Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Dracia

Heroic Headquarters: Dyskusje o sesji The Supers!

Polecane posty

Oficjalnie już pragnę powitać wszystkich współgraczy - miłej gry, szybkiego odpisywania, nieustającej weny i cierpliwości dla MG :tongue: Co do wtorku, nie ma problemu. Głównie zaproponowałem coś takiego, żeby nie było "whhyyy meeee!!1111one" :tongue: Jednakże Dracio droga - IMHO zrobiłeś jeden drobny błąd na starcie. Podałaś kto z nas jest po jakiej stronie. To trochę dziwne zważywszy na fakt używania spoilerów :happy: Ale, do as you wish.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, mam takie samo zastrzeżenie jak Shadow. Trzeba było potrzymać nas w niepewności kto dobry, a kto zły. Byłby suspens potem, jakby się okazywało :P

No i co ja widzę? Więcej dobrych niż złych? Zwykle jest jeden Spider-Man i cała banda łotrów, a tu na odwrót. Nie zmienia to faktu, że przetrzepiemy wam skórę wy, dobrzy aż do obrzydzenia, *bohaterowie* :diabelek:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Dracio, że już odpisałaś a żeby się odwdzięczyć post ode mnie już wpadł :-] Na chwilę obecną mam jednak dwa pytania. Primo, czy do sesji planowany jest niezbędnik, bo - z tego co widzę - na razie się nie pojawił? ;P Secundo, czy będzie jakiś odgórny limit czasowy na odpis zarówno dla graczy jak i Mistrza Gry? Dobrze by było wiedzieć kiedy zbliża się deadline albo kiedy zacząć męczyć kochanego Misia Gry o odpis :tongue:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat mam nastrój do zrzędzenie więc... Jako, że minęło już trochę czasu od ostatniego razu kiedy zadałem to pytanie to je ponawiam - kiedy będzie niezbędnik i określony limit do odpisywania? Chcę mieć to jasno napisane, bo skoro nie ma granicy to nie ma też momentu w którym ja przekraczamy czyż nie? A z odpowiadaniem to chyba widać jak jest... ale i tak - patrząc na swoją sesję - w przedostatniej kolejce większość odpisała czując oddech deadline'u. Chcę powiedzieć, że nie IMHO spory czas na odpis nie jest potrzebny, bo i tak będą przypadki pisania na ostatnią chwilę (bez przytyku do nikogo). To czekam na odpowiedź :=]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy gracze odpisali, dwa tygodnie minęły :happy: Chcę się zapytać czy brak odpisu od szanownej mistrzyni jest spowodowany nawałem nauki do sesji (albo matury lub cokolwiek innego), problemami życiowymi czy zwykłym lenistwem? Z góry dziękuję za odpowiedź, bo dobrze by wiedzieć czy sesja (ta RPG) zostaje aktywna :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie patrzyłam co P. pisze - i faktycznie ma rację. Spilery irytujące są, także dla mnie, muszę przyznać. (No ale cóż, błądzić jest rzeczą ludzką, zwłaszcza na początku.) Tak więc od teraz spilery trafia szlag, ale ostrzegam - jak zacznie się knucie i ktoś będzie wykorzystywał informacje OoC, to będę zła.

Fabuła ruszy jak P_ się zdecyduje. Proszę o cierpliwość.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybaczcie, że znowu nie odpisuję. Po prostu mam gigantycznego bloka pisarskiego, mam nadzieję, że niedługo przejdzie mi on i sesja będzie dalej toczyć się płynniej.

Ach...P_, naprawdę, odpisuj częściej. Wytrącasz mnie z odpisywań.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

/me odkasłuje

DRAAAAAAAAAAACIAAAAAAAAAAAAAAAAAAaaaaaaaaaaaaa! Odblokuuuuuuuj się! :D

Aha, P_aul - uroczyście oświadczam, że stanowię trzon "Grupy Poganiającej Doktora Who" na tej sesji & zrobię co w mej mocy abyś Draci nie wytrącał z rytmu :]

