Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

k4cz0r

Phenom II x2 550 czy Athlon II X4 620 ?

Polecane posty

No z tą grafą to sobie w krzysiu za ostro nie poszalejesz. Co prawda tragicznie nie będzie ale na takim choćby już 4730 byłoby znacznie lepiej :) i banan z twarzy by nie schodził przez dłuższą chwilę. Także o grafie trzeba pomyśleć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak....ale mówię, póki co tylko na Crysisie i World in Conflict komp dostawał większej zadyszki ze musiałem na prawdę z detali zejść [zazwyczaj wystarczył tylko AA jak w przypadku NFS czy FC2]. A teraz z tym nowym procesorem dociągnie pare miesięcy gdzie dozbieram 200 zł, sprzedam go za drugie tyle i popatrzę za jakimś 4850 albo może i używką 4870 jak nieco spadnie cena jeszcze [wkońcu dość nie długo premiera nowych układów 5xxx].

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...dlatego pokolei ;) Teraz wezmę się za nową płytę -> HDD [obecnie ciekawe 500 GB można za 200 zł ledwie znaleźć] -> i dopiero GPU, ale jakie...właśnie zobaczymy. Ceny może tak drastycznie spadną, że jak moje dochody wycisnę na max to i HD4890 wyciągnę bo już po 650 chodzą. Ale do tego jeszcze co najmniej z 2-3 miesiące :)

Ale tak pomyślałem, że nowy procesor a jak odblokuję tamte 2 jajeczka to łącznie będzie zżerał i 100W w stresie....a zasilacz to ledwie Chieftec 400W i nie wiem czy uciągnąłby np. HD4870 chociaż. A taki Chieftec 500W to 200-250 zł....połowa grafiki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Póki co w planach 100% mam tylko nową płytę :) A do 4 jajek na pewno wystarczą te 400W... CPU [z 4 jajami] - 100W, GPU - ok. 150W, i reszta drobiazgów jak dźwiękówka, optyki, HDD - ledwie 100W pewnie się uzbiera. Więc mały zapasik jest, ale zawsze musi być :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

103 Waty pobiera wg. tego co podałeś, a z 4 jajkami [użyłem X4 955 jako model] to 155W....a z całym sprzętem jaki mam piszę, że polecają 314W [z 4 jajkami - 343W] zasilacz, a z ciekawości zamiast 3850 podałem 4890 to niby 358W [4 jajka - 391W] :| Więc moim zdaniem nieco jednak niezbyt realny jest ten przelicznik....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...