Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kusi

Dark Sextor - jak to działa?

Polecane posty

Gra jest bardzo fajna, spodobała mi się jak ją tylko włączyłem. Ale mam takie pytanko. Ponieważ nie grałem nigdy w grę z systemem zasłon, nie do końca wiem jak się z tym obchodzić. No bo generalnie patrzę w opcjach, że odpowiedzialny jest za to przycisk Ctrl (chyba, że źle zobaczyłem). Według mojej często dość prostej logiki postać powinna biegać i automatycznie chować się za zasłonami :D. Ale już wiem, że tak nie jest. Jak się zza tych zasłon wychylić, albo schować się za przewróconym stołem, bądź skrzynia, które są niższe od postaci (dobrze, że nikt nie widział jak stoję przed jedną skrzynka i zadaję sobie pytanie - kurde, czemu on tak stoi, a się nie chowa? ;p)? I jeszcze jedna rzecz. Jak czytałem wypowiedzi o grze, to wszyscy wychwalają możliwość ścinania kilku głów jednocześnie dyskiem kierowanym. Jak ja rzucam to leci on w tylko jedną stronę. Czy umiejętność tak przyjdzie z czasem czy chodzi tu o ustawienie przeciwników?

Dzięki z góry za pomoc i przepraszam za moją niekompetencję :D

PS Sorry za literówkę w temacie - głupio wyszło.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podchodzisz do osłony i wciszkasz ctrl. tylko musisz byc blisko tej osłony. a sterowanie ostrzem: jak go rzucasz to po wyjsciu z dłoni nacisnij i przytrzymaj C i steruj myszką. a za osłon wychylasz się A i D i celujesz PPM (prawy przycisk myszy) i strzelasz. Jak nie idzie ci granie to moge ci przesłać poradnik po polsku, którego sam dość długo szukałem

aha, tylko zdolność sterowania ostrzem musisz odblokować

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...