/me świeci Szadołowi po oczach sonicznym śrubokrętem. - P_

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby to ująć... Słowa nie są w stanie opisać radości jaka zagościła w mym sercu po tym jak wreszcie sesja superhero ruszyła z miejsca :D Owszem, trochę czekaliśmy, ale cierpliwość popłaca. No i dowiedziałem się kilku szczegółów na gg, które pewnie tajne nie są, ale jak chcecie je poznać to pewnie Dracia wam powie :happy: Teraz ekipo, posty do boju, klawiatury w dłoń, supermoc goń goń goń! Znaczy to, że warto by podkręcić tempo ;=)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:(

Ostatni post w ogóle - 11 październik. Ostatni post mistrzyni - 25 września. Soutys może się pojawił, ale wygląda na to, że nadal nie ma czasu, żeby odpisać więc proponuję go wreszcie zostawić a nie koniecznie zabijać (chyba, że znajdziesz Dracia zastępstwo), bo ta sesja w końcu w ogóle nie ruszy -_-

Normalnie czasami na myśl człowiekowi przychodzi, że ucieszyłby się jakby WoW trafił szlag.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję przejąć kontrolę nad jego postacią i tyle. Nie ma co za bardzo czekać, bo sesja całkiem padnie, a mimo wszystko szkoda było zabijać jego postać i pozbawić się już teraz jednego ze złoczyńców. Ewentualnie możesz przejrzeć nadesłane kiedyś karty i wybrać nowego gracza, lub zgłosić nabór na zwolnione miejsce. W sumie to cokolwiek, oby się ruszyło ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popieram Aidena. Jest wiele wyjść z takiej sytuacji więc zastanawia mnie czemu trwało to tak długo. Jestem przeciw zabiciu Soutysa z jednej prostej przyczyny - dał znak życia całkiem niedawno i podał jasny powód dlaczego go nie ma: brak czasu. IMO zabicie jego postaci byłoby nieadekwatną karą. Zdecydowanie lepiej jest go po prostu przejąć i działać wedle własnego widzimisię (zresztą nie trzeba w każdym odpisie zaznaczać co robi). Zawsze też można zrobić dodatkowy nabór bądź też przejrzeć starsze, nieprzyjęte karty. Możliwości są, trzeba mieć tylko chęć do ich wybrania, żeby tą sesję wreszcie szlag nie trafił ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po kilku miesiącach nieobecności wracam i z miejsca przepraszam za nieobecność i brak jakichkolwiek wiadomości. Bardziej zainteresowanych sytuacją odsyłam do Karczmy.

Wciąż chętny do udziału w sesji i gotów na dalsze wyzwania.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miasto Redbridge. Tętniąca życiem metropolia, wraz ze wszystkimi jej wadami i zaletami. Miasto, gdzie jedni szybko wspinają się na szczyt, a inni jeszcze szybciej spadają na dno. Miasto, gdzie trwa ciągła walka między przestępcami a prawem... Nie różni się zbytnio od podobnych miast w kraju.

Aż do czasu. Pewien czas temu w górze rzeki Vermillion, przy której stoi Redbridge wybuchło... Coś. Oficjalne wersje mówią o wypadku cysterny, ale w mieście chodzą słuchy, że było to jakieś rządowe laboratorium. Grunt, że po tym zdarzeniu niektórzy ludzie zaczęli się zmieniać. U niewielkiego ułamka populacji w mieście pojawiły się niezwykłe moce.

I tak narodzili się superbohaterowie, osoby wykorzystujące swe umiejętności dla dobra miasta. Jest ich niewiele, ale wystarczająco dużo, by większość zwykłych złoczyńców bało się wychodzić ze swoich nor. Jedynym wyzwaniem są dla nich superzłoczyńcy...

Jednak niedługo to wszystko się zmieni. W mieście pojawi się ktoś, na kogo nasi rozproszeni, niezorganizowani bohaterowie nie są przygotowani...

Karta (w FATE)

Imię:

Pseudonim:

Wygląd:

Historia:

Kostium:

Aspekty: 4

Umiejętności: 1 na poziomie 5, 2 na 4, 3 na 3 etc etc.

Stunty: Jako moce. 3

Proszę o wklejanie kart do tematu. I jeszcze jedno. To mają być w miarę klasyczni superbohaterowie. Tych anty rodem z Dark Age Of Superhero Comics raczej nie przyjmę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...