Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

qwerton

Gry online w przegladarce (browserówki)

Polecane posty

Ja ostatnio gram w Plemiona, po długiej przerwie gra nadal wciąga. W ciężkim tygodniu szkolnym miło tak dla odmiany rozbudować wioskę, zaatakować sąsiada, czy złupić barbarzyńską wioskę. W grze panują proste zasady, a gdy za bardzo was nękają w okolicy, to można zmienić swoje położenie pisząc przy tym do admina. W grze istnieje konto premium, ale uważam, że to zwykłe naciąganie ludzi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jakie dokładnie? Według mnie, to gry pokroju Farmvillle są beznadziejne, ponieważ opiera się to tylko na bezsensownym klikaniu. Zapomniałem jeszcze powiedzieć, że całkiem dobrą grą przeglądarkową jest My Brute. Tworzymy swojego bohatera, a on za nas walczy.

Swojego wojaka możemy stworzyć na stronie: www.mybrute.com

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie dawno grałem w Menelgame (www.menelgame.pl). Fajna browserówka, zbierasz puszki, masz swojego zwierzaka (od karalucha, przez konia do niedźwiedzia polarnego), walczysz z innymi menelami, bandy (coś jak gildie). Może wciągnąć, jednak nie odpalałem tego już kilka miesięcy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od około roku gram w The West-a,na początku mnie trochę odrzucała monotonność,ale po reskilu gra znowu nabrała koloru(wygrywanie pojedynków z osobami o 20lvl większymi),aktualnie mam 70lvl i mam dość fajne miasto.Grałem jeszcze w plemiona,streetcrimes,Wiedźmina i kilka innych.Teraz zamierzam sprawdzic 3 gr:

1)KhanWars

2)Ogame

3)HardTrick

O Hartrick-u usłyszałem na forum,co możecie mi o nim powiedzieć?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O Hartrick-u usłyszałem na forum,co możecie mi o nim powiedzieć?

Ja o takiej grze nie słyszałem. Może chodzi Ci o Hattrick?

Piłkarski manager, całkiem fajny. Przede wszystkim nie musisz siedzieć cały czas przy kompie. Grasz dwa mecze w tygodniu - ligę w niedzielę i sparing w środku tygodnia. Pomiędzy meczami ustalasz taktykę i skład, buszujesz po liście transferowej, rozbudowujesz stadion, gadasz na forum. Coś w rodzaju FM (oczywiście dużo prostszy), ale z żywymi przeciwnikami i w czasie rzeczywistym. Jak masz zamiar spróbować, to radzę się rejestrować teraz. Akurat jest przerwa między sezonami, więc dostaniesz klub beż obciążeń. Bo jakbyś rejestrował się w trakcie sezonu, to odejmiesz klub-bota, który ma np. już parę porażek na koncie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaką możecie mi polecić browswerówkę?

Coś w czym można należeć do jakiejś grupy/klanu/plemienia itp. w którym jest forum które nie świeci pustką.

No i jeszcze żeby nie trzeba było siedzieć przy grze cały dzień albo o określonej godzinie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...