Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pioter66

Rozwiązany: Telefon do 500 zł

Polecane posty

Witam!

Poszukuję używanego telefonu (najchętniej z allegro). Oto kryteria jakie musi spełniać:

-dobra jakość rozmów

-dobry aparat z autofokusem (do notatek),

-przynajmniej niezły odtwarzacz muzyki,

-slider lub block,

-szybki soft.

Dodam jeszcze, że nie chce dotykowca-bawiłem się kilkoma tego typu fonami i nie przypadły mi do gustu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również bardzo dobry sprzęt. Na jego korzyść przemawia to, że jest to cegiełka, więc nie będzie problemu z padającymi taśmami. Poza tym ma mniejszy ekran, ale nie powinno być to specjalnie uciążliwe. W sumie jest to dobra alternatywa dla N95.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem telefon z Windows Mobile Standard (czyli 'non-touchscreen' - w Toshibie G500) i od wersji 6.1 jest to system naprawdę sympatyczny. Z tym, że to nadal Windows - nie jest tak szybki, jak mniej zaawansowane OSy, no i baterie krócej trzymają (ale każdy smartphone tak ma...)

Wielką zaletą WM jest właśnie rozbudowana baza aplikacji - w tym emulatorów. Od NES przez GBA po DOS i PSX (acz tutaj o płynną rozgrywkę trudno).

N95 wydaje mi się nazbyt... bajerancka i delikatna. N82 już prędzej, choć moim faworytem z symbianowych Nokii jest jednak E51...

Ha! Ja taką mam =) - GFR

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to upolowałem ;) Znalazłem nokie N82 z 20 mies. gwarancją.

Mam jeszcze jedno pytanie: jaki pre-paid byście polecili ? Chodzi przede wszystkim o dobry zasięg ( miałem telefon w Plusie, Erze i Orange-w takiej kolejności zasięg). Ważna też niska cena za neta i sms-y.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

plusa albo play z tego pierwszego mam abonament i problemów z zasięgiem 0 a ile za sms na karcie to niestety nie wiem ale wejdź sobie na stronę plusa i play(tu na pewno taniej ale do Ciebie wtedy drożej)

Fajnego fona wyrwałeś

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...