Skocz do zawartości

Jade Empire, jak zaktualizować sterowniki do karty graficznej?


zi00ms

Polecane posty

Witam.

Kupiłem Jade Empire no i instaluje i włączam ze skrótu pokazało sie okienko że sprawdza wymagania, niestety:

?Sterowniki karty graficznej zainstalowane w systemie są nieaktualne. Musisz dokonać ich aktualizacji, aby uruchomić grę Jade Empire. W tym celu odwiedź stronę producenta twojej karty.

No dobra pominołem to i włączam gre ponownie no i były reklamy wszyskto i jest menu klikam nowa gra a tu nagle wywala mnie do pulpitu i wyskakuje okienko żeby wysłac lub nie wysłać.

1) Jak te sterowniki aktualnić ?

2) Pomóżcie :P

Moj komp:

Microsoft Windows XP Professional

dodatek service pack 3

CPU: 3.06 GHz

3.06 GHz

1,00 GB RAM

GeForce4 MX 440 with AGP8X

64 MB

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla twojej karty graficznej

1.) Wchodzisz na stronę www.nvidia.com

2.) Wybierasz opcje Download Drivers.

3.) Product Type : Geforce

Product Series : 4MX Series

Operating System : Windows XP

Language : Polish

4.) Naciskasz opcję Search.

No i po tym wyświetla ci się najnowszy sterownik do twojej karty. Od razu dostępny do pobrania xD.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PLS HELP !!!!!!!!!!

chciałem zainstalować gre z cda i klikam ikonke menu i wogle nei wyskoczyło była tylko klepsydra przez chwile ! .. to pewnie przEz te nowe sterowniki :/ da sie jakos je skasowac albo jakoś inaczej rozwiązać ten problem ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sory, ale jestem pewien w 99 procentach, że to na pewno nie wina sterowników do karty graficznej. Ja zawsze instaluje nowe sterowniki bez odinstalowywania poprzednich i nigdy nie miałem żadnych problemów. Jak może być problem z odpaleniem menu CDA przez nowe sterowniki? Nie rozumiem tego....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cragir dzięki menu cda juz DZIAŁA :P tylko że ekran mam wiekszy a w ustawieniach sa baardzo małe .. dobra juz nie bede narzekał .

tylko 1 pytanko jescze: czemu po tych sterownikach gdy jade kólkiem w góre lub na dół to są takie jagby fale ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi też wyskoczyła informacja ze sterami mimo iż miałem zainstalowane nówki do mego GTX'a, ale jest sposób żeby to ominąć, chyba wystarczy odpalić grę z dysku czyli z folderu w którym gra jest zainstalowana.

P.S miałem kiedyś też 2 MX 400, spaliłem go na Vice City :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...