego wyzej,oni gre wydali,oni ja zmodyfikowali.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...