Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

qwerton

Gry online w przegladarce (browserówki)

Polecane posty

Gry przeglądarkowe nie są takie złe no i nie zjadają tyle czasu co choćby WoW. Sam niedawno grałem w plemiona no ale skopali mi tyłek :tongue: . Narazie mam od nich urolop ale myśle że niedługo mi przejdzie , a aktualnie pocinam sobie w The Crims (wiem że stare ale moim zdaniem dalej wymiata ) .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z przeglądarkowych gier grałem w Ogame( ciekawa strategia w realiach sf).A także Mybrute-bardziej minigra niż gra,w której można rozegrać 3 pojedynki dziennie,otrzymując za to doświadczenie a wraz z tym nowe poziomy i umięjetność losową na każdy poziom.Gra dla tych,co mają dużego farta :P.Obecnie zaczynam grać w Monopoly city Streets.Grał ktoś ?bo zapowiada się ciekawie :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moimi ulubionymi są Goal United, Plemiona i BloodWars.

Właściwie 1 grą tego typu był Bite Fight (pamiętam, że często przez nią się do szkoły spóźniałem). Potem kumpel polecił mi BW. Zrobiłem kilkacałkiem niezłych postaci (100pkt R3/50pkt R2/80pkt R1), potem mi się znudziło ,oddałem 2 słabsze konta, a to lepsze ciągle na urlopach ;].

Co do GoalUnited - zacząłem grać jakoś przed wakacjami i mi się spodobało, mam 3 kluby, 1 w 5 lidze, i 2 w 6.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście grałem/gram w :

- plemiona (dla tych paru co chcieliby zagrać - dziś otworzony został nowy świat)

- khan wars (podobna do plemion, z lepszą grafiką, z bakiem podziału na wojska ofensywne i defensywne - ale za to z możliwością ustawienia taktyki walki)

- wiedźmin versus/ duelmail (gra taktyczno-losowa : wybierasz odpowiednią sekwencję ataku i obrony i patrzysz jak twoja postać walczy z przeciwnikiem)

Było jeszcze parę, ale grałem za krótko żeby wyrobić sobie o nich fachowe zdanie ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście grałem tylko w ogame, ale muszę przyznać jedno - browserówki są dużo gorsze od tych waszych WoWów i innych takich - uzależniają o wiele bardziej (a przynajmniej w moim przypadku tak jest)... Zakazać tworzenia browserówek, pochłaniają tylko czas, który można przeznaczyć na ciekawsze zajęcia (np. gra w coś innego) ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja grałem w plemiona, gladiatus i coś jeszcze ale nie pamiętam nazwy

A obecnie w Pimplanda

Mój kolega ma bzika na tym punkcie. Przynajmniej raz w tygodniu do jakieś gry mnie zachęca. Ostatnio nawet jakąś ruską wyciągną :dry:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A propos kolegi wyżej, czasem denerwujące są linki do wszelkich menelgejmów, majbrutów itp. ludzie floodują tym jeszcze próbując kamuflować linki, gry może i niezłe (sam nie grałem), ale zjawisko jak najbardziej negatywne imo.

Do tematu - polecam menedżera piłkarskiego Hattrick (www.hattrick.interia.pl), sam gram od grudnia 2008 i póki co nie ma nudy, cały czas uczy się nowych rzeczy. To gra typu "easy to learn, hard to master". :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie najlepszą breweserówką jest

Wiedźmin Versus (http://versus.thewitcher.com)

Bardzo wciągająca gra polegająca na pojedynkowaniu się między graczami, zdobywaniu doświadczenia i rozwijaniu umiejętności.

Skończyłem na razie z Versusem, może jeszcze zagram :)

Ostatnio grywam w OGame ciekawa gra SF.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grałem sobie kiedyś w The Crims. Nawet fajna była to gra. Dawała dużo satysfakcji (zwłaszcza, gdy kupiło się najlepszą broń :D)

Teraz już nie gram, ale miło wspominam granie.

Zarejestrowałem się jeszcze na hattrick'u, ale nie otrzymałem własnej drużyny (Nie chcieli mnie?). Ale sama w sobie gra może być fajna.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...